Další pokus o venkovní body čeká rysy v Chomutově
V rámci 14. kola Chance ligy se Frýdek-Místek vypraví na severozápad Čech. Rysi se pokusí o body oloupit chomutovské piráty. Souboj těchto dvou týmů můžete sledovat 16. října od 17:30 hodin.
Číst více
Kvasnica: Byly to dva těžké zápasy ve dvou dnech
Útočník Frýdku-Místku a odchovanec Opavy Michal Kvasnica působil také v Třinci, kde poprvé přišel do styku s extraligovým hokejem, ale nejen to, dostal se i do zámoří, kde jako osmnáctiletý mladík...
Číst více
Černý víkend! Rysi prohráli i druhý zápas
Dva dny, dva domácí zápasy a bohužel i dvě prohry zaznamenal v uplynulém víkendu tým Frýdku-Místku. Z duelu proti Přerovu vyválčili alespoň bod. Proti Litoměřicím už ale vyšli na prázdno.
Číst více
Eret: Chci podávat kvalitní výkony a postoupit s týmem do play-off
Takové jsou momentální cíle dvacetiletého útočníka a mládežnického reprezentanta Petra Ereta, který v tomto týdnu podepsal smlouvu s frýdecko-místeckými rysy. Odchovanec plzeňských Indiánů začal...
Doplnění soupisky "A" týmu z důvodu zranění
Vzhledem ke zraněním, které nás potkaly, doplňujeme kádr o dva nové útočníky, pětadvacetiletého Vojtěcha Tomiho a dvaadvacetiletého Viktora Nestrašila! Oba hráči už jsou s týmem v Chomutově a nechybí v dnešní sestavě proti Piráti Chomutov!
8.10.2019
V den pohřbu zpěváka Karla Gotta a státního smutku se odehrají všechny zápasy
Vážení příznivci ledního hokeje ve Frýdku-Místku, s ohledem na množící se dotazy spojené s veřejným rozloučením zpěváka pana Karla Gotta (pátek 11. 10. 2019) a státního smutku (sobota 12. 10. 2019) budou na základě rozhodnutí Českého svazu ledního hokeje probíhat všechny zápasy v obou dnech podle rozpisu soutěží.
4.10.2019
Změna pořadatelství v zápase mužů "B" s Českým Těšínem!
Fanoušci mužského hokeje pozor! Zápas týmu muži "B" s Českým Těšínem se po vzájemné dohodě obou klubů odehraje v rámci výměny pořadatelství v hale Polárka a to v sobotu 5. října od 17 hodin.
9.9.2019
Změna v utkání 25. kola Chance ligy se Slavii Praha
Fandové Chance ligy ve Frýdku-Místku pozor na změnu! Zápas 25. kola proti HC Slavia Praha se oproti původnímu termínu 23. 11. 2019 odehraje o den později a to v neděli 24. 11. 2019 od 17 hodin. V původním termínu nebude v hale Polárka ledová plocha k dispozici z důvodu koncertu skupiny TRAKTOR.
Muži "B" s Bohumínem v pátek 18. 10. 2019
Mužský tým "B" se má utkat v dalším soutěžním zápase s týmem Bohumína. Vzhledem k vysoké vytíženosti ledové plochy v hale Polárka se zápas odehraje již v pátek 18. října od 18:30.
15.10.2019
Junioři natočili Orlové v dohrávce 1. kola hořkou jedenáctku
Junioři Frýdku-Místku v dohrávce 1. kola přivítali v domácí sportovní hale Orlovou, která na tento zápas nebude vzpomínat zrovna nejlépe. Úvodní dějství utkání patřilo domácím a to v poměru 4:1. Ve druhé dvacetiminutovce mladí rysi přidali další dvě branky a v závěrečné třetině se družina Radima Nečase prosadila ještě pětkrát a radovala se tak z vysoké výhry 11:2. Hattrick v tomto utkání zaznamenal Benjamín Kolder.
15.9.2019
O prohře dorostu s Opavou rozhodl gól 70 vteřin před koncem zápasu
Dorostenci Frýdku-Místku přivítali v nedělním odpoledni na domácím ledě soupeře z nedaleké Opavy, aby změřili své síly v dalším ligovém zápase v boji za soutěžními body. Opavští byli v zápase vždy o krok napřed. Ve 38. minutě srovnal skóre domácí Stuchlík. Od dělení bodů chyběla poslední minuta a deset vteřin, když se do puku opřel hostující kapitán Zelenka, díky kterému Opava získala všechny tři body a David Zelenka zkompletoval svůj hattrick. HC Frýdek-Místek vs. Hokejový klub Opava s.r.o. 3:4 - Branky FM: Hylský, Hykl, Stuchlík.
14.9.2019
9. třída v zápase proti Šumperku skórovala pouze dvakrát a na body nedosáhla
Hokejisté 9. třídy se utkali na ledě Polárky se vzdáleným soupeřem z Šumperku. V každé třetině byly k vidění zajímavé šance a góly. Bohužel o krok napřed byl pokaždé soupeř rysů, který si z města nacházející se na hranici Moravy a Slezska odvezl plný bodový zisk. Branky FM: Trnka, Němec.