Výsledkový servis
SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

20 15.02.2020 Přerov Slavia 2:3p
20 15.02.2020 Litoměřice Chomutov 4:3p
4 10.02.2020 Sokolov Benátky n/J 5:6p
18 01.02.2020 Prostějov Frýdek-Místek 3:4p
18 01.02.2020 Sokolov Benátky n/J 2:1p
17 29.01.2020 Benátky n/J Ústí n/L 2:1p
17 29.01.2020 Frýdek-Místek Jihlava 5:7sn
16 27.01.2020 Č.Budějovice Přerov 3:2p
1 24.01.2020 Třebíč Benátky n/J 2:3sn
14 22.01.2020 Kadaň Třebíč 3:2sn
14 22.01.2020 Přerov Vsetín 3:2sn
13 18.01.2020 Sokolov Kadaň 4:3p
12 15.01.2020 Č.Budějovice Slavia 2:3p
12 15.01.2020 Poruba Vsetín 1:0p
12 14.01.2020 Chomutov Přerov 1:2p
11 13.01.2020 Benátky n/J Sokolov 4:3p
8 06.01.2020 Vsetín Litoměřice 4:3sn
8 06.01.2020 Kadaň Jihlava 3:2sn
6 30.12.2019 Litoměřice Chomutov 3:4p
6 30.12.2019 Kadaň Sokolov 2:1sn
4 26.12.2019 Prostějov Frýdek-Místek 2:3p
4 26.12.2019 Havířov Vsetín 2:3sn
3 21.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 5:4p
3 21.12.2019 Třebíč Sokolov 3:4p
2 19.12.2019 Vsetín Chomutov 4:3p
2 19.12.2019 Jihlava Prostějov 3:4p
2 19.12.2019 Ústí n/L Třebíč 2:3sn
1 17.12.2019 Litoměřice Vsetín 3:4p
4 14.12.2019 Jihlava Třebíč 2:3sn
29 04.12.2019 Prostějov Jihlava 4:3sn
28 02.12.2019 Benátky n/J Třebíč 3:2p
28 02.12.2019 Přerov Frýdek-Místek 1:2p
27 30.11.2019 Prostějov Benátky n/J 3:4p
27 30.11.2019 Vsetín Přerov 1:2sn
26 27.11.2019 Ústí n/L Prostějov 4:5sn
25 24.11.2019 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
25 23.11.2019 Třebíč Litoměřice 3:2sn
24 20.11.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 4:5p
24 20.11.2019 Slavia Vsetín 5:4p
23 18.11.2019 Prostějov Litoměřice 4:5p
23 18.11.2019 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
22 16.11.2019 Ústí n/L Vsetín 2:3p
22 16.11.2019 Jihlava Přerov 0:1p
21 13.11.2019 Chomutov Benátky n/J 1:2p
21 13.11.2019 Sokolov Litoměřice 2:3sn
20 02.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
19 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
18 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
15 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
14 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
13 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
11 07.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
10 05.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
9 02.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
24 29.09.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
5 21.09.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 21.09.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
4 18.09.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 18.09.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
3 16.09.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 16.09.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 16.09.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
2 14.09.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 14.09.2019 Třebíč Přerov 4:5p
1 11.09.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 11.09.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:0pp1x
2:1pp2x
2:1sn5x
3:2pp3x
3:2sn7x
4:3pp5x
4:3sn4x
5:4pp2x
5:4sn1x
0:1pp1x
1:2pp5x
1:2sn3x
2:3pp5x
2:3sn6x
3:4pp9x
3:4sn1x
4:5pp3x
4:5sn2x
5:6pp1x
5:7sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.