57. kolo, pondělí 18.2.2019, Hala Polárka
0:2, 0:2, 2:0
Hamerlík – Haman, Husák, Bartko, Krisl, Hrachovský, D. Stránský – Martynek (A), Hladonik, Kofroň – Kaukič, Mikulík (C), Christov – Rudovský, Peterek, Klimša (A) – Flok, Motloch, J. Kalus.
HC ZUBR Přerov
Klimeš – R. Černý, M. Novotný, Zbořil, Pala (A), Weinhold, Malina – Davídek, Pšurný, T. Doležal – Tomi, T. Sýkora (C), Sikora – M. Kratochvíl, Hejcman, Goiš – Š. Kratochvíl, Moučka, F. Dvořák – Gago.
Branky a nahrávky: 43. Kofroň (Bartko, Martynek), 59. Haman (Mikulík, Kofroň) – 1. R. Černý (Davídek, Pšurný), 20. T. Doležal (Pšurný), 29. Malina (Hejcman), 39. Tomi (Sikora). Rozhodčí: Michal Dědek, Vojtěch Fiala – Richard Coubal, Ondřej Kokrment. Vyloučení: 6:9. V oslabení: 0:0. Využití: 1:1. Diváci: 1505.
Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Dneska byl Přerov lepší. Ty dvě třetiny určitě. Třetí třetinu jsme trochu zvedli, dali jsme dva góly. Ty nestačily, musím říct, že dneska byli od první minuty podstatě půlku zápasu lepší.
Vladimír Kočara (HC ZUBR Přerov): Jsme rádi za výhru a za zaslouženou výhru. První třetina z naší strany byla fantastická, druhá byla ovlivněna hodně vyloučeními. Ve třetí třetině domácí už neměli co ztratit, tak se do nás nutili. Měli jsme tam nějaké zbytečné fauly, ale myslím si, že jsme dneska zaslouženě vyhráli.