0:0, 1:4, 1:1
HC RT TORAX Poruba
Kůdela – Ovčačík, Urbanec, Padrnos, Šnajnar, Pastor, Mamajev – J. Káňa, Kanko, Toman – Guman, Vymazal, Dufek – Ďurač, T. Jáchym, Alexejev – Baláž, Václavek, Illéš – Ollender
Malík – Husák, Haman, Zahradníček, Bartko, D. Stránský, M. Adámek, Hrachovský – Mikulík, Novotný, Martynek – Christov, Motloch, Kofroň – Klimša, Peterek, Rudovský – J. Kalus, Kaukič, Flok
Branky a nahrávky: 24. Toman (J. Káňa, Vymazal), 48. Kanko (J. Káňa) – 22. Bartko (Kofroň, Christov), 27. Novotný (Martynek, Klimša), 28. Hrachovský (Mikulík), 34. Novotný (Martynek), 56. Kofroň (Mikulík, Husák). Rozhodčí: Cabák, Dědek – Konvička, Gančarčík. Vyloučení: 6:5, navíc Vymazal (POR) 10 min. OT + OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 640. Střely na branku: 20:32
Miloš Holaň (HC RT TORAX Poruba 2011): V prvé řadě musím zmínit, že máme obrovské problémy se sestavou, hráli jsme na pět beků, v první třetině odstoupil Patrik Urbanec. Za pět dnů na tři zápasy je to v takto malém počtu opravdu šílenství. Na začátku to zřejmě asi ještě nebylo úplně znát, protože tam jsme hráli slušně, ale s přibývajícím časem nám síly oproti soupeři ubývaly, protože ten měl v pondělí volno a mohl se na nás více připravit a odpočinout si. Kromě situace dva na jednoho jsme si v první třetině nevytvořili nějakou gólovku, ale pak už odcházely ty síly. V závěru jsme protočili sestavu, soupeř ovšem odskočil na rozdíl tří branek, což už bylo hodně. Když jsme v přesilovce po krásné kombinaci snížili, tak jsme věřili, že bychom s výsledkem mohli ještě něco udělat. Vtom ale přišel faul zřejmě naopak a k tomu už bych se nerad vyjadřoval. Tam jsme hráli snad sedm osm minut ve čtyřech, což jsem ještě nezažil.
Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Troufám si tvrdit, že v tomto zápase jsme byli lepší. V prvních dvou třetinách jsme Porubu jednoznačně přehrávali ve všech situacích, ta poslední už byla trochu rozkouskovaná. Domácí jsme pustili do hry našimi dvěma rychlými fauly a s tím spojeným snižujícím gólem. Závěr jsme si pohlídali, nicméně zbytečně do toho vstupovali rozhodčí. Pro nás to jsou ale důležité tři body a nadále pokračujeme v boji o playoff.