Výsledkový servis
SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN FRM HAV JIH KAD KLA KOL LTM POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE UNL VRC VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

32 03.03.2021 Přerov Kadaň 3:1
32 03.03.2021 Vrchlabí Šumperk 4:2
32 03.03.2021 Vsetín Ústí n/L 1:0
32 03.03.2021 Litoměřice Prostějov 4:3
32 03.03.2021 Havířov Benátky n/J 4:3sn
32 03.03.2021 Poruba Třebíč 3:2
32 03.03.2021 Kolín Jihlava 2:8
32 03.03.2021 Kladno Sokolov 5:2
31 27.02.2021 Benátky n/J Vsetín 1:4
31 27.02.2021 Ústí n/L Přerov 4:6
31 27.02.2021 Třebíč Slavia 1:3
31 27.02.2021 Kadaň Kladno 2:3
31 27.02.2021 Prostějov Havířov 1:4
31 27.02.2021 Frýdek-Místek Litoměřice 1:5
31 27.02.2021 Sokolov Vrchlabí 6:4
31 27.02.2021 Šumperk Kolín 5:2
31 27.02.2021 Jihlava Poruba 5:2
24 25.02.2021 Frýdek-Místek Sokolov 6:2
30 24.02.2021 Přerov Benátky n/J 2:0
30 24.02.2021 Vrchlabí Kadaň 7:4
30 24.02.2021 Havířov Frýdek-Místek 1:4
30 24.02.2021 Vsetín Prostějov 5:1
30 24.02.2021 Šumperk Sokolov 0:5
30 24.02.2021 Kladno Ústí n/L 9:2
30 24.02.2021 Kolín Poruba 5:4sn
16 24.02.2021 Jihlava Třebíč 4:3sn
10 24.02.2021 Litoměřice Slavia 7:4
29 20.02.2021 Benátky n/J Kladno 3:6
29 20.02.2021 Ústí n/L Vrchlabí 3:0
29 20.02.2021 Sokolov Kolín 4:1
29 20.02.2021 Frýdek-Místek Vsetín 3:2
29 20.02.2021 Prostějov Přerov 3:5
29 20.02.2021 Jihlava Litoměřice 6:0
10 20.02.2021 Havířov Poruba 2:1p
7 20.02.2021 Třebíč Šumperk 5:1
2 20.02.2021 Kadaň Slavia 1:2
28 17.02.2021 Vrchlabí Benátky n/J 2:1
28 17.02.2021 Přerov Frýdek-Místek 3:0
28 17.02.2021 Litoměřice Poruba 3:0
28 17.02.2021 Havířov Jihlava 3:2
28 17.02.2021 Vsetín Třebíč 3:0
28 17.02.2021 Šumperk Ústí n/L 6:2
28 17.02.2021 Sokolov Kadaň 10:0
28 17.02.2021 Kladno Prostějov 4:2
28 17.02.2021 Kolín Slavia 2:5
34 15.02.2021 Přerov Šumperk 5:4p
32 07.02.2021 Slavia Frýdek-Místek 3:4p
13 07.02.2021 Ústí n/L Kladno 2:1
27 06.02.2021 Benátky n/J Šumperk 1:3
27 06.02.2021 Slavia Litoměřice 2:4
27 06.02.2021 Ústí n/L Sokolov 6:4
27 06.02.2021 Kladno Frýdek-Místek 5:1
27 06.02.2021 Poruba Havířov 6:5
27 06.02.2021 Třebíč Přerov 4:5sn
27 06.02.2021 Kadaň Kolín 3:5
27 06.02.2021 Prostějov Vrchlabí 4:1
27 06.02.2021 Jihlava Vsetín 1:2
26 03.02.2021 Kadaň Ústí n/L 1:5
26 03.02.2021 Havířov Slavia 5:1
26 03.02.2021 Vsetín Poruba 4:1
26 03.02.2021 Přerov Jihlava 4:3sn
26 03.02.2021 Kolín Litoměřice 2:4
26 03.02.2021 Šumperk Prostějov 3:6
17 03.02.2021 Vrchlabí Kladno 4:2
9 03.02.2021 Benátky n/J Sokolov 6:4
1 03.02.2021 Třebíč Frýdek-Místek 1:3
30 01.02.2021 Slavia Jihlava 3:4p
29 01.02.2021 Kadaň Šumperk 4:3
26 01.02.2021 Kladno Třebíč 3:2sn
12 01.02.2021 Kolín Sokolov 4:5
25 30.01.2021 Slavia Vsetín 3:1
25 30.01.2021 Ústí n/L Kolín 3:4sn
25 30.01.2021 Poruba Přerov 5:3
25 30.01.2021 Třebíč Vrchlabí 5:2
25 30.01.2021 Prostějov Sokolov 5:3
25 30.01.2021 Frýdek-Místek Šumperk 6:3
25 30.01.2021 Jihlava Kladno 4:3sn
25 30.01.2021 Benátky n/J Kadaň 4:1
25 29.01.2021 Litoměřice Havířov 5:2
24 28.01.2021 Kolín Havířov 3:2
24 27.01.2021 Ústí n/L Benátky n/J 5:4p
24 27.01.2021 Kadaň Prostějov 2:9
24 27.01.2021 Šumperk Třebíč 2:8
24 27.01.2021 Kladno Poruba 3:2
14 27.01.2021 Vrchlabí Sokolov 5:2
14 27.01.2021 Litoměřice Frýdek-Místek 4:1
9 27.01.2021 Jihlava Přerov 2:4
8 27.01.2021 Vsetín Slavia 3:2
26 25.01.2021 Vrchlabí Frýdek-Místek 9:0
17 25.01.2021 Třebíč Kolín 5:0
9 25.01.2021 Slavia Havířov 4:2
1 25.01.2021 Litoměřice Kadaň 7:1
23 23.01.2021 Slavia Kladno 0:3
23 23.01.2021 Litoměřice Přerov 4:5p
23 23.01.2021 Poruba Vrchlabí 2:5
23 23.01.2021 Havířov Vsetín 2:3p
23 23.01.2021 Kolín Benátky n/J 5:4
23 23.01.2021 Prostějov Ústí n/L 2:1
23 23.01.2021 Frýdek-Místek Kadaň 2:5
23 23.01.2021 Třebíč Sokolov 5:0
23 23.01.2021 Jihlava Šumperk 5:0
22 20.01.2021 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
22 20.01.2021 Vrchlabí Slavia 2:1p
22 20.01.2021 Kadaň Třebíč 1:3
22 20.01.2021 Přerov Havířov 3:2sn
22 20.01.2021 Benátky n/J Prostějov 3:2
22 20.01.2021 Šumperk Poruba 1:3
22 20.01.2021 Kladno Litoměřice 3:2
22 20.01.2021 Sokolov Jihlava 2:6
5 20.01.2021 Vsetín Kolín 2:1
19 18.01.2021 Litoměřice Sokolov 4:3
2 18.01.2021 Kolín Frýdek-Místek 3:1
21 16.01.2021 Třebíč Ústí n/L 2:1
21 16.01.2021 Slavia Šumperk 9:5
21 16.01.2021 Havířov Kladno 1:0
21 16.01.2021 Poruba Sokolov 4:5p
21 16.01.2021 Litoměřice Vrchlabí 3:4sn
21 16.01.2021 Prostějov Kolín 11:3
21 16.01.2021 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:0
21 16.01.2021 Vsetín Přerov 2:3
21 16.01.2021 Jihlava Kadaň 6:3
20 13.01.2021 Benátky n/J Třebíč 3:4p
20 13.01.2021 Vrchlabí Havířov 5:3
20 13.01.2021 Kadaň Poruba 1:7
20 13.01.2021 Kolín Přerov 3:2
20 13.01.2021 Prostějov Frýdek-Místek 5:4
20 13.01.2021 Sokolov Slavia 7:0
20 13.01.2021 Šumperk Litoměřice 2:3sn
20 13.01.2021 Kladno Vsetín 5:3
20 13.01.2021 Ústí n/L Jihlava 2:3sn
12 12.01.2021 Slavia Poruba 0:4
12 11.01.2021 Přerov Prostějov 4:2
12 11.01.2021 Havířov Třebíč 1:2
12 11.01.2021 Kladno Benátky n/J 2:1
11 11.01.2021 Ústí n/L Šumperk 4:1
11 11.01.2021 Kadaň Sokolov 4:6
9 11.01.2021 Litoměřice Kolín 5:1
2 11.01.2021 Vrchlabí Vsetín 2:3
19 09.01.2021 Slavia Kadaň 7:1
19 09.01.2021 Havířov Šumperk 2:3p
19 09.01.2021 Poruba Ústí n/L 4:3
19 09.01.2021 Vsetín Vrchlabí 2:4
19 09.01.2021 Přerov Kladno 4:3sn
19 09.01.2021 Frýdek-Místek Kolín 6:3
19 09.01.2021 Třebíč Prostějov 0:2
19 09.01.2021 Jihlava Benátky n/J 3:4sn
18 06.01.2021 Ústí n/L Slavia 3:2p
18 06.01.2021 Benátky n/J Poruba 1:4
18 06.01.2021 Vrchlabí Přerov 5:2
18 06.01.2021 Frýdek-Místek Třebíč 2:3
18 06.01.2021 Sokolov Havířov 4:3
18 06.01.2021 Kadaň Litoměřice 1:4
18 06.01.2021 Šumperk Vsetín 6:2
18 06.01.2021 Prostějov Jihlava 3:5
18 06.01.2021 Kolín Kladno 1:2
16 04.01.2021 Poruba Frýdek-Místek 5:0
9 04.01.2021 Ústí n/L Kadaň 8:3
8 04.01.2021 Vrchlabí Třebíč 4:2
17 30.12.2020 Prostějov Poruba 1:3
10 19.12.2020 Přerov Třebíč 4:0
13 16.12.2020 Prostějov Vsetín 1:2p
13 16.12.2020 Třebíč Litoměřice 3:4p
12 16.12.2020 Šumperk Kadaň 3:7
11 16.12.2020 Slavia Kolín 3:5
8 16.12.2020 Kladno Jihlava 7:5
5 16.12.2020 Havířov Přerov 4:2
29 14.12.2020 Třebíč Havířov 3:1
17 12.12.2020 Benátky n/J Slavia 3:4
17 12.12.2020 Frýdek-Místek Jihlava 0:1
17 12.12.2020 Kadaň Havířov 2:9
17 12.12.2020 Sokolov Vsetín 4:3p
17 12.12.2020 Šumperk Přerov 2:3sn
9 12.12.2020 Třebíč Kladno 3:2
8 12.12.2020 Kolín Ústí n/L 4:2
4 12.12.2020 Vrchlabí Litoměřice 5:2
16 09.12.2020 Havířov Ústí n/L 1:2
16 09.12.2020 Litoměřice Benátky n/J 3:1
16 09.12.2020 Přerov Sokolov 4:0
16 09.12.2020 Slavia Prostějov 2:3
16 09.12.2020 Kladno Šumperk 4:2
16 09.12.2020 Kolín Vrchlabí 3:2
10 09.12.2020 Vsetín Jihlava 1:7
5 09.12.2020 Třebíč Kadaň 6:4
15 05.12.2020 Sokolov Kladno 3:4sn
15 05.12.2020 Třebíč Poruba 4:1
15 05.12.2020 Benátky n/J Havířov 1:0
15 05.12.2020 Prostějov Litoměřice 4:3
15 05.12.2020 Jihlava Kolín 6:0
15 05.12.2020 Ústí n/L Vsetín 3:2p
15 05.12.2020 Šumperk Vrchlabí 1:6
15 05.12.2020 Frýdek-Místek Slavia 4:2
15 05.12.2020 Kadaň Přerov 3:2sn
14 03.12.2020 Vsetín Benátky n/J 4:1
14 03.12.2020 Poruba Jihlava 2:3p
14 03.12.2020 Kolín Šumperk 7:4
14 03.12.2020 Kladno Kadaň 7:4
14 03.12.2020 Slavia Třebíč 7:1
10 03.12.2020 Sokolov Ústí n/L 3:1
6 03.12.2020 Přerov Litoměřice 5:3
3 03.12.2020 Havířov Vrchlabí 3:1
3 03.12.2020 Frýdek-Místek Prostějov 2:3p
13 01.12.2020 Jihlava Slavia 3:4p
13 01.12.2020 Benátky n/J Přerov 1:4
13 01.12.2020 Kadaň Vrchlabí 1:5
13 01.12.2020 Sokolov Šumperk 8:1
12 01.12.2020 Vsetín Frýdek-Místek 5:2
11 01.12.2020 Prostějov Kladno 4:5p
7 01.12.2020 Havířov Kolín 3:2
4 01.12.2020 Ústí n/L Třebíč 0:4
11 29.11.2020 Poruba Litoměřice 2:5
24 28.11.2020 Vrchlabí Jihlava 4:2
14 28.11.2020 Přerov Ústí n/L 4:0
13 28.11.2020 Poruba Kolín 4:3
11 28.11.2020 Třebíč Vsetín 3:0
8 28.11.2020 Havířov Litoměřice 6:3
13 25.11.2020 Frýdek-Místek Havířov 6:4
12 25.11.2020 Litoměřice Jihlava 0:4
12 25.11.2020 Vrchlabí Ústí n/L 6:0
9 25.11.2020 Poruba Vsetín 2:1
3 25.11.2020 Třebíč Benátky n/J 3:6
24 21.11.2020 Vsetín Litoměřice 5:4
11 21.11.2020 Benátky n/J Vrchlabí 2:1
11 21.11.2020 Jihlava Havířov 2:1p
11 21.11.2020 Frýdek-Místek Přerov 2:3
6 21.11.2020 Sokolov Třebíč 1:3
24 10.10.2020 Přerov Slavia 4:2
10 10.10.2020 Kolín Kadaň 2:3
10 10.10.2020 Šumperk Benátky n/J 2:3
10 10.10.2020 Frýdek-Místek Kladno 3:5
10 10.10.2020 Vrchlabí Prostějov 2:5
29 07.10.2020 Poruba Slavia 0:1
9 07.10.2020 Prostějov Šumperk 3:4
6 07.10.2020 Benátky n/J Kolín 5:4
2 07.10.2020 Kladno Přerov 3:2
9 06.10.2020 Frýdek-Místek Vrchlabí 3:5
1 05.10.2020 Přerov Vrchlabí 0:5
8 03.10.2020 Sokolov Prostějov 5:2
8 03.10.2020 Přerov Poruba 3:0
8 03.10.2020 Šumperk Frýdek-Místek 5:0
8 03.10.2020 Kadaň Benátky n/J 4:3sn
7 30.09.2020 Litoměřice Vsetín 3:4
7 30.09.2020 Benátky n/J Ústí n/L 3:2p
7 30.09.2020 Jihlava Vrchlabí 5:3
7 30.09.2020 Prostějov Kadaň 8:1
7 30.09.2020 Slavia Přerov 3:2
7 30.09.2020 Poruba Kladno 4:3sn
7 29.09.2020 Sokolov Frýdek-Místek 1:5
26 28.09.2020 Sokolov Benátky n/J 5:1
6 28.09.2020 Ústí n/L Prostějov 4:1
6 28.09.2020 Šumperk Jihlava 2:3
6 28.09.2020 Vsetín Havířov 4:2
6 28.09.2020 Kadaň Frýdek-Místek 2:3
6 28.09.2020 Vrchlabí Poruba 3:2
16 26.09.2020 Vsetín Kadaň 4:2
5 26.09.2020 Slavia Vrchlabí 4:3sn
5 26.09.2020 Poruba Šumperk 4:1
5 26.09.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:0
5 26.09.2020 Litoměřice Kladno 3:2p
5 26.09.2020 Jihlava Sokolov 2:3p
5 26.09.2020 Prostějov Benátky n/J 6:5p
17 23.09.2020 Ústí n/L Litoměřice 5:4p
4 23.09.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 5:2
4 23.09.2020 Šumperk Slavia 0:4
4 23.09.2020 Sokolov Poruba 2:3
4 23.09.2020 Kladno Havířov 5:1
4 23.09.2020 Kolín Prostějov 2:3p
4 23.09.2020 Přerov Vsetín 3:1
4 23.09.2020 Kadaň Jihlava 2:5
14 19.09.2020 Havířov Prostějov 4:1
3 19.09.2020 Litoměřice Šumperk 5:3
3 19.09.2020 Slavia Sokolov 3:2p
3 19.09.2020 Poruba Kadaň 11:1
3 19.09.2020 Vsetín Kladno 4:3p
3 19.09.2020 Přerov Kolín 4:5p
3 19.09.2020 Jihlava Ústí n/L 5:1
22 16.09.2020 Kolín Vsetín 3:0
6 16.09.2020 Kladno Slavia 2:4
2 16.09.2020 Benátky n/J Jihlava 4:1
2 16.09.2020 Prostějov Třebíč 6:3
2 16.09.2020 Sokolov Litoměřice 12:5
2 16.09.2020 Ústí n/L Poruba 3:4sn
2 16.09.2020 Šumperk Havířov 2:3p
1 14.09.2020 Slavia Ústí n/L 1:3
30 12.09.2020 Litoměřice Třebíč 4:3p
1 12.09.2020 Kladno Kolín 7:1
1 12.09.2020 Vsetín Šumperk 6:0
1 12.09.2020 Havířov Sokolov 1:2
1 12.09.2020 Poruba Benátky n/J 3:1
1 12.09.2020 Jihlava Prostějov 3:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:03x
2:01x
2:18x
2:1pp3x
3:07x
3:19x
3:216x
3:2pp5x
3:2sn3x
4:03x
4:112x
4:215x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn8x
5:06x
5:18x
5:211x
5:37x
5:44x
5:4pp3x
5:4sn1x
6:05x
6:23x
6:35x
6:45x
6:51x
6:5pp1x
7:01x
7:14x
7:44x
7:51x
8:12x
8:31x
9:01x
9:21x
9:51x
10:01x
11:11x
11:31x
12:51x
0:12x
0:21x
0:31x
0:44x
0:52x
1:26x
1:2pp1x
1:38x
1:46x
1:54x
1:61x
1:72x
2:311x
2:3pp7x
2:3sn3x
2:45x
2:56x
2:61x
2:82x
2:92x
3:43x
3:4pp5x
3:4sn5x
3:56x
3:63x
3:71x
4:51x
4:5pp4x
4:5sn1x
4:62x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.