Ledová klapka 2022: v kategorii amatérských videí jsme nejlepší
Novinky
Anketa Ledová klapka, která se letos konala již popáté, hledá nejlepší česká hokejová videa. No a vítězové jednotlivých kategorií jsou již známí a nás nesmírně těší, že členové odborné poroty vybrali za nejlepší video v Kategorii amatérských videí právě náš příspěvek.

Výroční pátý ročník ankety, která hledá nejlepší česká hokejová videa, zná své vítěze. Členové odborné poroty i fanoušci vybrali nejlépe zpracovaná videa z hokejové sezony 2021/2022. Soutěžilo se ve třech kategoriích, kde porota vybrala vždy tři nejlepší. HC Frýdek-Místek se přihlásil do Kategorie amatérských videí, které odborná porota vybrala za nejlepší ze všech přihlášených. Na druhém místě se umístil příspěvek extraligového klubu HC VERVA Litvínov, bronzový stupínek patřil videu z Vrchlabí.

"Z tohoto úspěchu máme nesmírnou radost, jelikož se jednalo o vůbec první náš projekt tohoto rázu. Nikdy předtím jsme totiž nic podobného nedělali," nechali se slyšet úspěšní autoři vítězného příspěvku Dominik Fojcik a Radek Dvořák.

Kategorie amatérských videí

  1. místo: Zápasové intro HC Frýdek-Místek v sezoně 2021-2022 (HC Frýdek-Místek)
  2. místo: Chezičko má milovaná (HC VERVA Litvínov)
  3. místo: Ročník 2011 (HC Stadion Vrchlabí)

“Chtěl bych poděkovat klukům, kteří video připravili a odvedli vynikající práci! Nesmíme ale zapomenout také na naši hokejovou redakci a režii, kteří každým rokem svoji práci směrem k fanouškům zlepšují a dávají do toho celé srdce! Pracujeme s omezeným rozpočtem a všem těmto lidem patří obrovský obdiv a poděkování, co pro klub a fanoušky dělají. Společnými silami děláme maximum pro to, aby jsme služby neustále posouvali dopředu,” řekl Jakub Mikulík, výkonný manažer klubu HC Frýdek-Místek.

NAŠE VÍTĚZNÉ VIDEO


Předzápasové video zhotovili studenti Střední školy informačních technologií ve Frýdku-Místku, Dominik Fojcik a Radek Dvořák, s cílem motivace fanoušků k bojovné atmosféře do zápasu. Video mimo jiné představuje nový klubový slogan "Dva břehy, jeden tým!", který naráží na výjimečnost jediného města "s pomlčkou" spojující Frýdek a Místek, ale také třinecký hokej s frýdecko-místeckým. Video zachycuje vybrané záběry z obou stran města na březích řeky Ostravice, moderní halu Polárka, zázemí a-týmu a také momenty ze zápasů Chance ligy.

FOTO: Martin Zahálka (Livebros) a Radek Dvořák (vpravo).

Porota, která rozhodovala v tomto složení: Tomáš Janča (Brand and Marketing Consultant), Petr Nitsche (vedoucí hokejového oddělení BPA sport marketing a.s.), Jana Niklová (moderátorka-reportérka České televize), Radek Macháček (projektový manažer Hokejka TV) a Jan Homolka (šéf hokejové redakce O2 TV Sport), určila konečné pořadí i u dalších vypsaných kategorií. Zde vám přinášíme nejen pořadí, ale také i odkazy na soutěžní příspěvky.

Kategorie propagačních videí

  1. místo: Promo video projektu Sparta vzdává HOLD2022 (HC Sparta Praha)
  2. místo: Intro video 2022 (Rytíři Kladno)
  3. místo: Halloween 21 (Bílí Tygři Liberec)

Kategorie reportážních videí

  1. místo: Kraj (Piráti Chomutov)
  2. místo: Jaromír Jágr 50 (Rytíři Kladno)
  3. místo: Aftermovie sparťanské sezony 2021-22 (HC Sparta Praha)

Nejlepší video dle fanoušků:

  1. místo: Jaromír Jágr slaví 50. narozeniny: Tohle je 68 vteřin hvězdné kariéry! (Rytíři Kladno)