přát., čtvrtek 13.8.2020, Na Lapači
3:2
0:1, 2:1, 1:0
VHK Vsetín

Gába (Sachr) – Bartko, Smetana, Jenáček, Hryciow, Kudělka, Ondračka, Pernický – Březina, Vlach, Gorčík – Babka, Kloz, Pospíšil – Půček, Rehuš, Klímek – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

HC Frýdek-Místek

Raszka (N. Malík) – Š. Jenáček, Michálek, Homola, Vosátko, Z. Malík, Adámek – Stuchlík, Kaukič, Šedivý, Flok, Mikulík, Klimša, Matiaško, Blaško, Martynek, Tomi, A. Kofroň, Przybyla.

Branky
27. Vlach (Pospíšil, Klímek), 32. Kudělka (Půček, Babka), 51. Šilhavý (Smetana, Březina)
5. Šedivý (Mikulík, Stuchlík), 24. Michálek (Klimša, Tomi)
Statistiky
Vyloučení: 5:5
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 22:25
Rozhodčí: Kovařčík, Škrobák – Blažek, Hradil
Diváci: 720
Ohlasy

Jan Srdínko (Vsetín): Pro nás určitě dobrý zápas. Jsme rádi za to, že přijel kvalitní soupeř, který se vyznačuje výborným bruslením. My jsme se na to snažili připravit. Jak říkal kolega. Zápas byl výborný. Mělo to výborné tempo. Bylo tam spousta hezkých hokejových věcí. Bylo to i důrazné utkání. Všechno co tam mělo být. Chyby, které tam byly, si s klukama potom budeme rozebírat. Je to první zápas. Je to příprava, je na čem stavět. Z naší strany byla spokojenost. I s tou diváckou kulisou, která tady byla. Chci poděkovat divákům, že přišli. A budeme doufat, že se to postupně rozvolní a že na ty zimáky bude chodit více a více lidí.

Vlastimil Wojnar (Frýdek-Místek): Já si myslím, že na to, že Vsetín hrál první zápas a my třetí, tak to bylo velice kvalitní utkání. Celkem svižné, rychlé. Výsledek je takový jaký je... Vsetín tam byl možná o trochu lepší. Ale my jsme si v šatně řekli, že je na čem stavět. Že tam byly dobré věci z naší strany. Věci, které chceme, aby se tam objevovaly. Samozřejmě tam byly i nějaké chyby, ale tak to tam bude pořád. Za mě rozhodně nejlepší zápas, co jsme zatím odehráli. Určitě kvalitní zápas z obou stran. Divácká kulisa velmi dobrá, jako vždy tady. Až na výsledek za nás relativní spokojenost.