Výsledkový servis
SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny FRM JIH KOL LTM PCB POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

42 28.01.2023 Slavia Přerov 1:3
42 28.01.2023 Frýdek-Místek Třebíč 2:4
42 28.01.2023 Prostějov Poruba 4:1
42 28.01.2023 Kolín Litoměřice 5:2
42 28.01.2023 Šumperk Sokolov 4:0
42 28.01.2023 Zlín Jihlava 4:1
42 28.01.2023 PCB Vsetín 1:3
41 25.01.2023 Zlín Šumperk 6:2
41 25.01.2023 Jihlava Frýdek-Místek 7:1
41 25.01.2023 Vsetín Poruba 5:0
41 25.01.2023 Třebíč Přerov 2:0
41 25.01.2023 Prostějov Kolín 3:1
41 25.01.2023 Litoměřice PCB 5:6sn
41 25.01.2023 Sokolov Slavia 3:5
39 22.01.2023 Frýdek-Místek Litoměřice 3:1
40 21.01.2023 Slavia Třebíč 1:2
40 21.01.2023 Poruba Jihlava 4:0
40 21.01.2023 Frýdek-Místek Prostějov 3:2
40 21.01.2023 Přerov Litoměřice 1:2
40 21.01.2023 Šumperk Vsetín 2:5
40 21.01.2023 Kolín Zlín 1:3
40 21.01.2023 PCB Sokolov 2:4
39 18.01.2023 Poruba Zlín 0:2
39 18.01.2023 Třebíč Prostějov 3:4p
39 18.01.2023 Slavia Jihlava 3:2p
39 18.01.2023 Přerov Sokolov 12:4
39 18.01.2023 PCB Šumperk 5:1
39 18.01.2023 Kolín Vsetín 2:1sn
38 14.01.2023 Jihlava PCB 1:4
38 14.01.2023 Litoměřice Třebíč 2:1
38 14.01.2023 Sokolov Kolín 3:2p
38 14.01.2023 Prostějov Přerov 3:2
38 14.01.2023 Vsetín Slavia 2:5
38 14.01.2023 Šumperk Poruba 1:6
38 14.01.2023 Zlín Frýdek-Místek 3:2
37 11.01.2023 Litoměřice Sokolov 4:6
37 11.01.2023 Třebíč Vsetín 2:1
37 11.01.2023 Frýdek-Místek Poruba 4:0
37 11.01.2023 Slavia Prostějov 5:0
37 11.01.2023 Přerov Jihlava 4:3
37 11.01.2023 Kolín Šumperk 3:2
37 11.01.2023 PCB Zlín 5:2
36 09.01.2023 Jihlava Kolín 0:5
36 09.01.2023 Vsetín Přerov 1:3
36 09.01.2023 Poruba PCB 4:2
36 09.01.2023 Zlín Slavia 0:4
36 09.01.2023 Sokolov Třebíč 3:2
36 09.01.2023 Prostějov Litoměřice 3:5
36 09.01.2023 Šumperk Frýdek-Místek 2:4
35 07.01.2023 Slavia Šumperk 7:2
35 07.01.2023 Prostějov Sokolov 2:1
35 07.01.2023 Frýdek-Místek PCB 2:4
35 07.01.2023 Litoměřice Vsetín 3:0
35 07.01.2023 Kolín Poruba 4:3p
35 07.01.2023 Přerov Zlín 3:4p
35 07.01.2023 Třebíč Jihlava 3:1
34 04.01.2023 Vsetín Prostějov 4:1
34 04.01.2023 Jihlava Sokolov 4:3
34 04.01.2023 Zlín Litoměřice 2:3p
34 04.01.2023 Poruba Třebíč 2:4
34 04.01.2023 Frýdek-Místek Slavia 1:2
34 04.01.2023 Šumperk Přerov 4:6
34 04.01.2023 PCB Kolín 3:5
33 29.12.2022 Litoměřice Jihlava 5:0
33 29.12.2022 Třebíč Zlín 3:2
33 29.12.2022 Prostějov Šumperk 4:1
33 29.12.2022 Slavia Poruba 0:4
33 29.12.2022 Kolín Frýdek-Místek 2:1sn
33 28.12.2022 Vsetín Sokolov 3:4
32 27.12.2022 Frýdek-Místek Přerov 3:2sn
32 27.12.2022 Poruba Sokolov 4:2
32 27.12.2022 Zlín Prostějov 6:1
32 27.12.2022 Jihlava Vsetín 1:3
32 27.12.2022 PCB Třebíč 2:5
32 27.12.2022 Šumperk Litoměřice 6:3
32 27.12.2022 Kolín Slavia 1:5
31 21.12.2022 Litoměřice Poruba 2:1p
31 21.12.2022 Vsetín Frýdek-Místek 5:2
31 21.12.2022 Třebíč Šumperk 5:2
31 21.12.2022 Prostějov Jihlava 3:2
31 21.12.2022 Přerov Kolín 5:1
31 21.12.2022 Slavia PCB 5:3
31 21.12.2022 Sokolov Zlín 4:3sn
30 19.12.2022 Poruba Přerov 2:1p
30 19.12.2022 Šumperk Jihlava 1:2
30 19.12.2022 Slavia Litoměřice 7:2
30 19.12.2022 Kolín Třebíč 2:1
30 19.12.2022 Frýdek-Místek Sokolov 3:1
30 19.12.2022 PCB Prostějov 4:1
30 18.12.2022 Zlín Vsetín 2:5
33 17.12.2022 Přerov PCB 2:1sn
10 13.12.2022 Vsetín Přerov 4:3sn
12 12.12.2022 Sokolov Kolín 0:5
11 11.12.2022 Frýdek-Místek Poruba 2:5
29 10.12.2022 Poruba Prostějov 1:4
29 10.12.2022 Jihlava Zlín 4:3p
29 10.12.2022 Přerov Slavia 2:0
29 10.12.2022 Vsetín PCB 3:2
29 10.12.2022 Sokolov Šumperk 2:1
29 10.12.2022 Litoměřice Kolín 2:1sn
29 10.12.2022 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
28 07.12.2022 Poruba Vsetín 2:3
28 07.12.2022 Frýdek-Místek Jihlava 1:4
28 07.12.2022 Slavia Sokolov 3:1
28 07.12.2022 PCB Litoměřice 4:1
28 07.12.2022 Přerov Třebíč 0:1
28 07.12.2022 Kolín Prostějov 2:6
28 07.12.2022 Šumperk Zlín 3:1
27 05.12.2022 Vsetín Šumperk 4:3
27 05.12.2022 Třebíč Slavia 4:3
27 05.12.2022 Prostějov Frýdek-Místek 4:2
27 05.12.2022 Jihlava Poruba 2:3sn
27 05.12.2022 Sokolov PCB 5:3
27 04.12.2022 Zlín Kolín 4:3p
27 04.12.2022 Litoměřice Přerov 2:1
26 03.12.2022 Jihlava Slavia 5:2
26 03.12.2022 Prostějov Třebíč 2:0
26 03.12.2022 Litoměřice Frýdek-Místek 2:1p
26 03.12.2022 Vsetín Kolín 5:3
26 03.12.2022 Šumperk PCB 4:3p
26 03.12.2022 Sokolov Přerov 2:1sn
26 02.12.2022 Zlín Poruba 1:3
25 30.11.2022 Třebíč Litoměřice 2:4
25 30.11.2022 Poruba Šumperk 4:3p
25 30.11.2022 Frýdek-Místek Zlín 2:1
25 30.11.2022 PCB Jihlava 2:4
25 30.11.2022 Přerov Prostějov 0:3
25 30.11.2022 Kolín Sokolov 4:0
25 30.11.2022 Slavia Vsetín 4:5
24 26.11.2022 Poruba Frýdek-Místek 3:4p
24 26.11.2022 Jihlava Přerov 1:2
24 26.11.2022 Vsetín Třebíč 2:1
24 26.11.2022 Prostějov Slavia 3:4sn
24 26.11.2022 Šumperk Kolín 3:2sn
24 26.11.2022 Zlín PCB 2:3sn
23 23.11.2022 Litoměřice Prostějov 1:3
23 23.11.2022 Třebíč Sokolov 3:2p
23 23.11.2022 Frýdek-Místek Šumperk 3:5
23 23.11.2022 Přerov Vsetín 1:4
23 23.11.2022 Slavia Zlín 2:4
23 23.11.2022 PCB Poruba 2:3
23 23.11.2022 Kolín Jihlava 6:1
22 20.11.2022 Jihlava Třebíč 2:6
22 19.11.2022 PCB Frýdek-Místek 2:4
22 19.11.2022 Poruba Kolín 6:4
22 19.11.2022 Sokolov Prostějov 3:1
22 19.11.2022 Vsetín Litoměřice 3:4
22 19.11.2022 Šumperk Slavia 2:1
21 16.11.2022 Třebíč Poruba 2:0
21 16.11.2022 Litoměřice Zlín 5:2
21 16.11.2022 Sokolov Jihlava 1:2
21 16.11.2022 Kolín PCB 2:1
21 16.11.2022 Prostějov Vsetín 1:3
21 16.11.2022 Přerov Šumperk 4:3p
21 16.11.2022 Slavia Frýdek-Místek 1:2sn
20 14.11.2022 Jihlava Litoměřice 2:5
20 14.11.2022 Poruba Slavia 7:0
20 14.11.2022 Šumperk Prostějov 2:3p
20 14.11.2022 Frýdek-Místek Kolín 2:1
20 14.11.2022 PCB Přerov 1:3
20 14.11.2022 Sokolov Vsetín 3:2
20 13.11.2022 Zlín Třebíč 4:1
22 11.11.2022 Zlín Přerov 5:1
19 05.11.2022 Slavia Kolín 2:1
19 05.11.2022 Přerov Frýdek-Místek 0:1
19 05.11.2022 Vsetín Jihlava 1:2
19 05.11.2022 Litoměřice Šumperk 6:3
19 05.11.2022 Prostějov Zlín 5:6sn
19 05.11.2022 Třebíč PCB 4:1
19 03.11.2022 Poruba Sokolov 5:1
18 02.11.2022 Jihlava Prostějov 3:5
18 02.11.2022 Zlín Sokolov 3:0
18 02.11.2022 Šumperk Třebíč 0:2
18 02.11.2022 Kolín Přerov 1:4
18 02.11.2022 PCB Slavia 2:1sn
18 02.11.2022 Poruba Litoměřice 3:2p
18 01.11.2022 Frýdek-Místek Vsetín 1:4
17 29.10.2022 Jihlava Šumperk 3:4p
17 29.10.2022 Sokolov Frýdek-Místek 1:3
17 29.10.2022 Litoměřice Slavia 0:3
17 29.10.2022 Prostějov PCB 2:1p
17 29.10.2022 Přerov Poruba 3:2
17 29.10.2022 Vsetín Zlín 4:1
17 29.10.2022 Třebíč Kolín 3:2
16 26.10.2022 Zlín Jihlava 1:3
16 26.10.2022 Frýdek-Místek Třebíč 6:2
16 26.10.2022 Šumperk Sokolov 4:3p
16 26.10.2022 Poruba Prostějov 4:3
16 26.10.2022 PCB Vsetín 1:4
16 26.10.2022 Kolín Litoměřice 2:1p
16 26.10.2022 Slavia Přerov 0:3
15 24.10.2022 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
15 24.10.2022 Litoměřice PCB 5:0
15 24.10.2022 Zlín Šumperk 7:1
15 24.10.2022 Vsetín Poruba 2:1
15 24.10.2022 Třebíč Přerov 3:0
15 24.10.2022 Prostějov Kolín 2:0
15 24.10.2022 Sokolov Slavia 2:3p
14 22.10.2022 Poruba Jihlava 4:1
14 22.10.2022 Šumperk Vsetín 7:3
14 22.10.2022 Frýdek-Místek Prostějov 3:2p
14 22.10.2022 Slavia Třebíč 6:1
14 22.10.2022 Kolín Zlín 4:3
14 22.10.2022 PCB Sokolov 3:4p
14 20.10.2022 Přerov Litoměřice 2:3sn
13 19.10.2022 Třebíč Prostějov 2:1sn
13 19.10.2022 Frýdek-Místek Litoměřice 2:5
13 19.10.2022 Přerov Sokolov 3:2
13 19.10.2022 Kolín Vsetín 3:1
13 19.10.2022 Slavia Jihlava 2:3
13 19.10.2022 Poruba Zlín 5:3
13 19.10.2022 PCB Šumperk 3:2sn
12 15.10.2022 Jihlava PCB 3:2
12 15.10.2022 Vsetín Slavia 4:0
12 15.10.2022 Šumperk Poruba 2:5
12 15.10.2022 Litoměřice Třebíč 3:4sn
12 15.10.2022 Zlín Frýdek-Místek 0:4
12 15.10.2022 Prostějov Přerov 2:3p
11 12.10.2022 Litoměřice Sokolov 3:5
11 12.10.2022 Třebíč Vsetín 4:2
11 12.10.2022 PCB Zlín 2:3
11 12.10.2022 Slavia Prostějov 2:4
11 12.10.2022 Kolín Šumperk 3:5
11 12.10.2022 Přerov Jihlava 2:3p
10 10.10.2022 Jihlava Kolín 3:2
10 10.10.2022 Zlín Slavia 5:2
10 10.10.2022 Prostějov Litoměřice 0:5
10 10.10.2022 Sokolov Třebíč 4:1
10 10.10.2022 Poruba PCB 5:3
10 10.10.2022 Šumperk Frýdek-Místek 5:4sn
9 08.10.2022 Slavia Šumperk 5:0
9 08.10.2022 Frýdek-Místek PCB 2:3
9 08.10.2022 Litoměřice Vsetín 7:3
9 08.10.2022 Přerov Zlín 1:2p
9 08.10.2022 Kolín Poruba 4:6
9 08.10.2022 Třebíč Jihlava 4:1
9 08.10.2022 Prostějov Sokolov 5:2
8 05.10.2022 Vsetín Prostějov 1:2
8 05.10.2022 Jihlava Sokolov 2:3
8 05.10.2022 Zlín Litoměřice 4:1
8 05.10.2022 Frýdek-Místek Slavia 7:2
8 05.10.2022 PCB Kolín 3:2
8 05.10.2022 Poruba Třebíč 1:0
8 05.10.2022 Šumperk Přerov 4:3p
7 01.10.2022 Sokolov Vsetín 3:2
7 01.10.2022 Kolín Frýdek-Místek 2:5
7 01.10.2022 Litoměřice Jihlava 5:3
7 01.10.2022 Přerov PCB 4:3p
7 01.10.2022 Slavia Poruba 3:2
7 01.10.2022 Třebíč Zlín 2:1
7 01.10.2022 Prostějov Šumperk 5:2
6 30.09.2022 Sokolov Poruba 2:4
6 28.09.2022 Jihlava Vsetín 2:1
6 28.09.2022 Šumperk Litoměřice 4:1
6 28.09.2022 Zlín Prostějov 1:2p
6 28.09.2022 PCB Třebíč 2:3
6 28.09.2022 Kolín Slavia 3:1
6 28.09.2022 Frýdek-Místek Přerov 1:0p
5 26.09.2022 Vsetín Frýdek-Místek 2:1
5 26.09.2022 Litoměřice Poruba 3:6
5 26.09.2022 Třebíč Šumperk 3:1
5 26.09.2022 Přerov Kolín 4:2
5 26.09.2022 Slavia PCB 4:0
5 26.09.2022 Prostějov Jihlava 2:4
5 26.09.2022 Sokolov Zlín 2:1
4 24.09.2022 Frýdek-Místek Sokolov 1:2
4 24.09.2022 Kolín Třebíč 3:2
4 24.09.2022 Slavia Litoměřice 2:4
4 24.09.2022 Šumperk Jihlava 1:4
4 24.09.2022 Zlín Vsetín 0:2
4 24.09.2022 PCB Prostějov 4:0
3 21.09.2022 Vsetín PCB 3:1
3 21.09.2022 Třebíč Frýdek-Místek 5:4p
3 21.09.2022 Litoměřice Kolín 5:6p
3 21.09.2022 Jihlava Zlín 1:2sn
3 21.09.2022 Sokolov Šumperk 4:5
3 21.09.2022 Přerov Slavia 3:2sn
3 21.09.2022 Prostějov Poruba 3:4sn
2 18.09.2022 Frýdek-Místek Jihlava 3:1
2 17.09.2022 Poruba Vsetín 1:4
2 17.09.2022 Šumperk Zlín 2:4
2 17.09.2022 Kolín Prostějov 5:3
2 17.09.2022 Přerov Třebíč 5:2
2 17.09.2022 Slavia Sokolov 4:3p
2 17.09.2022 PCB Litoměřice 2:5
1 14.09.2022 Zlín Kolín 1:4
1 14.09.2022 Litoměřice Přerov 3:4
1 14.09.2022 Třebíč Slavia 5:1
1 14.09.2022 Vsetín Šumperk 6:2
1 14.09.2022 Sokolov PCB 2:5
1 14.09.2022 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
1 14.09.2022 Jihlava Poruba 2:3sn

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
1:0pp1x
2:05x
2:117x
2:1pp5x
2:1sn7x
3:03x
3:112x
3:219x
3:2pp5x
3:2sn4x
4:07x
4:116x
4:25x
4:36x
4:3pp10x
4:3sn2x
5:05x
5:15x
5:210x
5:37x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:13x
6:23x
6:32x
6:41x
7:01x
7:12x
7:23x
7:32x
12:41x
0:12x
0:23x
0:33x
0:43x
0:53x
1:29x
1:2pp2x
1:2sn2x
1:311x
1:410x
1:51x
1:61x
2:37x
2:3pp5x
2:3sn4x
2:414x
2:511x
2:62x
3:43x
3:4pp5x
3:4sn3x
3:57x
3:61x
4:52x
4:63x
5:6pp1x
5:6sn2x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.