přátelské utkání, čtvrtek 5.8.2021, MEO Aréna
1:4
0:1, 1:1, 0:2
HC ZUBR Přerov

Postava (32. Žurek) – Hrdinka, Seemann, Ševčík, Gréč, Billa, Holík, Hanák – M. Svoboda, Dvořák, Novák – Dobša, Indrák, Jan Svoboda – Kuchta, Halík, Kleniar – Štíbr, Kolařík, Brázda. Trenér: Vladimír Kočara.

HC Frýdek-Místek

Foltán (32. Šimonů) - Zbořil, Teper, J. Adámek, Z. Malík, Marcinko, Kareš - Macháček, Klimša, Matiaško - Blaško, Čmiel, Zabloudil - Geidl, Matěj, Jobánek. Trenér: Mojmír Trličík.

Branky
36. Seemann (Kuchta, Kleniar)
12. Macháček (Teper), 38. Macháček (Malík), 44. Čmiel (Zbořil, Teper), 60. Matiaško (Geidl)
Statistiky
Vyloučení: 3:5
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 20:16
Tresty: Jan Svoboda (Přerov) 5 minut + do konce utkání – Klimša (Frýdek-Místek) 5 minut + do konce utkání
Rozhodčí: Rapák, Cabák – Veselý, Rožánek.
Diváci: 412
Ohlasy

Vladimír Kočara (trenér HC ZUBR Přerov): Kluci odvedli slušnou práci. Náš výkon měl sestupnou tendenci – s první třetinou jsme spokojení, od druhé části to bylo krapet horší. Jsme v určité fázi přípravy a únava na nás byla znát víc, než na Frýdku. Pro spoustu kluků to byl vůbec první zápas za muže. Celkově jim nemohu nic vytknout. Frýdek v utkání vyhrál zaslouženě. Jsem rád, že my jsme zvítězili na nájezdy.

Mojmír Trličík (trenér HC Frýdek-Místek): Naše vítězství se zrodilo po bojovném výkonu na obou stranách. Zubři sice drželi více kotouč na své straně, ale rozhodla produktivita. V polovině zápasu jsme prostřídali gólmany, kdy musím uznat, že Forlán toho do té doby hodně pochytal. Šimonů měl jedno okénko, ale oba podali dnes výborný výkon. Spokojen jsem s hrou našich zadáků, i když, jak jsem již zmínil, byli domácí více na kotouči. Právě díky té obranné hře se domácím nepodařilo nás přehrát.