Huf – Hrdinka, Mrázek, M. Novotný, Muška, Husa, P. Krejčí, Brančík – Hrníčko, Račuk, Žálčík – Chlán, V. Meidl, Nouza – L. Krejčík, Berger, M. Novák – R. Pilař, Miškář, T. Jandus
Malík – M. Adámek, Haman, L. Kovář, Hrachovský, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek – Tomi, Klimša, Mikulík – Eret, Przybyla, V. Nestrašil – Kaukič, Motloch, Kvasnica – Čmiel, D. Stránský
Zblokované střely: 6:11
Vhazování: 38:36
Rozhodčí: Filip Vrba, Přemysl Skopal – Tomáš Měkýš, Michal Zedník
Diváci: 1059
Ladislav Lubina (LHK Jestřábi Prostějov): Do utkání jsme vstoupili špatně, soupeř lépe bruslil a dostával se do šancí. My jsme si nepřihráli přesně na hokejku a díky tomuto jsme se dostávali pod tlak. Dobré bylo, že jsme proměnili brejk na 1:0, ale nešťastná branka ze začátku druhé třetiny nás vykolejila. Od půlky zápasu jsme začali plnit, to co jsme si řekli před zápasem a to nám přineslo ovoce v podobě dvou branek ve třetí třetině. Závěr jsme si zbytečně zkomplikovali brankou v naší přesilovce, kdy jsme soupeři nabídli snížení. Nakonec jsme toto utkání zvládli a bereme konečně tři body!
Vlastimil Wojnar (Frýdek-Místek): Já si myslím, že z naší strany celkem dobrý výkon. Rozhodla jedna minuta z třetí třetiny, kdy jsme dostali dva góly z předbrankového prostoru. Pak jsme se ještě snažili o vyrovnání, což se nám skoro povedlo, ale bohužel o ten jeden gól jsme dnes byli horší. Ale na to, že jsme dnes v sestavě měli šest juniorů, tak si myslím, že jsme byli opravdu vyrovnaným soupeřem a prostě opravdu Prostějov potrestal o jednu chybu víc, než jsme potrestali my.