Krajská liga
kolo | datum | domácí | hosté | |||
---|---|---|---|---|---|---|
3. | ne 30.9.2018 | Frýdek-Místek | HK Krnov | 1:2 | ||
Branky a nahrávky: 31. Fiala (Hýsek, Janečka) – 11. Michálek (Kosina, Vlašánek), 32. Havlíček (Tošenovjan, Weiss). Rozhodčí: Jiří Jeřábek - Lukáš Janda, Tomáš Moravec. | ||||||
5. | st 10.10.2018 | Frýdek-Místek | HC Rožnov | 7:4 | ||
Branky a nahrávky: 1. Slovák (Fiala, Puzoň), 2. Slovák (Janečka, Vacula), 17. Mičulka (Fiala), 19. Slovák (Fojtík), 29. Kocourek (Vacula, Fojtík), 57. Mičulka (Fiala), 60. Puzoň (Mičulka, Golasovský) – 23. Fojtů (Holý, Vyvíjal), 33. Prycl (Kroupa), 39. Vašenka (Holý), 59. Vavřík (Fojtík). Rozhodčí: Tomáš Čaja - Ladislav Opravil, Kristián Zahel. | ||||||
1. | st 24.10.2018 | Frýdek-Místek | HC Studénka | 2:4 | ||
Branky a nahrávky: 20. Fiala, 32. Fiala – 11. Linduška (Novák), 31. Pokorný (Sluštík, Linduška), 33. Korec (Čáň, Imrich), 58. Imrich (Korec, Čáň). | ||||||
7. | so 27.10.2018 | Frýdek-Místek | Těšín | 3:4 | ||
Branky a nahrávky: 9. Slovák, 20. Mičulka (Heralt), 20. Mičulka – 6. Patrman (Křibík), 25. Altera (Malíř, Voznica), 27. Pniok (Malyjurek, Štěpjak), 41. Altera (Malíř, Křibík). Rozhodčí: Lukáš Vaculík - Filip Návrat, Kristián Zahel. | ||||||
9. | st 7.11.2018 | Frýdek-Místek | HC Studénka | 2:5 | ||
Branky a nahrávky: 30. Slovák (Fiala), 45. Vacula (Urban) - 4. Sochorek (Martinčík), 13. Imrich (Tomášek), 20. Sluštík (Pokorný), 36. Čáň (Korec), 43. Sochorek (Korec). Rozhodčí: Tomáš Janda – Jaroslav Štěpán, Filip Návrat. | ||||||
10. | so 10.11.2018 | Frýdek-Místek | SK Karviná | 4:1 | ||
Branky a nahrávky: 8. Fiala (Slovák, Gottwald), 30. Balcar (Gottwald), 50. Urban, 53. Slovák (Fiala) – 33. Kurowski (Chomič) | ||||||
12. | pá 23.11.2018 | Frýdek-Místek | Nový Jičín | 9:2 | ||
Branky a nahrávky: 10. Mičulka (Golasovský), 10. Vacula (Vančo-Minařík), 16. Popelář (Mičulka), 18. Kočí (Ševčík, Strakoš), 24. Vančo-Minařík (Golasovský), 30. Mičulka (Fiala, Radzieńciak), 35. Fiala (Vacula), 42. Mičulka (Fiala), 46. Vančo-Minařík (Heralt, Strakoš) – 22. Ohera (Zberovský), 49. Zberovský. | ||||||
14. | so 8.12.2018 | Frýdek-Místek | HC Bohumín | 2:4 | ||
Branky a nahrávky: 19. Heralt (Mičulka), 20. Mičulka (Fiala) – 13. Ivan (Putniorz), 13. Prokop (Javín), 26. Sysala, 35. Kopún (Prokop). | ||||||
17. | so 5.1.2019 | Frýdek-Místek | HC Studénka | 8:5 | ||
Branky a nahrávky: 7. Balcar (Bijota), 14. Mičulka (Bijota, Golasovský), 19. Puzoň (Urban, Kočí), 28. Mičulka (Golasovský), 30. Urban (Vančo-Minařík, Gottwald), 45. Vančo-Minařík (Puzoň, Gottwald), 54. Ševčík (Vančo-Minařík, Urban), 55. Pastor (Bijota, Golasovský) – 34. Linduška (Pokorný), 39. Sluštík (Sochorek), 46. Holanik (Čáň), 56. Sochorek (Sluštík), 58. Orszulik (Novák, Sluštík). | ||||||
16. | st 9.1.2019 | Frýdek-Místek | TJ Horní Benešov | 11:3 | ||
Branky a nahrávky: 3. Pastor (Mikler), 8. Urban (Vančo-Minařík), 20. Fiala (Mičulka), 23. Golasovský (Mičulka), 24. Urban (Gottwald), 27. Mičulka (Golasovský, Fiala), 35. Kocourek, 36. Fiala (Mičulka, Balcar), 37. Mikler, 43. Pastor (Janečka, Ševčík), 55. Fiala (Mičulka, Balcar) – 12. Nardelli (Bjurkland, Hendrych), 22. Hendrych (Nardelli), 44. Nardelli (Valinsky, Hendrych). | ||||||
19. | st 16.1.2019 | Frýdek-Místek | HK Krnov | 3:6 | ||
Branky a nahrávky: 18. Kocourek (Pastor), 23. Urban (Vančo-Minařík), 53. Vančo-Minařík (Puzoň, Urban) – 8. Weiss (Tichý), 20. Svoboda (Tichý), 28. Polok (Svoboda), 30. Polok (Weiss), 54. Svoboda (Polok, Weiss), 60. Weiss (Ševčík). | ||||||
21. | ne 27.1.2019 | Frýdek-Místek | HC Rožnov | 4:1 | ||
Branky a nahrávky: 27. Daron (Kocourek), 30. Puzoň, 40. Heralt (Fiala), 44. Fiala (Vančo-Minařík) – 9. Kroupa (Kunčický). | ||||||
24. | so 16.2.2019 | Frýdek-Místek | Těšín | 4:2 | ||
11. Urban (Bijota), 35. Daron (Urban), 37. Mičulka (Fiala), 45. Heralt (Kocourek) – 3. Piecha (Matějíček), 24. Malíř (Piecha, Patrman). | ||||||
2. čtvrtfinále | st 27.2.2019 | Frýdek-Místek | Těšín | 4:5 | ||
Branky a nahrávky: 5. Heralt (Vacula, Pastor), 46. Mičulka (Gottwald), 50. Vančo-Minařík (Golasovský, Bijota), 57. Fiala – 23. Zámecznik (Foltýn, Piecha), 25. Patrman (Smuž), 28. Voznica (Foltýn), 29. Pniok, 59. Voznica (Zámecznik, Foltýn). |