25.05.2018 | Michal Raška

Rysi se v letní přípravě zúčastní turnaje O pohár RT TORAX

V termínu od 15. 8. do 18. 8. 2018 se i nyní uskuteční již tradiční turnaj O pohár RT TORAX, kterého se letos zúčastní i frýdecko-místečtí borci. Místo těchto přípravných zápasů bude pravděpodobně Kooperativa Aréna v Porubě.

Loňské vítězství bude obhajovat domácí tým HC RT TORAX Poruba, který ve finále porazil Šumperk 3:0. Potvrzení soupeři jsou: HC RT TORAX Poruba, JKH GKS Jastrzębie, Slovensko U20, AZ Residomo Havířov a zatím nejmenovaný tým z Maďarska. Jelikož aréna RT TORAX prochází rekonstrukcí, turnaj se pravděpodobně uskuteční v Kooperativa Aréně.

V současné době probíhá v plném proudu suchá příprava A týmu, do které už se zapojila také posila do obranných řad z Prostějova, Dušan Žovinec. Hráče má na povel v těchto dnech kondiční trenér Radek Výtisk, příprava probíhá hlavně v nově otevřeném Stodola Gymu a pro míčové aktivity využívá mužstvo halu Polárka. Další nová posila, Jan Rudovský, se zatím k mužstvu nepřipojila, je momentálně členem české hokejbalové reprezentace.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno