Zápasy Dorost
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
9. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 8.9.2019  Polsko U16  Frýdek-Místek  2:4
2. so 14.9.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  5:3
3. ne 15.9.2019  Frýdek-Místek  Opava  3:4
4. so 21.9.2019  Karviná  Frýdek-Místek  3:5
5. so 28.9.2019  Frýdek-Místek  Orlová  2:4
6. ne 29.9.2019  Polsko U16  Frýdek-Místek  2:3
7. ne 6.10.2019  Frýdek-Místek  Nový Jičín  5:6
8. so 12.10.2019  Opava  Frýdek-Místek  7:3
9. ne 13.10.2019  Frýdek-Místek  Karviná  7:2
10. ne 20.10.2019  Orlová  Frýdek-Místek  1:7
N1 so 2.11.2019  Černí Vlci  Frýdek-Místek  4:3
N2 ne 3.11.2019  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  5:4sn
N3 pá 8.11.2019  Znojmo  Frýdek-Místek  2:3
N4 so 9.11.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  2:4
N5 ne 17.11.2019  Frýdek-Místek  Karviná  11:15
N6 ne 24.11.2019  Frýdek-Místek  Prostějov  11:00
N7 ne 1.12.2019  Frýdek-Místek  Černí Vlci  14:00
N8 so 7.12.2019  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  10:00
N9 ne 8.12.2019  Frýdek-Místek  Nový Jičín   
N10 so 21.12.2019  Karviná  Frýdek-Místek   
N11 ne 22.12.2019  Frýdek-Místek  Znojmo   
N12 ne 5.1.2020  Prostějov  Frýdek-Místek   
N13 ne 12.1.2020  Černí Vlci  Frýdek-Místek  11:00
N14 so 18.1.2020  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí   
N15 ne 26.1.2020  Nový Jičín  Frýdek-Místek   
N16 ne 2.2.2020  Frýdek-Místek  Karviná   
N17 ne 9.2.2020  Znojmo  Frýdek-Místek   
N18 ne 16.2.2020  Frýdek-Místek  Prostějov   
N19 ne 23.2.2020  Frýdek-Místek  Černí Vlci   
N20 ne 1.3.2020  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek   
N21 so 7.3.2020  Frýdek-Místek  Nový Jičín   
N22 ne 15.3.2020  Karviná  Frýdek-Místek   
N23 ne 22.3.2020  Frýdek-Místek  Znojmo   
N24 ne 29.3.2020  Prostějov  Frýdek-Místek