(0:1, 0:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Šorf – Duda, Novák (C), Hejda, Saňa, Barák, Ryzák, Štibingr – Doležal (A), Hradil, Vrdlovec – Krejčík, Kubica, Ondráček – Šmerha, Kohút, Furch – Tejral, Šteiner, Brož
Malík – Husák, Krisl, Zahradníček, Stránský, Hrachovský, Haman, Bartko (C) – Mikulík, Hladonik (A), Martynek – Christov, Motloch, Kofroň – Kaukič (A), Klimša, Rudovský – Kalus, Peterek, Flok
Branky a nahrávky: 13. Klimša (Peterek), 59. Martynek. Rozhodčí: Šindel, Valenta – Bosák, Podrazil. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 27:29. Diváci:482.
Miloš Říha (HC Slavia Praha): Byť tak výsledek nevypadá, byl to poměrně náročný a vyrovnaný zápas. Frýdku šlo o hodně a hrál v silné sestavě. Prvních deset minut jsme měli víc ze hry, ale neproměnili jsme žádnou šanci. Druhých deset minut patřilo jednoznačně soupeři. Pak byl zápas vyrovnaný. Ale když nedáme gól, nemůžeme vyhrát.