22.kolo, středa 19.2.2020, ZS Ústí nad Labem
3:2
2:0, 1:1, 0:1
HC Slovan Ústí nad Labem
Stahl (Hamalčík) – M. Vágner, Hes, Vl. Brož, Mareš, Zukal, Steinocher – Krliš, Mrňa, Kovařík – Filip, Svoboda, Tůma – O. Bláha, Kordule, Severa.
HC Frýdek-Místek
Suchánek (21. L. Daneček) – D. Stránský, Haman, Bartko, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Jenáček – Kafka, Mikulík, Kofroň – R. Szturc, Hladonik, Martynek – Eret, Klimša, Tomi – Kaukič, Stuchlík, Motloch.
Branky
5. Krliš (Kordule, Severa), 15. Svoboda (Tůma), 33. Severa (Zukal)
21. Hladonik (J. Michálek, R. Szturc), 47. Martynek (Hrachovský)
Statistiky
Vyloučení: 3:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 24:39
Zblokované střely: 7:16
Vhazování: 31:28
Rozhodčí: Jechoutek, Micka – Bohuněk, Pechánek
Diváci: 517
Ohlasy
Jaroslav Roubík (HC Slovan Ústí nad Labem): Tak začátek zápasu byl dnes vyrovnaný, my jsme dali brzo branku a potom měl soupeř optický tlak. Měl třeba i o dvě nebo tři střely více, ty svoje šance neproměnil. My jsme potom dali další branku, což nás uklidnilo a po zbytek zápasu. Frýdek dotahoval, možná měl trochu více ze hry a tam potom ten jejich tlak skončil na tom, že jsme měli dlouho přesilovku a Frýdek už se nedostal do takového tempa aby nás přebruslil. Na konec zápasu jsme si to udrželi a asi zaslouženě vyhráli.
Josef Daňo (HC Frýdek-Místek): První třetinu jsme tlačili, měli jsme tam i více střel. Pět střel ze strany Ústí a dali nám 2 góly, myslím si, že ten začátek rozhodl. My jsme potom makali, kluci do toho dali všechno. Prostě se nám to tam neodrazilo, šance tam byly. Každou střelu zablokovali, buď hokejkou nebo nějak skočili do střely a potom už to nešlo. Musím ale pochválit mužstvo, že hráli do 60. minuty a to je pro nás důležité. Musíme jít dále a vyhrát další zápasy.