Petrásek – Kubeš, Hrdinka, R. Černý, Krisl, Ševčík, Dluhoš, Gréč – Jan Svoboda, Herman, Jakub Svoboda – T. Doležal, Süss, Matěj Novák – M. Sloboda, F. Dvořák, Goiš – Matěj Svoboda, D. Indrák, Tadeáš Král. Trenér: Robert Svoboda.

2. Süss (T. Doležal), 3. Süss (T. Doležal), 7. Ševčík (Dluhoš, Herman), 10. Goiš (R. Černý, F. Dvořák), 31. M. Svoboda (Tad. Král, R. Černý), 47. R. Černý (T. Doležal, Ma. Novák)
Střely na branku: 39:28 (11:13, 17:10, 11:5)
Zblokované střely: 5:3
Vhazování: 26:36
Rozhodčí: Jechoutek, Marek - Zídek, Konvička
Diváci: 748

Mojmír Trličík (trenér HC Frýdek-Místek): Samozřejmě, že výsledek 1:6 je pro nás totálním debaklem. Dali jsme jen jednu branku, šestkrát inkasovali, navíc čtyřikrát v prvních deseti minutách a dvakrát v oslabení. To je něco, co je zkrátka výjimečné, ale pro nás je důležité, jakým stylem jsme se k tomu dostali. Že nejspíš ta připravenost a nastavení nebyla taková, jaká měla být. Těžko najdeme jednoho jediného aktéra toho zápasu, co se týká jak hry na ledě, tak i na střídačce, který by snesl nějaké měřítko toho potenciálu, které tohle mužstvo má. Jedinými, kdo dnes totálně bojoval, a to po celých šedesát minut, tak byli ti diváci, kteří dokázali fandit od první do poslední minuty. I za tohodle rozhodnutého stavu. Tohle je opravdu jediné pozitivum zápasu. To hlavní se má ale odehrát na ledě, kde se hraje o každý bod a o každý gól. A my tenhle boj oproti fandům nezvládli. I proto si zaslouží můj obdiv a poděkování.

Robert Svoboda (trenér HC ZUBR Přerov): Rozhodl pro nás fantastický úvod, kdy přesilovka byla pro domácí tentokráte nevýhodou. Nám se podařil husarský kousek, a to vstřelením dvou branek. Třetí gól byl po brejku, kdy jsme využili toho, že byli domácí trošku otřeseni. Ten náskok jsme pak drželi na vítězné vlně, i když ve druhé třetině samozřejmě domácí hodně přidali a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Ale fantastický Petrásek v bráně a disciplinovaný výkon kluků, nás dovedl k vítězství. Jsme samozřejmě rádi, jelikož jsme potřebovali se dostat z těch špatných příček.