Úspěšný víkend mladšího dorostu, který má ze dvou zápasů 100% úspěšnost
Mladší dorostenci odehráli během víkendu další dvě soutěžní kola Regionální ligy mladšího dorostu.

V sobotu 21. října nastoupila Nečasova družina v hale Polárka proti Karviné. Domácí družina si vypracovala tříbrankový náskok, který platil po čtyřiceti minutách hry. V závěrečné periodě se strhla na ledě bitva o ligové body. Ty nakonec zůstaly ve Frýdku-Místku, i když třetí třetina skončila vítězstvím Karviné 4:3.

HC Frýdek-Místek – SK Karviná 6:4 (2:0, 1:0, 3:4)

Branky:4. Kolder (Říhošek), 14. Hudeček (Kusák), 25. Dvořák (Kolder), 48. Hudeček (Adámek), 58. Piskoř (Hranický, Hudeček), 60. Kusák (Dvořák, Kolder) – 41. Procházka (Kriščák), 46. Kulawiak (Staníček, Zelina), 46. Procházka (Škorpíková), 49. Škorpíková (Procházka)

V neděli (22. 10.) se do cesty Frýdku-Místku postavili Černí Vlci, kteří po úvodních dvaceti minutách vedli 2:0 a ve 26. minutě 3:1. Poté však přišlo probuzení domácích, kteří stihli do závěru druhé třetiny vyrovnat a v 52. minutě Benjamin Kolder rozhodl o vítězství domácích 4:3. Nic na tom nezměnila ani závěrečná powerplay hostujícího družstva.

HC Frýdek-Místek – HC Černí Vlci 4:3 (1:2, 2:1, 1:0)

Branky: 14. Hudeček, 33. Říhošek (Piskoř), 35. Bláha (Kolder), 52. Kolder (Dvořák) – 3. Bednařík (Stáňa), 12. Jurek (Lyčka), 26. Slezák