Zápasy Liga juniorů
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
9. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
kolodatumdomácí hosté  
1. pá 18.9.2020  Frýdek-Místek  Uherský Brod  5:3
2. ne 20.9.2020  Opava  Frýdek-Místek  3:2sn
3. ne 27.9.2020  Kroměříž  Frýdek-Místek  1:2
4. so 3.10.2020  Frýdek-Místek  Orlová  10:4
5. pá 9.10.2020  Nový Jičín  Frýdek-Místek  6:8
6. ne 11.10.2020  Frýdek-Místek  Prostějov  4:3
7. pá 16.10.2020  Frýdek-Místek  Polsko U18   
8. ne 18.10.2020  Frýdek-Místek  Břeclav   
9. ne 25.10.2020  Černí Vlci  Frýdek-Místek   
10. pá 30.10.2020  Uherský Brod  Frýdek-Místek   
11. ne 1.11.2020  Frýdek-Místek  Znojmo   
12. pá 6.11.2020  Frýdek-Místek  Opava   
13. ne 15.11.2020  Třebíč  Frýdek-Místek   
14. pá 20.11.2020  Orlová  Frýdek-Místek  18:45
15. ne 22.11.2020  Frýdek-Místek  Nový Jičín   
16. pá 27.11.2020  Polsko U18  Frýdek-Místek   
17. ne 29.11.2020  Hodonín  Frýdek-Místek   
18. ne 6.12.2020  Frýdek-Místek  Černí Vlci   
19. pá 11.12.2020  Frýdek-Místek  Uherský Brod   
20. ne 13.12.2020  Frýdek-Místek  Boskovice   
21. pá 18.12.2020  Opava  Frýdek-Místek   
22. pá 8.1.2021  Frýdek-Místek  Orlová   
23. ne 10.1.2021  Nový Jičín  Frýdek-Místek   
24. pá 15.1.2021  Frýdek-Místek  Polsko U18   
25. ne 17.1.2021  Černí Vlci  Frýdek-Místek