WSM Liga

kolodatumdomácí hosté  
1. so 9.9.2017  Karlovy Vary  Frýdek-Místek  2:1p
9. ne 10.9.2017  Kadaň  Frýdek-Místek  3:4
2. st 13.9.2017  Frýdek-Místek  Kladno  0:3
3. so 16.9.2017  Přerov  Frýdek-Místek  1:3
4. st 20.9.2017  Frýdek-Místek  Litoměřice  5:3
5. so 23.9.2017  Slavia  Frýdek-Místek  0:2
6. po 25.9.2017  Frýdek-Místek  Havířov  2:3
7. st 27.9.2017  Č. Budějovice  Frýdek-Místek  1:0p
8. so 30.9.2017  Frýdek-Místek  Prostějov  4:1
10. so 7.10.2017  Benátky  Frýdek-Místek  2:3p
11. po 9.10.2017  Frýdek-Místek  Vsetín  4:3
12. st 11.10.2017  Třebíč  Frýdek-Místek  4:0
13. so 14.10.2017  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  6:5sn
14. po 16.10.2017  Frýdek-Místek  Karlovy Vary  1:0p
15. st 18.10.2017  Kladno  Frýdek-Místek  4:1
16. so 21.10.2017  Frýdek-Místek  Přerov  3:1
17. st 25.10.2017  Litoměřice  Frýdek-Místek  6:4
18. so 28.10.2017  Frýdek-Místek  Slavia  1:2
19. po 30.10.2017  Havířov  Frýdek-Místek  3:1
20. st 1.11.2017  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  3:1
21. so 4.11.2017  Prostějov  Frýdek-Místek  3:2p
22. st 15.11.2017  Frýdek-Místek  Kadaň  4:5sn
23. so 18.11.2017  Frýdek-Místek  Benátky  6:3
24. po 20.11.2017  Vsetín  Frýdek-Místek  5:6sn
25. kolo st 22.11.2017  Frýdek-Místek  Třebíč  1:4
26. so 25.11.2017  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  5:4
35. ne 26.11.2017  Kadaň  Frýdek-Místek  1:3
27. st 29.11.2017  Karlovy Vary  Frýdek-Místek  4:1
28. so 2.12.2017  Frýdek-Místek  Kladno  1:2
30. ne 3.12.2017  Frýdek-Místek  Litoměřice  3:1
29. út 5.12.2017  Přerov  Frýdek-Místek  3:1
31. ne 17.12.2017  Slavia  Frýdek-Místek  5:4sn
32. st 20.12.2017  Frýdek-Místek  Havířov  2:3p
33. pá 22.12.2017  Č. Budějovice  Frýdek-Místek  4:1
34. st 27.12.2017  Frýdek-Místek  Prostějov  2:5
36. čt 4.1.2018  Benátky  Frýdek-Místek  1:3
37. so 6.1.2018  Frýdek-Místek  Vsetín  4:0
38. st 10.1.2018  Třebíč  Frýdek-Místek  2:0
39. so 13.1.2018  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  1:3
40. st 17.1.2018  Frýdek-Místek  Karlovy Vary  0:4
41. so 20.1.2018  Kladno  Frýdek-Místek  3:2p
43. ne 21.1.2018  Litoměřice  Frýdek-Místek  3:6
42. st 24.1.2018  Frýdek-Místek  Přerov  4:2
44. po 29.1.2018  Frýdek-Místek  Slavia  1:3
45. st 31.1.2018  Havířov  Frýdek-Místek  3:1
46. so 3.2.2018  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  4:3
47. st 7.2.2018  Prostějov  Frýdek-Místek  7:2
48. so 10.2.2018  Frýdek-Místek  Kadaň  3:1
49. st 14.2.2018  Frýdek-Místek  Benátky  4:1
50. so 17.2.2018  Vsetín  Frýdek-Místek  2:1sn
51. st 21.2.2018  Frýdek-Místek  Třebíč  5:4
52. so 24.2.2018  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  1:3
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka