Výsledkový servis
SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN FRM HAV JIH KAD KOL LTM POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE UNL VRC VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

51 02.03.2022 Kadaň Jihlava 0:5
49 26.02.2022 Šumperk Kadaň 5:0
48 23.02.2022 Kadaň Kolín 0:5
47 19.02.2022 Benátky n/J Kadaň 5:0
46 16.02.2022 Kadaň Frýdek-Místek 0:5
45 05.02.2022 Havířov Kadaň 5:0
44 02.02.2022 Kadaň Ústí n/L 0:5
43 31.01.2022 Prostějov Kadaň 5:0
42 29.01.2022 Kadaň Sokolov 0:5
41 26.01.2022 Třebíč Kadaň 5:0
40 22.01.2022 Kadaň Slavia 0:5
39 19.01.2022 Litoměřice Kadaň 5:0
38 17.01.2022 Havířov Prostějov 2:5
38 17.01.2022 Kolín Slavia 5:1
38 17.01.2022 Kadaň Vrchlabí 0:5
37 15.01.2022 Přerov Kadaň 5:0
37 15.01.2022 Slavia Benátky n/J 4:2
37 15.01.2022 Poruba Jihlava 4:3sn
37 15.01.2022 Litoměřice Kolín 4:1
37 15.01.2022 Vrchlabí Šumperk 3:4p
37 15.01.2022 Třebíč Frýdek-Místek 1:4
36 12.01.2022 Benátky n/J Litoměřice 2:4
36 12.01.2022 Havířov Třebíč 4:1
36 12.01.2022 Jihlava Vsetín 6:4
36 12.01.2022 Kadaň Poruba 0:5
36 12.01.2022 Ústí n/L Sokolov 2:3p
36 12.01.2022 Frýdek-Místek Slavia 3:1
36 12.01.2022 Šumperk Přerov 2:1
36 12.01.2022 Kolín Vrchlabí 5:4
35 08.01.2022 Slavia Havířov 4:2
35 08.01.2022 Poruba Šumperk 6:4
35 08.01.2022 Litoměřice Frýdek-Místek 5:2
35 08.01.2022 Vrchlabí Benátky n/J 3:1
35 08.01.2022 Přerov Kolín 1:2
35 08.01.2022 Sokolov Prostějov 5:4
35 08.01.2022 Třebíč Ústí n/L 2:3
35 08.01.2022 Vsetín Kadaň 5:0
43 05.01.2022 Sokolov Jihlava 4:0
34 05.01.2022 Jihlava Kadaň 5:0
34 05.01.2022 Vsetín Šumperk 1:4
34 05.01.2022 Litoměřice Havířov 6:1
34 05.01.2022 Poruba Kolín 3:0
34 05.01.2022 Třebíč Prostějov 3:0
34 05.01.2022 Slavia Ústí n/L 4:2
34 05.01.2022 Přerov Benátky n/J 2:0
33 03.01.2022 Benátky n/J Poruba 1:4
33 03.01.2022 Havířov Vrchlabí 1:2sn
33 03.01.2022 Kolín Vsetín 3:5
33 03.01.2022 Sokolov Třebíč 2:3
33 03.01.2022 Šumperk Jihlava 3:4
33 03.01.2022 Ústí n/L Litoměřice 2:7
33 03.01.2022 Frýdek-Místek Přerov 1:6
33 03.01.2022 Prostějov Slavia 3:4p
32 29.12.2021 Jihlava Kolín 3:2
32 29.12.2021 Vsetín Benátky n/J 3:1
32 29.12.2021 Litoměřice Prostějov 5:3
32 29.12.2021 Poruba Frýdek-Místek 3:4p
32 29.12.2021 Vrchlabí Ústí n/L 3:4
32 29.12.2021 Slavia Sokolov 3:5
32 29.12.2021 Kadaň Šumperk 0:5
31 27.12.2021 Frýdek-Místek Vsetín 4:2
31 27.12.2021 Benátky n/J Jihlava 4:2
31 27.12.2021 Havířov Poruba 0:7
31 27.12.2021 Ústí n/L Přerov 4:2
31 27.12.2021 Sokolov Litoměřice 2:4
31 27.12.2021 Prostějov Vrchlabí 2:0
31 27.12.2021 Třebíč Slavia 0:3
31 27.12.2021 Kolín Kadaň 5:0
30 22.12.2021 Kadaň Benátky n/J 0:5
30 22.12.2021 Vsetín Havířov 4:1
30 22.12.2021 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
30 22.12.2021 Litoměřice Třebíč 2:1
30 22.12.2021 Poruba Ústí n/L 3:2p
30 22.12.2021 Šumperk Kolín 0:2
30 22.12.2021 Vrchlabí Sokolov 4:3
30 22.12.2021 Přerov Prostějov 4:6
29 20.12.2021 Frýdek-Místek Kadaň 5:0
29 20.12.2021 Benátky n/J Šumperk 5:1
29 20.12.2021 Havířov Jihlava 5:6
29 20.12.2021 Třebíč Vrchlabí 3:4sn
29 20.12.2021 Sokolov Přerov 1:3
29 20.12.2021 Prostějov Poruba 2:1
29 19.12.2021 Ústí n/L Vsetín 3:2
23 18.12.2021 Vrchlabí Vsetín 4:5
32 17.12.2021 Přerov Havířov 0:2
28 12.12.2021 Vrchlabí Slavia 0:2
28 11.12.2021 Kadaň Havířov 0:5
28 11.12.2021 Kolín Benátky n/J 8:4
28 11.12.2021 Šumperk Frýdek-Místek 6:3
28 11.12.2021 Vsetín Prostějov 6:3
28 11.12.2021 Jihlava Ústí n/L 4:0
27 08.12.2021 Havířov Šumperk 1:4
27 08.12.2021 Třebíč Poruba 3:1
27 08.12.2021 Ústí n/L Kadaň 5:0
27 08.12.2021 Sokolov Vsetín 1:4
27 08.12.2021 Prostějov Jihlava 5:6
27 07.12.2021 Vrchlabí Litoměřice 1:3
27 05.12.2021 Kolín Frýdek-Místek 4:3
26 04.12.2021 Poruba Slavia 5:4
26 04.12.2021 Přerov Litoměřice 1:2
26 04.12.2021 Vsetín Třebíč 4:1
26 04.12.2021 Benátky n/J Frýdek-Místek 1:3
26 04.12.2021 Kolín Havířov 5:2
26 04.12.2021 Šumperk Ústí n/L 6:2
26 04.12.2021 Jihlava Sokolov 2:5
26 04.12.2021 Kadaň Prostějov 0:5
25 01.12.2021 Sokolov Kadaň 5:0
25 01.12.2021 Havířov Benátky n/J 2:4
25 01.12.2021 Třebíč Jihlava 2:1
25 01.12.2021 Litoměřice Poruba 4:3sn
25 01.12.2021 Slavia Vsetín 1:2
25 01.12.2021 Ústí n/L Kolín 2:3p
25 01.12.2021 Vrchlabí Přerov 5:0
25 01.12.2021 Prostějov Šumperk 3:2sn
29 29.11.2021 Slavia Litoměřice 1:6
24 27.11.2021 Poruba Vrchlabí 4:5p
24 27.11.2021 Benátky n/J Ústí n/L 1:2
24 27.11.2021 Frýdek-Místek Havířov 4:0
24 27.11.2021 Kolín Prostějov 4:2
24 27.11.2021 Šumperk Sokolov 3:5
24 27.11.2021 Vsetín Litoměřice 4:5sn
24 27.11.2021 Jihlava Slavia 4:5
24 27.11.2021 Kadaň Třebíč 0:5
23 24.11.2021 Slavia Kadaň 5:0
23 24.11.2021 Litoměřice Jihlava 5:1
23 24.11.2021 Sokolov Kolín 5:1
23 24.11.2021 Třebíč Šumperk 4:3sn
23 24.11.2021 Přerov Poruba 2:0
23 24.11.2021 Prostějov Benátky n/J 3:1
40 21.11.2021 Frýdek-Místek Ústí n/L 3:4sn
22 20.11.2021 Frýdek-Místek Prostějov 5:2
22 20.11.2021 Kolín Třebíč 1:2
22 20.11.2021 Šumperk Slavia 3:4
22 20.11.2021 Havířov Ústí n/L 2:3p
22 20.11.2021 Benátky n/J Sokolov 3:4p
22 20.11.2021 Vsetín Přerov 5:3
22 20.11.2021 Jihlava Vrchlabí 9:2
22 20.11.2021 Kadaň Litoměřice 0:5
21 17.11.2021 Vrchlabí Kadaň 5:0
21 17.11.2021 Slavia Kolín 4:0
21 17.11.2021 Litoměřice Šumperk 5:3
21 17.11.2021 Třebíč Benátky n/J 5:0
21 17.11.2021 Poruba Vsetín 2:0
21 17.11.2021 Sokolov Frýdek-Místek 3:0
21 17.11.2021 Prostějov Havířov 3:2
21 17.11.2021 Přerov Jihlava 1:2
20 15.11.2021 Benátky n/J Slavia 3:1
20 15.11.2021 Jihlava Poruba 4:2
20 15.11.2021 Havířov Sokolov 1:3
20 15.11.2021 Ústí n/L Prostějov 2:5
20 15.11.2021 Šumperk Vrchlabí 5:1
20 15.11.2021 Kolín Litoměřice 6:1
20 15.11.2021 Frýdek-Místek Třebíč 2:3sn
20 15.11.2021 Kadaň Přerov 0:5
23 07.11.2021 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:5
19 06.11.2021 Slavia Frýdek-Místek 2:1sn
19 06.11.2021 Sokolov Ústí n/L 8:2
19 06.11.2021 Litoměřice Benátky n/J 5:2
19 06.11.2021 Poruba Kadaň 6:1
19 06.11.2021 Vsetín Jihlava 4:2
19 06.11.2021 Přerov Šumperk 4:3p
19 06.11.2021 Vrchlabí Kolín 4:3
19 06.11.2021 Třebíč Havířov 1:2p
18 03.11.2021 Benátky n/J Vrchlabí 2:3p
18 03.11.2021 Havířov Slavia 2:4
18 03.11.2021 Kadaň Vsetín 1:6
18 03.11.2021 Ústí n/L Třebíč 4:3
18 03.11.2021 Kolín Přerov 0:7
18 03.11.2021 Prostějov Sokolov 3:4p
18 03.11.2021 Šumperk Poruba 6:5p
18 31.10.2021 Frýdek-Místek Litoměřice 4:3
17 30.10.2021 Prostějov Třebíč 1:2
17 30.10.2021 Ústí n/L Slavia 3:4p
17 30.10.2021 Havířov Litoměřice 1:3
17 30.10.2021 Frýdek-Místek Vrchlabí 1:5
17 30.10.2021 Benátky n/J Přerov 3:0
17 30.10.2021 Šumperk Vsetín 2:7
17 30.10.2021 Kadaň Jihlava 2:5
17 30.10.2021 Kolín Poruba 2:1
16 27.10.2021 Slavia Prostějov 4:1
16 27.10.2021 Vsetín Kolín 7:1
16 27.10.2021 Třebíč Sokolov 3:2
16 27.10.2021 Litoměřice Ústí n/L 4:3
16 27.10.2021 Poruba Benátky n/J 3:1
16 27.10.2021 Vrchlabí Havířov 2:0
16 27.10.2021 Přerov Frýdek-Místek 5:2
16 27.10.2021 Jihlava Šumperk 6:5sn
15 25.10.2021 Benátky n/J Vsetín 2:4
15 25.10.2021 Havířov Přerov 3:2p
15 25.10.2021 Šumperk Kadaň 5:0
15 25.10.2021 Frýdek-Místek Poruba 2:5
15 25.10.2021 Prostějov Litoměřice 4:2
15 25.10.2021 Kolín Jihlava 3:7
15 25.10.2021 Ústí n/L Vrchlabí 3:4sn
15 25.10.2021 Sokolov Slavia 3:4sn
14 23.10.2021 Kadaň Kolín 1:2
14 23.10.2021 Slavia Třebíč 2:3
14 23.10.2021 Vsetín Frýdek-Místek 1:5
14 23.10.2021 Vrchlabí Prostějov 2:6
14 23.10.2021 Litoměřice Sokolov 4:5
14 23.10.2021 Přerov Ústí n/L 2:1p
14 23.10.2021 Poruba Havířov 5:4sn
14 23.10.2021 Jihlava Benátky n/J 4:2
13 20.10.2021 Benátky n/J Kadaň 4:1
13 20.10.2021 Havířov Vsetín 1:4
13 20.10.2021 Třebíč Litoměřice 6:4
13 20.10.2021 Ústí n/L Poruba 5:2
13 20.10.2021 Frýdek-Místek Jihlava 2:5
13 20.10.2021 Sokolov Vrchlabí 4:1
13 20.10.2021 Kolín Šumperk 5:2
13 20.10.2021 Prostějov Přerov 3:7
11 18.10.2021 Frýdek-Místek Šumperk 6:5
12 16.10.2021 Šumperk Benátky n/J 4:5
12 16.10.2021 Přerov Sokolov 4:2
12 16.10.2021 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
12 16.10.2021 Vrchlabí Třebíč 4:2
12 16.10.2021 Poruba Prostějov 1:5
12 16.10.2021 Litoměřice Slavia 4:3
12 16.10.2021 Vsetín Ústí n/L 3:4sn
12 16.10.2021 Jihlava Havířov 3:5
11 13.10.2021 Benátky n/J Kolín 3:0
11 13.10.2021 Havířov Kadaň 4:0
11 13.10.2021 Třebíč Přerov 3:0
11 13.10.2021 Ústí n/L Jihlava 0:4
11 13.10.2021 Prostějov Vsetín 1:3
11 13.10.2021 Sokolov Poruba 4:0
11 13.10.2021 Slavia Vrchlabí 2:3
10 11.10.2021 Vsetín Sokolov 3:1
10 11.10.2021 Šumperk Havířov 2:1
10 11.10.2021 Kadaň Ústí n/L 2:4
10 11.10.2021 Poruba Třebíč 1:2sn
10 11.10.2021 Přerov Slavia 5:3
10 11.10.2021 Vrchlabí Litoměřice 1:3
10 11.10.2021 Jihlava Prostějov 1:4
10 10.10.2021 Frýdek-Místek Kolín 2:3sn
9 09.10.2021 Ústí n/L Šumperk 1:2
9 09.10.2021 Litoměřice Přerov 5:2
9 09.10.2021 Slavia Poruba 1:5
9 09.10.2021 Sokolov Jihlava 1:3
9 09.10.2021 Havířov Kolín 2:3p
9 09.10.2021 Frýdek-Místek Benátky n/J 1:2
9 09.10.2021 Třebíč Vsetín 5:3
9 09.10.2021 Prostějov Kadaň 6:2
8 06.10.2021 Benátky n/J Havířov 1:3
8 06.10.2021 Vsetín Slavia 5:0
8 06.10.2021 Kadaň Sokolov 3:4
8 06.10.2021 Kolín Ústí n/L 5:1
8 06.10.2021 Poruba Litoměřice 2:3
8 06.10.2021 Přerov Vrchlabí 3:1
8 06.10.2021 Jihlava Třebíč 4:5sn
8 06.10.2021 Šumperk Prostějov 3:4sn
7 02.10.2021 Ústí n/L Benátky n/J 1:4
7 02.10.2021 Havířov Frýdek-Místek 2:3
7 02.10.2021 Sokolov Šumperk 2:5
7 02.10.2021 Litoměřice Vsetín 3:2
7 02.10.2021 Vrchlabí Poruba 4:3
7 02.10.2021 Třebíč Kadaň 5:1
7 02.10.2021 Slavia Jihlava 3:7
7 02.10.2021 Prostějov Kolín 4:2
6 29.09.2021 Vsetín Vrchlabí 4:2
6 29.09.2021 Jihlava Litoměřice 3:5
6 29.09.2021 Kadaň Slavia 1:6
6 29.09.2021 Benátky n/J Prostějov 1:4
6 29.09.2021 Frýdek-Místek Ústí n/L 3:4p
6 29.09.2021 Kolín Sokolov 2:3p
6 29.09.2021 Šumperk Třebíč 2:3
6 29.09.2021 Poruba Přerov 6:5p
5 25.09.2021 Ústí n/L Havířov 4:3
5 25.09.2021 Litoměřice Kadaň 5:2
5 25.09.2021 Sokolov Benátky n/J 4:1
5 25.09.2021 Slavia Šumperk 5:4
5 25.09.2021 Vrchlabí Jihlava 1:2sn
5 25.09.2021 Přerov Vsetín 4:3sn
5 25.09.2021 Třebíč Kolín 4:1
5 25.09.2021 Prostějov Frýdek-Místek 4:5
4 22.09.2021 Havířov Prostějov 3:4
4 22.09.2021 Benátky n/J Třebíč 2:3
4 22.09.2021 Jihlava Přerov 3:1
4 22.09.2021 Vsetín Poruba 6:0
4 22.09.2021 Frýdek-Místek Sokolov 1:4
4 22.09.2021 Kadaň Vrchlabí 2:4
4 22.09.2021 Šumperk Litoměřice 4:3p
4 22.09.2021 Kolín Slavia 4:3
1 19.09.2021 Vsetín Kadaň 7:3
3 18.09.2021 Přerov Kadaň 5:2
3 18.09.2021 Poruba Jihlava 4:2
3 18.09.2021 Litoměřice Kolín 5:4
3 18.09.2021 Sokolov Havířov 2:3p
3 18.09.2021 Slavia Benátky n/J 4:2
3 18.09.2021 Vrchlabí Šumperk 3:2sn
3 18.09.2021 Třebíč Frýdek-Místek 4:2
3 18.09.2021 Prostějov Ústí n/L 0:3
2 15.09.2021 Benátky n/J Litoměřice 1:3
2 15.09.2021 Jihlava Vsetín 3:0
2 15.09.2021 Havířov Třebíč 0:4
2 15.09.2021 Šumperk Přerov 2:1
2 15.09.2021 Kadaň Poruba 1:3
2 15.09.2021 Frýdek-Místek Slavia 3:5
2 15.09.2021 Ústí n/L Sokolov 3:4
2 15.09.2021 Kolín Vrchlabí 4:5sn
1 11.09.2021 Sokolov Prostějov 0:5
1 11.09.2021 Přerov Kolín 4:0
1 11.09.2021 Vrchlabí Benátky n/J 2:0
1 11.09.2021 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3p
1 11.09.2021 Poruba Šumperk 2:3sn
1 11.09.2021 Slavia Havířov 10:4
1 11.09.2021 Třebíč Ústí n/L 5:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
2:06x
2:17x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:07x
3:110x
3:25x
3:2pp2x
3:2sn2x
4:07x
4:110x
4:218x
4:310x
4:3pp3x
4:3sn4x
5:019x
5:17x
5:211x
5:35x
5:45x
5:4sn1x
6:01x
6:13x
6:22x
6:32x
6:43x
6:51x
6:5pp2x
6:5sn1x
7:11x
7:31x
8:21x
8:41x
9:21x
10:41x
0:23x
0:32x
0:42x
0:516x
0:72x
1:210x
1:2pp1x
1:2sn3x
1:311x
1:410x
1:54x
1:64x
1:81x
2:38x
2:3pp7x
2:3sn3x
2:47x
2:57x
2:61x
2:72x
3:46x
3:4pp7x
3:4sn6x
3:56x
3:73x
4:56x
4:5pp1x
4:5sn3x
4:61x
5:62x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.