46.kolo, středa 12.2.2025, hala Polárka
1:3
1:0, 0:1, 0:2
HC Frýdek-Místek

Petrík (Švančara) – Hrbas, Kalkis, Š. Havránek, Pacalaj, Zbořil (A), Haman (A), Volas – Illéš, Marosz, Svačina – Golovkovs, L. Klimek (C), Kubiesa – Gerych, Haas, Spěváček – Cedzo, Matiaško, Ramik – Kozlík. Trenér: Martin Hrnčár

HC Dukla Jihlava

Žukov (Sigmund) – Dundáček, Bukač, Bilčík (A), Strejček, Ozols, Kurbaka, Vovsík – Čachotský (C), Kulda, Cachnín – T. Havránek, Kuprijanov, Štefančík – Harkabus (A), Pořízek, Burkov – Chvátal, R. Toman, Jungwirth. Trenér: Viktor Ujčík

Branky
19. L. Klimek (Kubiesa)
21. Cachnín (Čachotský), 56. Harkabus (Strejček, Bilčík), 59. Čachotský (Dundáček, Chvátal)
Statistiky
Vyloučení: 2:6
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 28:28(11:3, 8:14, 9:11)
Zblokované střely: 9:15
Vhazování: 36:27
Rozhodčí: Skopal, Petružálek – Hanzlík, Polák
Diváci: 762
Ohlasy

Martin Hrnčár (HC Frýdek-Místek): Byl to super zápas. Soupeř byl o něco lepší, nepodali jsme týmový výkon, který nás svým způsobem zdobil poslední kola a díky kterému jsme vyhrávali nebo sbírali body. Soupeři gratuluji. My se na to musíme podívat, pár věcí si říct a jít s čistou hlavou do dalšího zápasu.

Viktor Ujčík (HC Dukla Jihlava): Jsme hrozně rádi, že jsme tady zvítězili za tři body. Pauza od posledního zápasu byla dlouhá. Soupeř v té pauze odehrál nějaký zápas, z toho jsme měli trochu strach, ale kluci to dneska vybojovali. Myslím si, že je to zasloužené vítězství.