Dorost

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. so 8.9.2018  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  7:4
2. ne 16.9.2018  Frýdek-Místek  Černí Vlci  5:1
4. ne 23.9.2018  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice  1:4
8. ne 7.10.2018  Frýdek-Místek  Nový Jičín  15:3
10. ne 21.10.2018  Frýdek-Místek  Uherské Hradiště  5:2
N1 ne 28.10.2018  Frýdek-Místek  Vítkovice  4:7
N3 ne 4.11.2018  Frýdek-Místek  Uherské Hradiště  2:6
N5 pá 16.11.2018  Frýdek-Místek  Znojmo  2:1
N7 ne 25.11.2018  Frýdek-Místek  ZSC Lions  0:5
N9 pá 7.12.2018  Frýdek-Místek  Poruba  2:8
N11 ne 16.12.2018  Frýdek-Místek  Kroměříž  4:3sn
N13 so 5.1.2019  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice  0:5
N15 ne 13.1.2019  Frýdek-Místek  Vítkovice  3:5
N17 ne 20.1.2019  Frýdek-Místek  Uherské Hradiště  4:6
N19 ne 3.2.2019  Frýdek-Místek  Znojmo  4:1
N21 pá 22.2.2019  Frýdek-Místek  ZSC Lions  5:0
N23 so 23.2.2019  Frýdek-Místek  Poruba  0:4
N25 ne 3.3.2019  Frýdek-Místek  Kroměříž  6:4
N27 so 16.3.2019  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice  10:15
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka