55. kolo, středa 13.2.2019, Hala Polárka
2:3
p
0:1, 2:0, 0:1 - 0:1
HC Frýdek-Místek
L. Daneček – Krisl, Husák, Bartko, Zahradníček, Hrachovský, D. Stránský – Martynek (A), Hladonik, Mikulík (C) – Kofroň, Motloch, Christov – Rudovský, Klimša (A), Kaukič – Flok, Peterek, J. Kalus.
HC Dukla Jihlava
Honzík – J. Pohl, Kajínek (A), Matějíček, Štebih, J. Holý, Suchánek, Černohorský, Půža – Bezúch (C), Skořepa, Anděl – Hrníčko, Čachotský, Harkabus – A. Zeman, M. Hlinka (A), Jiránek – Pekr, Klíma.
Statistiky
Branky a nahrávky: 24. Zahradníček (Christov, Mikulík), 32. Bartko (Martynek) – 11. Klíma (Skořepa), 60. Čachotský (J. Pohl, M. Hlinka), 61. Pekr. Rozhodčí: Wagner, Kašík – Novák, Kučera. Vyloučení: 4:7. V oslabení: 0:1. Využití: 1:0.Diváci: 1347.
Ohlasy
Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Náš výkon byl o hodně lepší než v Benátkách, i když jsme tam vyhráli a tady se nám to nepovedlo. Během chvilky jsme přišli o dva body. Ale i v šatně jsme si říkali, že je to bod s prvním, před námi je ještě pět zápasů, takže patnáct bodů. Je to lepší, než kdybychom prohráli po základní hrací době. Ale mrzí nás to o to víc, že jsme jeden gól dostali v power play a druhý na začátku prodloužení.
František Zeman (HC Dukla Jihlava): Věděli jsme, že pro domácí je to důležité utkání. Dvě třetiny jsme nehráli podle našich představ, až ve třetí třetině jsme hráli to, co jsme chtěli, a hned to na ledě bylo vidět. Mohli jsme rozhodnout ještě v základní hrací době, to se nám bohužel nepodařilo. V prodloužení se štěstí přiklonilo na naši stranu, a proto odjíždíme se dvěma body.