Muži "B"

kolodatumdomácí hosté  
2. pá 28.9.2018  Karviná  Frýdek-Místek  5:2
Branky a nahrávky: 24. Deutsch (Kytka, Kasperlík), 34. Petrák (Kurowski, Gola), 47. Fejko (Orság), 50. Kasperlík (Juházs, Grepl), 60. Petrák (Gola) – 37. Slovák (Vacula), 40. Hysek (Slovák). Rozhodčí: Bc. Čaja Tomáš - Bc. Opravil Ladislav, Ing. Tkáč Tomáš.
3. ne 30.9.2018  Frýdek-Místek  Krnov  1:2
Branky a nahrávky: 31. Fiala (Hýsek, Janečka) – 11. Michálek (Kosina, Vlašánek), 32. Havlíček (Tošenovjan, Weiss). Rozhodčí: Jiří Jeřábek - Lukáš Janda, Tomáš Moravec.
4. so 6.10.2018  Nový Jičín  Frýdek-Místek  1:2p
Branky a nahrávky: 52. Zberovský (Hilšer, Timura) – 34. Mičulka (Balcar), 61. Golasovský. Rozhodčí: René Libiger - Jaroslav Štěpán, Tomáš Moravec. Vyloučení: 5:8, navíc Heralt (FM) 10 minut nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:36.
5. st 10.10.2018  Frýdek-Místek  Rožnov  7:4
Branky a nahrávky: 1. Slovák (Fiala, Puzoň), 2. Slovák (Janečka, Vacula), 17. Mičulka (Fiala), 19. Slovák (Fojtík), 29. Kocourek (Vacula, Fojtík), 57. Mičulka (Fiala), 60. Puzoň (Mičulka, Golasovský) – 23. Fojtů (Holý, Vyvíjal), 33. Prycl (Kroupa), 39. Vašenka (Holý), 59. Vavřík (Fojtík). Rozhodčí: Tomáš Čaja - Ladislav Opravil, Kristián Zahel.
6. so 13.10.2018  Bohumín  Frýdek-Místek  5:4
branky a nahrávky: 16. Sysala (Rosypka, Gelnar), 23. Rosypka (Sysala, Ovčaří), 38. Ivan (Putniorz), 39. Baca (Putniorz, Ivan), 45. Ivan (Putniorz, Černín) – 43. Heralt, 51. Puzoň (Heralt), 55. Heralt (Mičulka, Gottwald), 58. Slovák (Gottwald, Puzoň).
1. st 24.10.2018  Frýdek-Místek  Studénka  2:4
Branky a nahrávky: 20. Fiala, 32. Fiala – 11. Linduška (Novák), 31. Pokorný (Sluštík, Linduška), 33. Korec (Čáň, Imrich), 58. Imrich (Korec, Čáň).
7. so 27.10.2018  Frýdek-Místek  Těšín  3:4
Branky a nahrávky: 9. Slovák, 20. Mičulka (Heralt), 20. Mičulka – 6. Patrman (Křibík), 25. Altera (Malíř, Voznica), 27. Pniok (Malyjurek, Štěpjak), 41. Altera (Malíř, Křibík). Rozhodčí: Lukáš Vaculík - Filip Návrat, Kristián Zahel.
8. so 3.11.2018  Horní Benešov  Frýdek-Místek  6:3
Rozhodčí: Rudolf Klapetek - Zdeněk Kopečný, Lukáš Blaževič.
9. st 7.11.2018  Frýdek-Místek  Studénka  2:5
Branky a nahrávky: 30. Slovák (Fiala), 45. Vacula (Urban) - 4. Sochorek (Martinčík), 13. Imrich (Tomášek), 20. Sluštík (Pokorný), 36. Čáň (Korec), 43. Sochorek (Korec). Rozhodčí: Tomáš Janda – Jaroslav Štěpán, Filip Návrat.
10. so 10.11.2018  Frýdek-Místek  Karviná  4:1
Branky a nahrávky: 8. Fiala (Slovák, Gottwald), 30. Balcar (Gottwald), 50. Urban, 53. Slovák (Fiala) – 33. Kurowski (Chomič)
11. so 17.11.2018  Krnov  Frýdek-Místek  4:2
Branky a nahrávky: 6. Havlíček (Kysela), 8. Weiss (Klinar, Tichý), 19. Klinar (Tichý), 39. Weiss (Vlašánek) – 21. Slovák (Puzoň), 43. Ševčík (Najzar).
12. pá 23.11.2018  Frýdek-Místek  Nový Jičín  9:2
Branky a nahrávky: 10. Mičulka (Golasovský), 10. Vacula (Vančo-Minařík), 16. Popelář (Mičulka), 18. Kočí (Ševčík, Strakoš), 24. Vančo-Minařík (Golasovský), 30. Mičulka (Fiala, Radzieńciak), 35. Fiala (Vacula), 42. Mičulka (Fiala), 46. Vančo-Minařík (Heralt, Strakoš) – 22. Ohera (Zberovský), 49. Zberovský.
13. so 1.12.2018  Rožnov  Frýdek-Místek  7:5
Branky a nahrávky: 21. Kroupa (Skopal, Vyvíjal), 34. Kroupa, 35. Skopal (Fojtík, Holý), 37. Fojtík (Prycl), 38. Vyvíjal, 44. Vyvíjal (Prycl), 54. Fojtík – 11. Fiala (Vančo-Minařík), 28. Kočí (Mičulka), 32. Puzoň (Heralt, Urban), 33. Ševčík (Vančo-Minařík), 40. Gottwald
14. so 8.12.2018  Frýdek-Místek  Bohumín  2:4
Branky a nahrávky: 19. Heralt (Mičulka), 20. Mičulka (Fiala) – 13. Ivan (Putniorz), 13. Prokop (Javín), 26. Sysala, 35. Kopún (Prokop).
15. so 22.12.2018  Těšín  Frýdek-Místek  5:2
Branky a nahrávky: 15. Pniok (Altera), 23. Pniok (Malíř), 31. Malyjurek (Vydra), 60. Voznica (Malyjurek, Altera) – 49. Strakoš (Ševčík), 54. Urban (Balcar)
17. so 5.1.2019  Frýdek-Místek  Studénka  8:5
Branky a nahrávky: 7. Balcar (Bijota), 14. Mičulka (Bijota, Golasovský), 19. Puzoň (Urban, Kočí), 28. Mičulka (Golasovský), 30. Urban (Vančo-Minařík, Gottwald), 45. Vančo-Minařík (Puzoň, Gottwald), 54. Ševčík (Vančo-Minařík, Urban), 55. Pastor (Bijota, Golasovský) – 34. Linduška (Pokorný), 39. Sluštík (Sochorek), 46. Holanik (Čáň), 56. Sochorek (Sluštík), 58. Orszulik (Novák, Sluštík).
16. st 9.1.2019  Frýdek-Místek  Horní Benešov  11:3
Branky a nahrávky: 3. Pastor (Mikler), 8. Urban (Vančo-Minařík), 20. Fiala (Mičulka), 23. Golasovský (Mičulka), 24. Urban (Gottwald), 27. Mičulka (Golasovský, Fiala), 35. Kocourek, 36. Fiala (Mičulka, Balcar), 37. Mikler, 43. Pastor (Janečka, Ševčík), 55. Fiala (Mičulka, Balcar) – 12. Nardelli (Bjurkland, Hendrych), 22. Hendrych (Nardelli), 44. Nardelli (Valinsky, Hendrych).
18. so 12.1.2019  Karviná  Frýdek-Místek  5:3
Branky a nahrávky: 2. Deutsch (Fejko), 23. Petrák (Zakuťanský, Pavlas), 23. Juházs (Holý), 25. Petrák (Zakuťanský), 49. Deutsch – 21. Mičulka (Balcar), 29. Vančo-Minařík (Puzoň), 49. Puzoň
19. st 16.1.2019  Frýdek-Místek  Krnov  3:6
Branky a nahrávky: 18. Kocourek (Pastor), 23. Urban (Vančo-Minařík), 53. Vančo-Minařík (Puzoň, Urban) – 8. Weiss (Tichý), 20. Svoboda (Tichý), 28. Polok (Svoboda), 30. Polok (Weiss), 54. Svoboda (Polok, Weiss), 60. Weiss (Ševčík).
21. ne 27.1.2019  Frýdek-Místek  Rožnov  4:1
Branky a nahrávky: 27. Daron (Kocourek), 30. Puzoň, 40. Heralt (Fiala), 44. Fiala (Vančo-Minařík) – 9. Kroupa (Kunčický).
22. so 2.2.2019  Bohumín  Frýdek-Místek  3:6
23. Kovalski (Sysala), 24. Gelnar (Sysala), 58. Sysala (Černín) – 2. Daron (Puzoň), 3. Ševčík, 11. Mičulka (Filip), 36. Fiala (Golasovský, Mičulka), 59. Gonos, 60. Urban (Bijota, Puzoň).
24. so 16.2.2019  Frýdek-Místek  Těšín  4:2
11. Urban (Bijota), 35. Daron (Urban), 37. Mičulka (Fiala), 45. Heralt (Kocourek) – 3. Piecha (Matějíček), 24. Malíř (Piecha, Patrman).
20. út 19.2.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  5:10
Branky a nahrávky: 2. Žídek (Dlouhý, Niedoba), 30. Ertel, 37. Hilšer (Flegr), 40. Zberovský (Hilšer), 55. Flegr (Juříček) – 2. Daron (Kocourek), 9. Balcar (Mičulka), 24. Fojtík (Golasovský), 25. Fiala (Golasovský), 33. Urban (Vančo-Minařík, Pastor), 34. Mičulka (Balcar, Olšar), 51. Mičulka (Gonos), 55. Fiala (Mičulka, Balcar), 58. Daron (Gonos), 59. Fiala (Balcar, Mičulka).
25. st 20.2.2019  Horní Benešov  Frýdek-Místek  4:6
Branky a nahrávky: 24. Vaněk, 39. Zigmund (Podzimný, Hejhal), 39. Pavelek (Nardelli), 59. Vaněk (Fraš) – 10. Bijota (Fiala), 13. Fiala (Fojtík, Mičulka), 34. Daron (Mičulka), 37. Balcar (Fiala, Mičulka), 43. Heralt (Vančo-Minařík), 56. Mičulka (Fiala)
1. čtvrtfinále ne 24.2.2019  Těšín  Frýdek-Místek  7:6
Branky a nahrávky: 2. Matějíček (Malíř), 31. Ščurek (Pniok, Vydra), 33. Pniok (Malyjurek), 46. Foltýn (Piecha), 51. Smuž (Altera), 53. Široký (Malíř), 54. Piecha (Foltýn) – 12. Vančo-Minařík, 15. Vančo-Minařík (Bijota, Urban), 28. Heralt (Vacula), 38. Heralt (Vančo-Minařík), 40. Heralt (Ševčík), 54. Heralt
2. čtvrtfinále st 27.2.2019  Frýdek-Místek  Těšín  4:5
Branky a nahrávky: 5. Heralt (Vacula, Pastor), 46. Mičulka (Gottwald), 50. Vančo-Minařík (Golasovský, Bijota), 57. Fiala – 23. Zámecznik (Foltýn, Piecha), 25. Patrman (Smuž), 28. Voznica (Foltýn), 29. Pniok, 59. Voznica (Zámecznik, Foltýn).
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka