Prodej permanentek pokračuje, využijte BONUSU!!
Novinky
Prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezonu Chance ligy byl před několika dny již spuštěn. Naše fanoušky chceme upozornit, že prodej nadále pokračuje, a to nejen platbou za hotové, ale nově i on-line nákupem.

Báječné! Během čtyř prodejních dní bylo totiž prodáno již 211 permanentek. Takže fanoušci pozor! V prodeji pokračujeme ve stejných dnech a časech, tedy každé úterý a čtvrtek od 12.00 do 18.00 h (bližší info k prodeji naleznete v článku níže). Rádi bychom rovněž upozornili permanentkáře z loňské sezony, že mají v tomto týdnu poslední možnost prodloužit platnost své permice a zůstat tak na svém oblíbeném místě. Od 1. srpna půjdou všechna místa, u kterých nebyla uplatněna blokace, do volného prodeje!!

Pojďme si dále shrnout informace, které jsme fandům přinesli před několika dny. Dále si řekněme, co je v otázce prodeje nových permanentních vstupenek nového.

JAK PROBÍHÁ PRODEJ PERMANENTEK?

Informace pro držitele permanentních vstupenek z loňské sezony

Prodej nových permanentek jsme odstartovali v úterý 14. července a až do konce tohoto měsíce budou mít tito fanoušci možnost zakoupit si svá místa z minulé sezony. Jelikož do tohoto termínu zbývá již jen pár dní, neotálejte s koupí permice. Od 1. srpna pak totiž nezakoupená místa půjdou do volného prodeje permanentek. V případě, že jste zrovna na dovolené, popř. se z jiného důvodu nemůžete pro koupi permanentky zastavit, lze vše vyřídit nákupem on-line, a to na známém odkaze portálu Enigoo: KOUPIT PERMANENTKU .

Držitele loňských permanentek prosíme, aby si své permanentky při nákupu v hotovosti vzali s sebou. Ti, kteří si je budete kupovat on-line, tak si ji také připravte. Budete totiž potřebovat kód, který se nachází na druhé straně loňské permanentky. V Enigoo si pak jen prostě kliknete na místo, kde jste seděli v minulé sezoně. Poté se vám objeví hláška "zadej kód". Do příslušného pole pak opíšete kód ze zadní strany staré permanenky (viz. obrázek vpravo), čímž si objednáte stejné místo k sezení.

Fanoušky, kteří si permici zakoupí v hotovosti ještě upozorňujeme, že jí obdrží ihned na místě. Nemusíte tedy čekat několik dní, než se permanentka vyrobí a poté byste si pro ni museli znovu přijít do haly Polárka. V případě on-line nákupu vám bude permice po zaplacení dodána domů přímo do schránky.

Informace pro nové zájemce o permanentní vstupenku

I pro vás jsme prodej „nových“ permic na sezonu 2020/21 zahájili v úterý 14. července. Po celý tento měsíc si ale můžete koupit permanentní vstupenky pouze na ta místa, kde v loňské sezoně neseděli majitelé permanentek. Tahle místa jsou až do konce července "blokována" pro pernamentkáře z loňské sezony. Pokud si však tito majitelé loňských permic svá místa do konce měsíce červenec nezakoupí (viz. informace výše), budou si pak noví zájemci moci zakoupit místa k sezení i na právě těchto uvolněných místech v naší krásné hale Polárka.

Samozřejmě i "noví" zájemci o koupi permanentní vstupenky budou mít možnost koupě nejen osobně v hotovosti, ale také i on-line na známém odkaze portálu Enigoo: KOUPIT PERMANENTKU .

KDE SE PERMANENTKY PRODÁVAJÍ (za hotovost)? A JAKÝ BONUS OBDRŽÍM?

Prodej permanentek nadále probíhá v prostorech VIP ve 3. patře v hale Polárka (vchod přes recepci a po schodech či výtahem do 3. patra) v měsíci červenec i srpen vždy v úterý a ve čtvrtek, a to od 12.00 do 18.00 hodin (prodejní dny jsou tedy: 28. a 30. července, dále pak ve dnech 4., 6., 11., 13., 18., 20., 25., 27. srpna).

Cena permanentních vstupenek zůstala již po několikátou sezonu zachována na částce: 1 500,- Kč (ušetříte tak téměř 1 000 Kč).
Cena permanentky pro držitele průkazu ZTP je 1 000 Kč vč. DPH.

Permanentka zahrnuje vstupy na domácí zápasy: základní část (18 domácích utkání), nadstavbová část a domácí přípravná utkání (mimo play-off). Tady fanouškům přidáváme ještě BONUS, kdy budou mít permanentkáři volný přístup na všechny zápasy týmu HC Frýdek-Místek na turnaji v Porubě (upozornění: pouze na ZS v Porubě, neplatí pro poslední turnajový zápas, který rysi odehrají ve Vsetíně!).

Vstupné na domácí zápasy pro následující sezonu 2020/2021 zůstává rovněž nezměněno, takže ve výší 80 Kč.

„Služby fanouškům chceme každoročně zlepšovat. Jak jsem již zmínil, v té nadcházející sezoně se diváci mohou těšit nejen na snadnější nákup permanentních vstupenek, ale chystáme pro ně kompletně přepracovanou režii a produkci domácích utkání. V minulém roce jsme zavedli on-line ticketing, který začalo využívat mnohem více lidí, než jsme vůbec očekávali. Jsme potěšeni, že lidé tuto technologii hned v prvním roce velmi pozitivně přivítali, tudíž v ní budeme nadále pokračovat. Navíc fanoušci měli možnost o přestávkách soutěžit v nových soutěžích, kde mohli vyhrát například klubovou šálu a další fanouškovské předměty. Tady nás těší, že jsme měli rekordní počet společných akcí s fanoušky, navíc jsme měli i akci, kdy jsme společně s fanoušky pomohli charitativním způsobem,“ těší Jakuba Mikulíka.

S KOUPI PERMANENTNÍ VSTUPENKY NEOTÁLEJTE !!!

Ano, je to tak. S koupí permice opravdu neotálejte. A to v závislosti na různé vládní restrikce a omezení, které nás mohou vlivem onemocnění Covid-19 během sezony potkat. I v tomto případě platí, že pro vstup na utkání budou upřednostněni ti fanoušci, kteří si zakoupí permanentní vstupenku mezi prvními.

Co se stane, když budu vlastnit permanentku a přesto se do haly kvůli omezení nedostanu? „V tomto případě máme pro fanoušky připraveny tři možnosti,“ podotýká Mikulík.
a) možnost vrácení vstupného z daného zápasu v hotovosti (souhrnně na konci sezony a v předem daných termínech)
b) možnost nákupu fanouškovských předmětů HC F-M v kiosku, který nově vznikne na ochozu sektoru A
c) použít peníze na nákup permanentky na další sezonu 2021/22 (při využití této varianty bude danému fanouškovi garantována cena ze sezony 2020/21 – tudíž 1 500,- Kč).