turnaj, středa 2.9.2020, RT Torax Arena
8:4
1:4, 2:0, 5:0
HC RT TORAX Poruba

Foltán (14. Muštukovs) – Teper, Žovinec, Slavík, Kozák, Rudl, Pastor, Šendera – Sikora, Hudeček, Pořízek – Stloukal, Korkiakoski, Endál – Káňa, Jáchym, Hotěk – Toman, Kanko, Häring – Brodek.

HC Frýdek-Místek

Suchánek – Husák, Michálek, Zahradníček, Hrachovský, Adámek, Malík – Tomi, Veselý, Martynek – Mikulík, Peterek, Šedivý – Kaukič, Stuchlík, Geidl – Matiaško. Przybyla, Flok.

Branky
16. Stloukal (Jáchym, Kozák), 31. Kanko (Žovinec, Sikora), 36. Stloukal (Korkiakoski), 41. Žovinec (Jáchym, Sikora), 47. Jáchym (Pořízek), 53. Korkiakoski (Endál), 55. Endál, 56. Káňa (Pořízek)
8. Geidl (Kaukič), 12. Husák (Geidl), 13. Kaukič (Matiaško), 14. Stuchlík (Šedivý, Kaukič)
Statistiky
Vyloučení: 3:5
Využití: 4:1
V oslabení: 0:0
Ohlasy

<b>Martin Janeček (HC RT TORAX Poruba 2011):</b> Myslím si, že jsme vůbec nezačali špatně, byli jsme aktivní a měli jsme o chloupek víc šancí, než soupeř, nicméně nám ty góly do branky napadaly. Bylo tam trochu nedorozumění mezi obranou a brankou, což se někdy stává. Chtěl bych vyzdvihnout, kdy jsem se snažili zvednout hlavu hráčům a oni ji nakonec zvedli. Věřili si i v rozbité sestavě, protože se nám řady trochu rozpadly kvůli marodce. Před kluky, kteří dnes odehráli tenhle zápas musím smeknout klobouk dolů. Mužstvo ukázalo, že má velkou sílu a pokud si věří na puku, tak budeme silný tým. V utkání byl vidět menší náznak toho, jak budeme chtít hrát, nebudeme zápasy přeceňovat a dnešního vítězství si velmi ceníme.

<b>Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek):</b> Utkaní jsme odstartovali velmi dobře a po první třetině jsme vedli 4:1. Samozřejmě jsme měli na paměti, že ještě není nic hotovo. Pustili jsme Porubu do hry a neubráněním našich oslabení jsme dostali čtyři branky. Na začátku třetí periody přišly další góly domácích a potom už nebyla síla na zvrat. Proto ten výsledek je takový, jaký je.