Výsledkový servis 7. 8. - 13. 8.
V druhém srpnovém týdnu rozehráli hokejisté Frýdku-Místku své přípravné zápasy v letošní sezoně. K vidění byli nejmenší hráči 3. třídy, 5 + 6. třídy, 7 + 8. třídy a mladší dorostenci. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo „A“ 3. třídy, které na turnaji v Karviné bralo zlato. Na domácím ledě potom řádili mladší dorostenci, kteří smetli tým Poruby „B“ třinácti kousky a na hřišti soupeře dělali největší problémy hráči 6. třídy, kteří smetli Nový Jičín rovněž 13 góly.

HC Tatra Kopřivnice „A“ – HC Frýdek-Místek „A“ 0:14

Branky v družstvu „A“: 22x Dostál, 27x Doupal, 19x Hanák, 33x Teichmann, 12x Žiška, 19x Balvín, 8x Bajtek, 2x Volný, 6x Žídek

Asistence v družstvu: 7x Dostál, 14x Doupal, 7x Hanák, 14x Teichmann, 3x Balvín, 6x Bajtek, 4x Volný, 1x Žídek

HC Tatra Kopřivnice „B“ – HC Frýdek-Místek „B“

Branky v družstvu „B“ 3x Varadi, 4x Žáček, 3x Kosík, 2x Kozel, 1x Krejčí, 2x Pavelka, 2x Schindler, 10x Bača, 1x Tichopád

Bez asistencí

5. třída se vydala v neděli 10. srpna na led Ocelářů, kde bohužel nestačila na domácí družinu, které podlehla 10:6.

HC Oceláři Třinec – HC Frýdek-Místek 10:6

Branky FM: 3x Ostřížek, 1x Bobok, 1x Menšík, 1x Grzymek

Asistence: 2x Bobok, 1x Ostřížek, 1x Káňa.

6. třída si pod taktovkou Tomáše Snášela otevřela střelnici na ledě Nového Jičína, kterému nedala šanci, a po závěrečné siréně se hráči radovali z vítězství 13:7.

HK Nový Jičín – HC Frýdek-Místek 7:13

Branky FM: 6x Kubiesa, 2x Muroň, 2x Blanar, Gebauer, Matušík, Ostřížek

7 + 8. třída to měla v Novém Jičíně těžší, ale přesto se radovala z výhry 5:2.

HK Nový Jičín – HC Frýdek-Místek 2:5

Branky FM: 2x Berski, Fluksa, Berka, Vrba

Mladší dorost nastoupil v hale Polárka v pátek 11. 8. proti Porubě „B“. Před zápasem jen málo kdo očekával, že utkání skončí zcela jasnou záležitostí party kolem kapitána Hudečka. Jenže již od prvních minut utkání bylo znát, kdo je na hřišti pánem a tři góly v síti soupeře stanovily skóre 3:0 po první třetině. Druhá dvacetiminutovka rozhodla o všem. Frýdečtí hokejisté dál pálili ostrými a po čtyřiceti minutách hry bylo o vítězi jasno, když na ukazateli skóre svítil výsledek 8:0. Závěrečná perioda přinesla dalších šest branek, po kterých se z vítězství 13:1 radovali domácí hokejisté.

HC Frýdek-Místek – HC RT Torax Poruba „B“ 13:1

Branky: 6. Bláha (Kolder), 10. Hudeček (Piskoř), 19. Hudeček (Hranický, Piskoř), 23. Hudeček, 27. Piskoř (Hájek, Kusák), 30. Dvořák, 36. Bláha, 38. Piskoř (Hudeček), 44. Kolder (Kuchař, Adámek), 48. Bláha, 51. Hranický (Piskoč, Hudeček), 54. Piskoř (Hudeček), 59. Bláha - 55. Becher