Zápasy Junioři
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
9. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
kolodatumdomácí hosté  
2. ne 8.9.2019  Frýdek-Místek  Polsko U18  0:10
3. pá 13.9.2019  Frýdek-Místek  Opava  2:4
4. ne 15.9.2019  Karviná  Frýdek-Místek  1:6
5. ne 29.9.2019  Orlová  Frýdek-Místek  4:5
6. pá 4.10.2019  Frýdek-Místek  Polsko U18  4:2
7. ne 6.10.2019  Opava  Frýdek-Místek  13:4
8. pá 11.10.2019  Frýdek-Místek  Karviná  8:0
1. út 15.10.2019  Frýdek-Místek  Orlová  11:2
N1 so 2.11.2019  Technika Brno  Frýdek-Místek  5:1
N2 ne 3.11.2019  Frýdek-Místek  Boskovice  6:2
N3 ne 10.11.2019  Uherský Brod  Frýdek-Místek  4:3
N4 pá 15.11.2019  Frýdek-Místek  Polsko U18  6:5sn
N5 ne 17.11.2019  Opava  Frýdek-Místek  4:3
N6 ne 24.11.2019  Frýdek-Místek  Kroměříž  7:2
N7 pá 29.11.2019  Frýdek-Místek  Technika Brno  7:4
N8 pá 6.12.2019  Boskovice  Frýdek-Místek  19:00
N9 ne 8.12.2019  Frýdek-Místek  Uherský Brod  14:00
N10 so 14.12.2019  Frýdek-Místek  Polsko U18  19:00
N11 pá 20.12.2019  Frýdek-Místek  Opava   
N12 pá 3.1.2020  Kroměříž  Frýdek-Místek   
N13 ne 5.1.2020  Technika Brno  Frýdek-Místek   
N14 ne 12.1.2020  Frýdek-Místek  Boskovice   
N15 ne 19.1.2020  Uherský Brod  Frýdek-Místek   
N16 ne 26.1.2020  Frýdek-Místek  Polsko U18   
N17 pá 31.1.2020  Opava  Frýdek-Místek   
N18 ne 9.2.2020  Frýdek-Místek  Kroměříž   
N19 pá 14.2.2020  Frýdek-Místek  Technika Brno   
N20 ne 16.2.2020  Boskovice  Frýdek-Místek   
N21 ne 23.2.2020  Frýdek-Místek  Uherský Brod   
N22 ne 1.3.2020  Polsko U18  Frýdek-Místek   
N23 pá 6.3.2020  Frýdek-Místek  Opava   
N24 ne 15.3.2020  Kroměříž  Frýdek-Místek