Petrásek (Šimonů) – Černý, Krisl, Kubeš, Hrabal, Weinhold, Šnajnar, Gréč – Plášek, Pšurný, Navrátil – Moučka, Popelka, Berger – Goiš, M. Kratochvil, Š. Kratochvil – Indrák, Süss, Dvořák
Malík (Loubal) – Stránský, Haman, Kovář, Michálek, Adámek, Hrachovský, Jenáček – Kafka, Hladonik, Kofroň – Tomi, Stuchlík, Mikulík – Eret, Przybyla, Klimša – Nestrašil, Motloch, Matěj
Zblokované střely: 11:8
Vhazování: 38:23
Rozhodčí: Čech, Skopal – Kráľ, Měkýš
Diváci: 1403
Jakub Grof (HC ZUBR Přerov): Frýdek hrál velmi slušně, dobře bruslil a jednalo se o náročný duel. Po Vsetínu byla na hráčích asi trochu únava, ale máme dobrý bod. Mrzí mě jediná věc. V prodloužení jsme ubránili soupeřovu přesilovku čtyři na tři a pak po menší chybě dostali rozhodující gól. Nepomohli jsme si početními výhodami, nicméně jdeme dál. Ve středu nás čeká další těžký zápas s Havířovem.
Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Z naší strany šlo o velmi dobře odehraný zápas. Podařilo se nám přečkat první třetinu a navíc jsme dali krásný gól z přesilovky. Postupem času jsme hru vyrovnali, v některých fázích byli i lepší. Utkání jsme dotáhli do prodloužení, v němž jsme měli k dispozici přesilovku čtyři na tři. Během ní jsme si vytvořili dvě šance, které jsme sice nedali, ale branku na 2:1 se nám pak naštěstí přece jen dát podařilo. Jsou to pro nás cenné dva body.