T. Král - P. Marcel, Černohorský, Výtisk, J. Holý, Klikorka, Jebavý, Kuboš - Válek, R. Přikryl, M. Kadlec - Martin Procházka, Kracík, O. Procházka - F. Přikryl, J. Jícha, Sihvonen - Rouha, Koláček, Berka. Trenér: David Bruk.

Baroš - Ciura, Teper, Zbořil, J. Michálek, J. Adámek - Svačina, D. Bartoš, Šedivý - Łyszczarczyk, Komorski, Šlahař - Christov, Peterek, Martynek - Čmiel, Klimša, Matiaško. Trenér: Mojmír Trličík.

27. F. Přikryl (J. Holý, M. Kadlec), 31. R. Přikryl (Válek, Výtisk), 32. O. Procházka (Sihvonen, Jebavý), 35. O. Procházka (Kracík, Martin Procházka), 57. F. Přikryl (P. Marcel, Klikorka)
Střely na branku: 36:31 (9:15, 13:10, 14:6)
Zblokované střely: 7:22
Vhazování: 24:31
Rozhodčí: Sýkora, Kvasnička - Beneš, Štěpánek
Diváci: 1000

Daniel Tvrzník (asistent trenéra HC Stadion Litoměřice): V první třetině byl soupeř jasně lepší, 0:1 byl ještě přijatelný výsledek. Za stavu 0:2 nás nakopl trochu šťastný snižující první gól a od té doby měla naše hra dobré parametry. I když byl Frýdek hodně nepříjemný, zvládli jsme to až do konce. V posledních zápasech ale máme strašné výpadky, teď to byla první polovina utkání. Potřebujeme naší výkonnost stabilizovat.

Mojmír Trličík (trenér HC Frýdek-Místek): Kdybychom první třetinu vyhráli 4:0, tak by se asi nikdo nedivil. Bohužel jsme dali jen jeden gól, pak jsme sice navýšili v přesilovce a měli i další šance, nicméně ty jsme neproměnili. Bylo jasné, že soupeř se nakonec zvedne. K tomu jsme mu pomohli několika chybami. Ve třetí třetině si to už velice dobře hlídal. Kvůli nevyužitým šancím si neodvážíme ani bod.