Vítěz Krajské ligy HC Studénka míří do Frýdku-Místku
Novinky
První hokejová liga (Chance liga) má nyní na programu reprezentační přestávku. Nouze o mužský hokej ve Frýdku-Místku však rozhodně nebude.

Už ve středu 7. listopadu nastoupí muži „B“ v domácím prostředí proti Studénce. Ta v loňské sezoně Krajskou ligu vyhrála, když ve finále slavila vítězství v sérii 3:1 proti Orlové (1:5, 4:1, 6:2, 12:2).Dva zápasy fiále Krajské ligy mohli diváci sledovat v Polárce. Ta se stala domovskou arénou Studénky pro finálové zápasy. Tým vedený Miroslavem Pokorný se dokázal vypořádat i se skutečností, že celou sezonu 2017/2018 budou muset odehrát mimo domovský stadion. Ten ve Studénce uzavřel statik.

Nepříjemná situace však přetrvává a podle dostupných informací ze Studénky se jejich zimní stadion ponoří opět do chladu nejdříve v další sezoně. Hráči se opět semkli a předvádějí opět krasojízdu v soutěži. Jedinou kaňku zatím zaznamenali na ledě Krnova. V ostatních zápasech ovšem vždy bodovali a se ziskem 19 bodů jim patří skvělé 2. místo v soutěži. Na vedoucí Krnov ztrácí pouhé dva body.

Frýdek-Místek zatím nepředvádí to, co by chtěl. Z dosud osmi odehraných utkání dokázal pouze jednou vyhrát za tři body a v jednom zápase bral dva body za výhru v prodloužení. Frýdecko-Místečtí to proti Studénce až na nedávnou bodovou ztrátu umí. Hráči taky spoléhají na podporu z tribun Polárky a proto neváhejte a přijďte ve středu 7. 11. 2018 od 18 hodin podpořit domácí hráče v boji za dalšími body.