Zápasy Dorost
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
9. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 8.9.2019  Polsko U16  Frýdek-Místek  2:4
2. so 14.9.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  5:3
3. ne 15.9.2019  Frýdek-Místek  Opava  3:4
4. so 21.9.2019  Karviná  Frýdek-Místek  3:5
5. so 28.9.2019  Frýdek-Místek  Orlová  2:4
6. ne 29.9.2019  Polsko U16  Frýdek-Místek  2:3
7. ne 6.10.2019  Frýdek-Místek  Nový Jičín  5:6
8. so 12.10.2019  Opava  Frýdek-Místek  7:3
9. ne 13.10.2019  Frýdek-Místek  Karviná  7:2
10. ne 20.10.2019  Orlová  Frýdek-Místek  1:7
N1 so 2.11.2019  Černí Vlci  Frýdek-Místek  4:3
N2 ne 3.11.2019  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  5:4sn
N3 pá 8.11.2019  Znojmo  Frýdek-Místek  2:3
N4 so 9.11.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  2:4
N5 ne 17.11.2019  Frýdek-Místek  Karviná  3:2
N6 ne 24.11.2019  Frýdek-Místek  Prostějov  9:2
N7 ne 1.12.2019  Frýdek-Místek  Černí Vlci  6:0
N8 so 7.12.2019  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  7:8
N9 ne 8.12.2019  Frýdek-Místek  Nový Jičín  8:4
N10 so 21.12.2019  Karviná  Frýdek-Místek  1:8
N11 ne 22.12.2019  Frýdek-Místek  Znojmo  5:3
N12 ne 5.1.2020  Prostějov  Frýdek-Místek  3:9
N13 ne 12.1.2020  Černí Vlci  Frýdek-Místek  2:6
N14 so 18.1.2020  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  5:4sn
N15 ne 26.1.2020  Nový Jičín  Frýdek-Místek  4:5
N16 ne 2.2.2020  Frýdek-Místek  Karviná  7:1
N23 čt 6.2.2020  Frýdek-Místek  Znojmo  2:3
N17 ne 9.2.2020  Znojmo  Frýdek-Místek  0:8
N18 ne 16.2.2020  Frýdek-Místek  Prostějov  11:5
N19 ne 23.2.2020  Frýdek-Místek  Černí Vlci  10:2
N20 ne 1.3.2020  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  5:8
N21 so 7.3.2020  Frýdek-Místek  Nový Jičín  7:1
N22 ne 15.3.2020  Karviná  Frýdek-Místek   
N24 ne 29.3.2020  Prostějov  Frýdek-Místek