Výsledkový servis 25. 11. - 26. 11. 2017
Uplynulý víkend (25. 11. – 26. 11. 2017) byl pro hokejisty Frýdku-Místku až na výjimky vydařený.

Vše odstartovali hokejisté 6. třídy, kteří v sobotu 25. listopadu přivítali na domácím ledě soupeře z Karviné. Zápas se proměnil v exhibici v podání domácích hráčů. Ti svého soupeře zničili vysoko 18:1.

Frýdek-Místek – SK Karviná 18:1
Branky: 1. Badžgoň, 2. Veselý (Špačková), 4. Muroň, 7. Eliáš (Muroň, Deseyve), 13. Badžgoň (Indrst), 14. Deseyve (Bobok, Veselý), 18. Bobok (Deseyve), 20. Indrst (Badžgoň, Matušík), 25. Gebauer (Muroň), 26. Badžgoň (Matušík, Indrst), 27. Špačková (Bobok), 28. Gebauer, 30. Deseyve, 35. Škola, 40. Badžgoň (Matušík), 44. Špačková, 50. Harig (Veselý), 57. Holéczy (Gebauer) - 17. Serioszka

Po kanonádě hráčů šesté třídy naskočili na led mladší dorostenci, kteří i přes jistý postup do nadstavbové části o postup chtěli proti Orlové uspět. Po dvou odehraných periodách vedla družina Radima Nečase 3:2. Na začátku třetí dvacetiminutovky odskočili domácí zásluhou Patryka Kusáka na rozdíl dvou branek. Hosté se ovšem nevzdávali a v 50. minutě to bylo znovu jen o gól. Vedení Frýdku-Místku o gól platilo ještě pět minut před koncem zápasu. Jenže potom spustili domácí brankostroj a během tří minut zasadili soupeři další tři branky a rozhodli tak o svém vítězství 7:3.

HC Frýdek-Místek - HC Orlová 7:3

Branky: 2. Kolder, 33. Piskoř (Hájek, Hudeček), 39. Hudeček (Kusák, Piskoř), 41. Kusák (Piskoř), 58. Hudeček (Piskoř, Kusák), 59. Říhošek (Velička, Hudeček), 59. Strejček (Holéczy) - 29. Makovec (Měšťan), 38. Špacír (Moldřík), 50. Irgl (Makovec)

O rok mladší hokejisté zavítali na led Opavy, ale tam se jim nevedlo podle jejich představ a s domácím výběrem prohráli 6:4.

Hokejový klub Opava - HC Frýdek-Místek 6:4

Poslední, kdo se představil v sobotním odpoledni, byli hráči 3. Třídy. Ti si ve svém prvním zápase poradili s Opavou 18:5 a 20:5. Ve svém druhém vystoupení změřili hráči vedení Pavlem Palátem síly s Havířovem. Hráči s Rysem na prsou v obou současně hraných zápasech prohrávali rozdílem několika gólů, ale finiš byl přímo famózní a oba zápasy nakonec skončily remízou a to 8:8 a 6:6.

HC Frýdek-Místek "A" - Hokejový klub Opava "A" 18:5
HC Frýdek-Místek "B" - Hokejový klub Opava "B" 20:5

HC Frýdek-Místek "A" - HC AZ Havířov 2010 "A" 8:8
HC Frýdek-Místek "B" - HC AZ Havířov 2010 "B" 6:6

Neděle 26. 11. 2017 začala zápasem 6. třídy. Hráči byli povzbuzení předchozí vysokou výhrou a tak si věřili i v tomto zápase. Ten se jim nakonec opravdu povedl a Opava odjela z ledu haly Polárka bez bodu a se skóre 2:9. Starším žákům se již tolik nedařilo a hosté vedení Jaroslavem Plánovským, tak alespoň ve druhém zápase dokázali zvítězit 6:2.

HC Frýdek-Místek - Hokejový klub Opava 9:2

Branky: 10. Muroň (Veselý), 28. Badžgoň (Špačková), 29. Deseyve (Badžgoň), 36. Ostřížek), 37. Eliáš (Matušík), 44. Indrst (Holéczy), 44. Indrst (Ostřížek), 53. Škola (Muroň), 54. Matušík (Veselý) - 34. Hrdý (Weiss), 52. Glos (Vilášek)

HC Frýdek-Místek - Hokejový klub Opava 2:6

Branky: 15. Kubiesa (Berski), 16. Mičulková (Berski) - 8. Hradil, 14. Fišara (Kršík), 19. Haasová, 21. Hradil, 45. Vavrečka (Haasová), 50. Fišara (Hassová)