0:1,1:2, 3:0
HC Stadion Litoměřice
Tomáš Král – Marcel, Pavlas, Smetana, Gaspar, Jebavý, Buchtela, D. Málek – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, Válek, Kusý – Machala, Flynn, Rousek – J. Dvořák, M. Havelka, Jirásek.
Malík – Hrachovský, L. Kovář, Bartko, Zahradníček, Krisl, D. Stránský, Adámek – Kofroň, Mikulík, Christov – Martynek, Przybyla, Rudovský – Raška, Peterek, J. Kalus – Klimša, Kuťák, Kaukič.
Branky a nahrávky: 31. Flynn (Korkiakoski, Rousek), 51. Flynn (Válek, Smetana), 56. Voženílek (J. Kloz, Korkiakoski), 60. M. Kadlec (J. Kloz) – 4. Kofroň (Mikulík), 28. Klimša (Przybyla), 33. Bartko (L. Kovář, Mikulík). Rozhodčí: Souček, Grech, Bosák, Kotlík. Vyloučení: 5:9. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Vhazování: 38:28.
Daniel Tvrzník (HC Stadion Litoměřice): Dnes se nám podařila pouze třetí třetina, v které nám konečně vyšly přesilovky, které nás trochu trápily. Zjednodušili jsme hru a vyvinuli si tlak na bránu za což jsme byli odměnění. Jsme rádi, že jsme se dokázali zápas otočit a ukázali jsme tím, že mužstvo má charakter.
Jiří Juřík (HC Frýdek-Místek): Myslím si, že dvě třetiny jsme byli lepším týmem a utkání jsme zbytečně ztratili. Ve třetí třetině jsme přestali hrát naši hru a domácí nás dostali pod tlak. Závěr utkání se mi upřímně ani nechce hodnotit. Udělali jsme tam chyby, které by se vůbec neměly stát.