Sedmáci se nechali ukolébat vedením 4:0
Sedmáci se v hale Polárka střetli s Kopřivnicí a nechali se ukolébat výsledkově povedenou první třetinou, kterou vyhráli rozdílem čtyř gólů. Jenže v té druhé to najednou bylo 4:3 a museli znovu zabrat.

HC F-M – Kopřivnice 8:4 (4:0, 1:4, 3:0)

Skóre otevřel hned v první minutě Kandrák, a když se po něm ještě v první třetině dvakrát prosadil Bajtek a jednou Malý, vypadalo to na jasný zápas. Zaskakující trenér Tomáš Snášel ale o přestávce upozorňoval, že výsledek je mnohem lepší než předvedená hra a neodpovídá úplně dění na ledě. „Musíme zlepšit obranné pásmo, oni měli také hodně šancí, jenom je nedali. Máte to rozehráno krásně, ale nesmíte se tím uspokojit,“ nabádal trenér Snášel. Ale marně. „Ta zkušenost je taková, že když u kluků není jejich trenér, tak moc pokynů ze střídačky nedbají,“ nedivil se po zápase trenér Snášel, že se Kopřivnici podařilo vrátit do zápasu. Sedmáci sice zvedli hlavu a nakonec znovu soupeři odskočili, ale radost podle kouče mohla být pouze z gólů jako takových, nikoliv z provedení, protože pěkná kombinace chyběla a všechno bylo spíše upracované než vypracované. „Hosté se snažili, bojovali, ale z naší strany to mělo být jiné. Byl to prostě takový odbytý výkon, který stačil na vítězství,“ zhodnotil zápas trenér Snášel.

Bodovali: Bajtek 3+1, Grygar 0+4, Kaszper 1+2, Kandrák 2+0, Malý 1+0, Strache 1+0, Tichopád 0+1, Pavelka 0+1, Víšek 0+1.