30.05.2019 | Klub

Soustředění "A" týmu v Nízkých Tatrách - Jasná

V neděli 26. května zahájili hráči Frýdku-Místku šestidenní kondiční soustředění na Mikulášské chatě v Jasné v Nízkých Tatrách.

Kromě současných trenérů Vlastimila Wojnara a Josefa Daňa se tým rozšířil o nového kondičního trenéra Patrika Čavoje, který je zodpovědný právě za tuto část hokejové sezony.

Přímo ze Slovenska informuje o průběhu soustředění trenér A týmu Vlastimil Wojnar:

„Hráči absolvují třífázové tréninky, které začínají třicetiminutovým výběhem kolem Vrbického plesa, které leží v bezprostřední blízkosti Mikulášské chaty. Poté následuje snídaně a v 10 hodin druhá fáze, která je zaměřená hlavně na anaerobní vytrvalost (kardio trénink). Díky vysoké nadmořské výšce (cca 1100 metrů) jsou tady pro tento typ tréninku ideální podmínky.

Po této fázi následuje oběd a odpolední klid a v 15:30 je sraz a příprava na třetí fázi tréninkového dne, která se odehrává v nedalekém Liptovském Mikuláši, kde hráči využívají tělocvičnu k různým hrám, ale také k silovým kruhovým tréninkům, nebo například pro různé agility dráhy. Ve čtvrtek byl kvůli špatnému počasí druhý trénink veden ve fit centru WINNER v Liptovském Mikuláši, kde jsme využili jak posilovnu, tak ostatní zázemí fit centra.

Zhruba v 18 hodin je konec třetí fáze a následuje večeře, rehabilitace, o kterou se stará nejlepší kustod v Chance lize Radek Duda a wellnes, které je součástí Mikulášské chaty a hráči jej mají k dispozici. Ve 22:30 je večerka.“

V pátek Frýdeckomístečtí slovenské kondiční soustředění zakončí a v přípravě na novou sezonu budou dále pokračovat v Třinci.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka