Krajská liga
kolo | datum | domácí | hosté | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2. | pá 28.9.2018 | SK Karviná | Frýdek-Místek | 5:2 | ||
Branky a nahrávky: 24. Deutsch (Kytka, Kasperlík), 34. Petrák (Kurowski, Gola), 47. Fejko (Orság), 50. Kasperlík (Juházs, Grepl), 60. Petrák (Gola) – 37. Slovák (Vacula), 40. Hysek (Slovák). Rozhodčí: Bc. Čaja Tomáš - Bc. Opravil Ladislav, Ing. Tkáč Tomáš. | ||||||
3. | ne 30.9.2018 | Frýdek-Místek | HK Krnov | 1:2 | ||
Branky a nahrávky: 31. Fiala (Hýsek, Janečka) – 11. Michálek (Kosina, Vlašánek), 32. Havlíček (Tošenovjan, Weiss). Rozhodčí: Jiří Jeřábek - Lukáš Janda, Tomáš Moravec. | ||||||
4. | so 6.10.2018 | Nový Jičín | Frýdek-Místek | 1:2p | ||
Branky a nahrávky: 52. Zberovský (Hilšer, Timura) – 34. Mičulka (Balcar), 61. Golasovský. Rozhodčí: René Libiger - Jaroslav Štěpán, Tomáš Moravec. Vyloučení: 5:8, navíc Heralt (FM) 10 minut nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:36. | ||||||
5. | st 10.10.2018 | Frýdek-Místek | HC Rožnov | 7:4 | ||
Branky a nahrávky: 1. Slovák (Fiala, Puzoň), 2. Slovák (Janečka, Vacula), 17. Mičulka (Fiala), 19. Slovák (Fojtík), 29. Kocourek (Vacula, Fojtík), 57. Mičulka (Fiala), 60. Puzoň (Mičulka, Golasovský) – 23. Fojtů (Holý, Vyvíjal), 33. Prycl (Kroupa), 39. Vašenka (Holý), 59. Vavřík (Fojtík). Rozhodčí: Tomáš Čaja - Ladislav Opravil, Kristián Zahel. | ||||||
6. | so 13.10.2018 | HC Bohumín | Frýdek-Místek | 5:4 | ||
branky a nahrávky: 16. Sysala (Rosypka, Gelnar), 23. Rosypka (Sysala, Ovčaří), 38. Ivan (Putniorz), 39. Baca (Putniorz, Ivan), 45. Ivan (Putniorz, Černín) – 43. Heralt, 51. Puzoň (Heralt), 55. Heralt (Mičulka, Gottwald), 58. Slovák (Gottwald, Puzoň). | ||||||
1. | st 24.10.2018 | Frýdek-Místek | HC Studénka | 2:4 | ||
Branky a nahrávky: 20. Fiala, 32. Fiala – 11. Linduška (Novák), 31. Pokorný (Sluštík, Linduška), 33. Korec (Čáň, Imrich), 58. Imrich (Korec, Čáň). | ||||||
7. | so 27.10.2018 | Frýdek-Místek | Těšín | 3:4 | ||
Branky a nahrávky: 9. Slovák, 20. Mičulka (Heralt), 20. Mičulka – 6. Patrman (Křibík), 25. Altera (Malíř, Voznica), 27. Pniok (Malyjurek, Štěpjak), 41. Altera (Malíř, Křibík). Rozhodčí: Lukáš Vaculík - Filip Návrat, Kristián Zahel. | ||||||
8. | so 3.11.2018 | TJ Horní Benešov | Frýdek-Místek | 6:3 | ||
Rozhodčí: Rudolf Klapetek - Zdeněk Kopečný, Lukáš Blaževič. | ||||||
9. | st 7.11.2018 | Frýdek-Místek | HC Studénka | 2:5 | ||
Branky a nahrávky: 30. Slovák (Fiala), 45. Vacula (Urban) - 4. Sochorek (Martinčík), 13. Imrich (Tomášek), 20. Sluštík (Pokorný), 36. Čáň (Korec), 43. Sochorek (Korec). Rozhodčí: Tomáš Janda – Jaroslav Štěpán, Filip Návrat. | ||||||
10. | so 10.11.2018 | Frýdek-Místek | SK Karviná | 4:1 | ||
Branky a nahrávky: 8. Fiala (Slovák, Gottwald), 30. Balcar (Gottwald), 50. Urban, 53. Slovák (Fiala) – 33. Kurowski (Chomič) | ||||||
11. | so 17.11.2018 | HK Krnov | Frýdek-Místek | 4:2 | ||
Branky a nahrávky: 6. Havlíček (Kysela), 8. Weiss (Klinar, Tichý), 19. Klinar (Tichý), 39. Weiss (Vlašánek) – 21. Slovák (Puzoň), 43. Ševčík (Najzar). | ||||||
12. | pá 23.11.2018 | Frýdek-Místek | Nový Jičín | 9:2 | ||
Branky a nahrávky: 10. Mičulka (Golasovský), 10. Vacula (Vančo-Minařík), 16. Popelář (Mičulka), 18. Kočí (Ševčík, Strakoš), 24. Vančo-Minařík (Golasovský), 30. Mičulka (Fiala, Radzieńciak), 35. Fiala (Vacula), 42. Mičulka (Fiala), 46. Vančo-Minařík (Heralt, Strakoš) – 22. Ohera (Zberovský), 49. Zberovský. | ||||||
13. | so 1.12.2018 | HC Rožnov | Frýdek-Místek | 7:5 | ||
Branky a nahrávky: 21. Kroupa (Skopal, Vyvíjal), 34. Kroupa, 35. Skopal (Fojtík, Holý), 37. Fojtík (Prycl), 38. Vyvíjal, 44. Vyvíjal (Prycl), 54. Fojtík – 11. Fiala (Vančo-Minařík), 28. Kočí (Mičulka), 32. Puzoň (Heralt, Urban), 33. Ševčík (Vančo-Minařík), 40. Gottwald | ||||||
14. | so 8.12.2018 | Frýdek-Místek | HC Bohumín | 2:4 | ||
Branky a nahrávky: 19. Heralt (Mičulka), 20. Mičulka (Fiala) – 13. Ivan (Putniorz), 13. Prokop (Javín), 26. Sysala, 35. Kopún (Prokop). | ||||||
15. | so 22.12.2018 | Těšín | Frýdek-Místek | 5:2 | ||
Branky a nahrávky: 15. Pniok (Altera), 23. Pniok (Malíř), 31. Malyjurek (Vydra), 60. Voznica (Malyjurek, Altera) – 49. Strakoš (Ševčík), 54. Urban (Balcar) | ||||||
17. | so 5.1.2019 | Frýdek-Místek | HC Studénka | 8:5 | ||
Branky a nahrávky: 7. Balcar (Bijota), 14. Mičulka (Bijota, Golasovský), 19. Puzoň (Urban, Kočí), 28. Mičulka (Golasovský), 30. Urban (Vančo-Minařík, Gottwald), 45. Vančo-Minařík (Puzoň, Gottwald), 54. Ševčík (Vančo-Minařík, Urban), 55. Pastor (Bijota, Golasovský) – 34. Linduška (Pokorný), 39. Sluštík (Sochorek), 46. Holanik (Čáň), 56. Sochorek (Sluštík), 58. Orszulik (Novák, Sluštík). | ||||||
16. | st 9.1.2019 | Frýdek-Místek | TJ Horní Benešov | 11:3 | ||
Branky a nahrávky: 3. Pastor (Mikler), 8. Urban (Vančo-Minařík), 20. Fiala (Mičulka), 23. Golasovský (Mičulka), 24. Urban (Gottwald), 27. Mičulka (Golasovský, Fiala), 35. Kocourek, 36. Fiala (Mičulka, Balcar), 37. Mikler, 43. Pastor (Janečka, Ševčík), 55. Fiala (Mičulka, Balcar) – 12. Nardelli (Bjurkland, Hendrych), 22. Hendrych (Nardelli), 44. Nardelli (Valinsky, Hendrych). | ||||||
18. | so 12.1.2019 | SK Karviná | Frýdek-Místek | 5:3 | ||
Branky a nahrávky: 2. Deutsch (Fejko), 23. Petrák (Zakuťanský, Pavlas), 23. Juházs (Holý), 25. Petrák (Zakuťanský), 49. Deutsch – 21. Mičulka (Balcar), 29. Vančo-Minařík (Puzoň), 49. Puzoň | ||||||
19. | st 16.1.2019 | Frýdek-Místek | HK Krnov | 3:6 | ||
Branky a nahrávky: 18. Kocourek (Pastor), 23. Urban (Vančo-Minařík), 53. Vančo-Minařík (Puzoň, Urban) – 8. Weiss (Tichý), 20. Svoboda (Tichý), 28. Polok (Svoboda), 30. Polok (Weiss), 54. Svoboda (Polok, Weiss), 60. Weiss (Ševčík). | ||||||
21. | ne 27.1.2019 | Frýdek-Místek | HC Rožnov | 4:1 | ||
Branky a nahrávky: 27. Daron (Kocourek), 30. Puzoň, 40. Heralt (Fiala), 44. Fiala (Vančo-Minařík) – 9. Kroupa (Kunčický). | ||||||
22. | so 2.2.2019 | HC Bohumín | Frýdek-Místek | 3:6 | ||
23. Kovalski (Sysala), 24. Gelnar (Sysala), 58. Sysala (Černín) – 2. Daron (Puzoň), 3. Ševčík, 11. Mičulka (Filip), 36. Fiala (Golasovský, Mičulka), 59. Gonos, 60. Urban (Bijota, Puzoň). | ||||||
24. | so 16.2.2019 | Frýdek-Místek | Těšín | 4:2 | ||
11. Urban (Bijota), 35. Daron (Urban), 37. Mičulka (Fiala), 45. Heralt (Kocourek) – 3. Piecha (Matějíček), 24. Malíř (Piecha, Patrman). | ||||||
20. | út 19.2.2019 | Nový Jičín | Frýdek-Místek | 5:10 | ||
Branky a nahrávky: 2. Žídek (Dlouhý, Niedoba), 30. Ertel, 37. Hilšer (Flegr), 40. Zberovský (Hilšer), 55. Flegr (Juříček) – 2. Daron (Kocourek), 9. Balcar (Mičulka), 24. Fojtík (Golasovský), 25. Fiala (Golasovský), 33. Urban (Vančo-Minařík, Pastor), 34. Mičulka (Balcar, Olšar), 51. Mičulka (Gonos), 55. Fiala (Mičulka, Balcar), 58. Daron (Gonos), 59. Fiala (Balcar, Mičulka). | ||||||
25. | st 20.2.2019 | TJ Horní Benešov | Frýdek-Místek | 4:6 | ||
Branky a nahrávky: 24. Vaněk, 39. Zigmund (Podzimný, Hejhal), 39. Pavelek (Nardelli), 59. Vaněk (Fraš) – 10. Bijota (Fiala), 13. Fiala (Fojtík, Mičulka), 34. Daron (Mičulka), 37. Balcar (Fiala, Mičulka), 43. Heralt (Vančo-Minařík), 56. Mičulka (Fiala) | ||||||
1. čtvrtfinále | ne 24.2.2019 | Těšín | Frýdek-Místek | 7:6 | ||
Branky a nahrávky: 2. Matějíček (Malíř), 31. Ščurek (Pniok, Vydra), 33. Pniok (Malyjurek), 46. Foltýn (Piecha), 51. Smuž (Altera), 53. Široký (Malíř), 54. Piecha (Foltýn) – 12. Vančo-Minařík, 15. Vančo-Minařík (Bijota, Urban), 28. Heralt (Vacula), 38. Heralt (Vančo-Minařík), 40. Heralt (Ševčík), 54. Heralt | ||||||
2. čtvrtfinále | st 27.2.2019 | Frýdek-Místek | Těšín | 4:5 | ||
Branky a nahrávky: 5. Heralt (Vacula, Pastor), 46. Mičulka (Gottwald), 50. Vančo-Minařík (Golasovský, Bijota), 57. Fiala – 23. Zámecznik (Foltýn, Piecha), 25. Patrman (Smuž), 28. Voznica (Foltýn), 29. Pniok, 59. Voznica (Zámecznik, Foltýn). |