Huf (Štůrala) – Muška, Březák, Mrázek, Hrádek, P. Krejčí, Husa – Pochobradský, Chlán, T. Jandus – Hrníčko, Račuk, Žálčík – L. Krejčík, Divíšek, Nouza – Machač, V. Meidl, M. Novák.
Suchánek (L. Daneček) – M. Adámek, Haman, Bartko, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Jenáček – R. Szturc, Klimša, Tomi – Kofroň, Hladonik, Kafka – Eret, Przybyla, Martynek – Matěj, Kaukič, Stuchlík.
10. Hladonik (Kafka, Haman), 16. Klimša (Tomi, R. Szturc), 45. Kafka (Kofroň, Bartko), 64. R. Szturc (Martynek, M. Adámek)
Zblokované střely: 8:14
Vhazování: 42:32
Rozhodčí: Souček, Ondrášek – Kotlík, Zídek
Diváci: 355
Ladislav Lubina (LHK Jestřábi Prostějov): Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, dali jsme vedoucí branku, ale poté jsme do konce třetiny dvakrát inkasovali. Stále se opakují stejné chyby, které nás stojí důležité body. Jediné pozitivum bylo, že jsme dokázali vyrovnat ze stavu 1:3 na 3:3. Opět jsme nezvládli prodloužení a soupeř bere dva body.