32. kolo, sobota 8.12.2018, Hala Polárka
1:3, 1:0, 1:4
Malík, L. Daneček – Haman, Husák, Bartko, Zahradníček, L. Kovář, Krisl – Martynek (A), Mikulík (C), Kofroň – Rudovský, Klimša (A), Motloch – Kaukič, Peterek, J. Kalus – Flok, Kuťák, D. Stránský.
HC Havířov 2010 s.r.o.
Bláha (Dufek) – Matai, Chroboček, Bořuta, Mrowiec, Dudek, Kachyňa – Rehuš (A), F. Seman, O. Procházka (A) – Kotala, R. Veselý, Gřeš – L. Bednář, Žukenov (C), Maruna – Cihlář, Macuh.
Branky a nahrávky: 18. Martynek (Peterek), 30. Kaukič (Husák), 47. Martynek (Klimša, Bartko) – 1. Kotala (Gřeš, Bořuta), 8. F. Seman (O. Procházka, Rehuš), 12. Cihlář (Maruna, Gřeš), 41. Kotala (Gřeš, R. Veselý), 44. Kotala (Gřeš), 45. Žukenov (Maruna, Chroboček), 49. O. Procházka (Matai, Rehuš). Rozhodčí: Cabák, Ondráček – Gančařík, Konvička. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:4. V oslabení: O:O. Diváci: 1590.
Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Dneska je ten výsledek pro nás přísný, protože jsme dostali gól z prakticky každé větší šance, kterou Havířov měl. I přesto jsme se za stavu 3:0 dokázali vrátit do zápasu. Dvakrát jsme tam měli prázdnou bránu, netrefili jsme. Začátek třetí třetiny nám opět nevyšel, tam nám Havířov odskočil v podstatě o tři góly. Potom se to jenom už dohrávalo.
Patrik Rimmel (AZ RESIDOMO Havířov): Vstoupili jsme do zápasu výborně, hned jsme dali gól. Potom nám tam padly dva další, bohužel na konci třetiny jsme dostali na 3:1. Od té druhé třetiny do toho domácí vletěli, měli nějaké přesilovky, dali gól. My jsme ve třetí třetině převzali iniciativu. V tom závěrečném jsme se dokázali vrátit k tomu, co jsme hráli na začátku. Dopadlo to dobře, padl nám tam gól a pak jsme byli lepším týmem. Odskočili jsme soupeři, vyhráli jsme a vezeme si odsud důležité tři body.