Výsledkový servis
SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN FRM HAV JIH KAD KLA KOL LTM POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE UNL VRC VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

15 05.12.2020 Sokolov Kladno 3:4sn
15 05.12.2020 Třebíč Poruba 4:1
15 05.12.2020 Benátky n/J Havířov 1:0
15 05.12.2020 Prostějov Litoměřice 4:3
15 05.12.2020 Jihlava Kolín 6:0
15 05.12.2020 Ústí n/L Vsetín 3:2p
15 05.12.2020 Šumperk Vrchlabí 1:6
15 05.12.2020 Frýdek-Místek Slavia 4:2
15 05.12.2020 Kadaň Přerov 3:2sn
14 03.12.2020 Vsetín Benátky n/J 4:1
14 03.12.2020 Poruba Jihlava 2:3p
14 03.12.2020 Kolín Šumperk 7:4
14 03.12.2020 Kladno Kadaň 7:4
14 03.12.2020 Slavia Třebíč 7:1
10 03.12.2020 Sokolov Ústí n/L 3:1
6 03.12.2020 Přerov Litoměřice 5:3
3 03.12.2020 Havířov Vrchlabí 3:1
3 03.12.2020 Frýdek-Místek Prostějov 2:3p
13 01.12.2020 Jihlava Slavia 3:4p
13 01.12.2020 Benátky n/J Přerov 1:4
13 01.12.2020 Kadaň Vrchlabí 1:5
13 01.12.2020 Sokolov Šumperk 8:1
12 01.12.2020 Vsetín Frýdek-Místek 5:2
11 01.12.2020 Prostějov Kladno 4:5p
7 01.12.2020 Havířov Kolín 3:2
4 01.12.2020 Ústí n/L Třebíč 0:4
11 29.11.2020 Poruba Litoměřice 2:5
24 28.11.2020 Vrchlabí Jihlava 4:2
14 28.11.2020 Přerov Ústí n/L 4:0
13 28.11.2020 Poruba Kolín 4:3
11 28.11.2020 Třebíč Vsetín 3:0
8 28.11.2020 Havířov Litoměřice 6:3
13 25.11.2020 Frýdek-Místek Havířov 6:4
12 25.11.2020 Litoměřice Jihlava 0:4
12 25.11.2020 Vrchlabí Ústí n/L 6:0
9 25.11.2020 Poruba Vsetín 2:1
3 25.11.2020 Třebíč Benátky n/J 3:6
24 21.11.2020 Vsetín Litoměřice 5:4
11 21.11.2020 Benátky n/J Vrchlabí 2:1
11 21.11.2020 Jihlava Havířov 2:1p
11 21.11.2020 Frýdek-Místek Přerov 2:3
6 21.11.2020 Sokolov Třebíč 1:3
24 10.10.2020 Přerov Slavia 4:2
10 10.10.2020 Kolín Kadaň 2:3
10 10.10.2020 Šumperk Benátky n/J 2:3
10 10.10.2020 Frýdek-Místek Kladno 3:5
10 10.10.2020 Vrchlabí Prostějov 2:5
29 07.10.2020 Poruba Slavia 0:1
9 07.10.2020 Prostějov Šumperk 3:4
6 07.10.2020 Benátky n/J Kolín 5:4
2 07.10.2020 Kladno Přerov 3:2
9 06.10.2020 Frýdek-Místek Vrchlabí 3:5
1 05.10.2020 Přerov Vrchlabí 0:5
8 03.10.2020 Sokolov Prostějov 5:2
8 03.10.2020 Přerov Poruba 3:0
8 03.10.2020 Šumperk Frýdek-Místek 5:0
8 03.10.2020 Kadaň Benátky n/J 4:3sn
7 30.09.2020 Litoměřice Vsetín 3:4
7 30.09.2020 Benátky n/J Ústí n/L 3:2p
7 30.09.2020 Jihlava Vrchlabí 5:3
7 30.09.2020 Prostějov Kadaň 8:1
7 30.09.2020 Slavia Přerov 3:2
7 30.09.2020 Poruba Kladno 4:3sn
7 29.09.2020 Sokolov Frýdek-Místek 1:5
26 28.09.2020 Sokolov Benátky n/J 5:1
6 28.09.2020 Ústí n/L Prostějov 4:1
6 28.09.2020 Šumperk Jihlava 2:3
6 28.09.2020 Vsetín Havířov 4:2
6 28.09.2020 Kadaň Frýdek-Místek 2:3
6 28.09.2020 Vrchlabí Poruba 3:2
16 26.09.2020 Vsetín Kadaň 4:2
5 26.09.2020 Slavia Vrchlabí 4:3sn
5 26.09.2020 Poruba Šumperk 4:1
5 26.09.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:0
5 26.09.2020 Litoměřice Kladno 3:2p
5 26.09.2020 Jihlava Sokolov 2:3p
5 26.09.2020 Prostějov Benátky n/J 6:5p
17 23.09.2020 Ústí n/L Litoměřice 5:4p
4 23.09.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 5:2
4 23.09.2020 Šumperk Slavia 0:4
4 23.09.2020 Sokolov Poruba 2:3
4 23.09.2020 Kladno Havířov 5:1
4 23.09.2020 Kolín Prostějov 2:3p
4 23.09.2020 Přerov Vsetín 3:1
4 23.09.2020 Kadaň Jihlava 2:5
14 19.09.2020 Havířov Prostějov 4:1
3 19.09.2020 Litoměřice Šumperk 5:3
3 19.09.2020 Slavia Sokolov 3:2p
3 19.09.2020 Poruba Kadaň 11:1
3 19.09.2020 Vsetín Kladno 4:3p
3 19.09.2020 Přerov Kolín 4:5p
3 19.09.2020 Jihlava Ústí n/L 5:1
22 16.09.2020 Kolín Vsetín 3:0
6 16.09.2020 Kladno Slavia 2:4
2 16.09.2020 Benátky n/J Jihlava 4:1
2 16.09.2020 Prostějov Třebíč 6:3
2 16.09.2020 Sokolov Litoměřice 12:5
2 16.09.2020 Ústí n/L Poruba 3:4sn
2 16.09.2020 Šumperk Havířov 2:3p
1 14.09.2020 Slavia Ústí n/L 1:3
30 12.09.2020 Litoměřice Třebíč 4:3p
1 12.09.2020 Kladno Kolín 7:1
1 12.09.2020 Vsetín Šumperk 6:0
1 12.09.2020 Havířov Sokolov 1:2
1 12.09.2020 Poruba Benátky n/J 3:1
1 12.09.2020 Jihlava Prostějov 3:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:12x
2:1pp1x
3:03x
3:14x
3:25x
3:2pp4x
3:2sn1x
4:01x
4:16x
4:25x
4:32x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:01x
5:13x
5:23x
5:33x
5:42x
5:4pp1x
6:04x
6:32x
6:41x
6:5pp1x
7:12x
7:42x
8:12x
11:11x
12:51x
0:11x
0:43x
0:51x
1:21x
1:32x
1:41x
1:52x
1:61x
2:36x
2:3pp5x
2:41x
2:53x
3:42x
3:4pp1x
3:4sn2x
3:52x
3:61x
4:5pp2x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.