Po nevydařeném domácím zápase si béčko bude chtít spravit chuť v Bohumíně
Novinky
Poslední zápas béčka se v domácím prostředí moc nevydařil, když prohrálo 4:7 s Porubou „B“. Tentokrát rysi ve třetím kole Krajské ligy zavítají do Bohumína, který minulý zápas prohrál i přes třígólové dotáhnutí v Orlové 4:5 po prodloužení. Utkání začne od 18:00 v Bospor aréně.

Předevčírem 28.9 se béčko rysů utkalo v hale Polárka s béčkem Poruby. Po první třetině vedli Frýdecko-místečtí nad svým soupeřem 2:1, ale ve druhé části nastal zvrat, jelikož hosté vstřelili celkem tři branky a dostali se do dvougólového vedení. Ve třetí třetině vstřelily oba kluby po dvou gólech a Poruba si po „hattricku“ Vladimíra Rosypky odvezla všechny tři body. Po třech asistencí v minulém zápase si tentokrát nejlepší frýdecko-místecký hráč béčka v kanadském bodování Tomáš Mičulka připsal první gól a jednu asistenci.

HC BOSPOR Bohumín

Bohumín v prvním zápase přivítal na domácím ledě béčko Nového Jičína. Po první třetině byl stav 2:1, ale poté se motor Bohumína rozjel naplno a po druhé třetině vedl už 6:2. Nakonec vše skončilo jasným debaklem 10:2. Ve druhém zápase Bohumínští zavítali do Orlové, ovšem už po první třetině prohrávali 0:2. Přesně v půlce zápasu ztráceli za stavu 1:4 už třígólové manko, ovšem stačilo jim jenom deset minut na srovnání a stav po základní době byl 4:4. Pětačtyřicet vteřin po začátku prodloužení dostali gól a z Orlové si odvezli pouze bod. Nejlepším střelcem Bohumína je prozatím Tomáš Král, který již třikrát vsítil gól.