Dosavadní změny v prvoligových kádrech
Novinky
Odchody a příchody v prvoligových týmech jsou v plném proudu.

Kdo zůstal? Kdo odešel? Kdo prodloužil?

Před každou sezonou se kádry hokejových klubů obmění. Někdo těch změn udělá víc, někdo méně. Snažili jsme se pro vás, hokejové fanoušky, vytvořit určitý přehled již známých změn, popř. určitých domněnek (vyznačeno kurzívou).

HC SLAVIA PRAHA
Příchody:
Patrik Machač (Ú – Rytíři Kladno), Matyáš Zelingr (O – Rytíři Kladno), Cedric Delmarche (O – SK Kadaň), Tomáš Knotek (Ú - Nice, Francie)
Odchody: Jaroslav Bednář (Ú – konec kariéry), Marek Tomica (Ú – konec kariéry), Jan Novák (O - ?), Jiří Říha (O - HC Litvínov/VHK Vsetín), Adam Sedlák (O – Orli Znojmo), Tomáš Šmerha (Ú – Sparta Praha), Radek Jeřábek (O – Sparta Praha), Lukáš Buchta (O – VHK Vsetín), Filip Kuťák (Ú – Baník Sokolov)
Prodloužili: Jiří Doležal (Ú), Filip Vlček (Ú), Daniel Kružík (Ú), Tadeáš Hejda (O), Tomáš Duda (O), Mikuláš Hovorka (O), Martin Michajlov (B), Roman Málek (B), Martin Ondráček (Ú), Daniel Krejčí (O), Václav Veber (O), Daniil Petrov (Ú), Michal Poletín (Ú), Jindřich Barák (O), Petr Kafka (Ú)

HC FRÝDEK-MÍSTEK
Příchody:
Mikuláš Zbořil (O – Zubr Přerov), Frederik Foltán (B – HC RT Torax Poruba), Vít Christov (Ú – České Budějovice), Jakub Teper (O – HC RT TORAX Poruba), Bartosz Ciura (O – GKS Tychy, Polsko), Filip Komorski (Ú – GKS Tychy, Polsko), David Bartoš (Ú – Orli Znojmo/Jestřábi Prostějov), Daniel Krenželok (O – HC Vítkovice Ridera/HC Dukla Jihlava)
Odchody: Denis Kindl (Ú – Draci Pars Šumperk), Milan Mikulík (Ú – ukončil kariéru), Filip Haman (O – Orli Znojmo), Vojtěch Tomi (Ú – Baník Sokolov), Ondřej Hrachovský (O – Draci Šumperk), Radek Veselý (Ú – AZ Havířov), David Honzík (B – HC Litvínov/HK Nitra, Slovensko), Patrik Husák (O - ?), Jurij Repe (O - ?), Kryštof Stuchlík (Ú - ?), Radim Matuš (Ú – Orli Znojmo), Nick Malík (B – KooKoo, Finsko), Jonáš Peterek (Ú - ?)
Prodloužili: Rostislav Martynek (Ú), Jakub Adámek (O), Jakub Michálek (O), Michal Matiaško (Ú), Ondrej Šedivý (Ú), Jan Zahradníček (O), David Kofroň (Ú), Lukáš Daneček (B)

HC JESTŘÁBI PROSTĚJOV
Příchody:
Petr Mrázek (Ú – Orli Znojmo ?), Dominik Rudl (O – HC RT Torax Poruba ?), Jan Kloz (Ú – AZ Havířov), Jan Rudovský (Ú – Orli Znojmo/AZ Havířov), Marek Švec (Ú – Baník Sokolov), Ladislav Havlík (O - GKS Tychy, Polsko), Tomáš Jáchym (Ú - HC RT Torax Poruba ?), Jakub Babka (Ú - VHK Vsetín), Martin Novák (Ú - České Budějovice), Petr Beránek (Ú - Orli Znojmo/SK HS Třebíč), Tomáš Jiránek (Ú - Dukla Jihlava), Josef Zajíc (O - Rytíři Kladno), Jiří Klimíček (O - JKH GKS Jastrzębie, Polsko), Adam Havlík (Ú - Orli Znojmo/Kitzbüheler EC), Šimon Jelínek (Ú - Rytíři Kladno), Jan Štefka (Ú - Zubr Přerov), Tomáš Dřímal (O - Zubr Přerov), David Vala (O - Ústí nad Labem), Martin Dubský (Ú - Stadion Vrchlabí)
Odchody: Tomáš Drtil (O – Draci Pars Šumperk), Daniel Vachutka (Ú – Draci Pars Šumperk), Martin Pěnčík (O – Draci Pars Šumperk), Matěj Novák (Ú - Kometa Brno/HC Zubr Přerov), Petr Chlán (Ú – HC Vítkovice), Lukáš Žálčik (Ú – Draci Šumperk), David Bartoš (Ú – Orli Znojmo/HC Frýdek-Místek), Kryštof Ouřada (Ú – Ústí nad Labem), Dominik Hrníčko (Ú – HC RT Torax Poruba), Tomáš Kaut (Ú - Dynamo Pardubice/Stadion Vrchlabí), Michal Gago (Ú - ?), René Piegl (O – Hradec Králové), František Hrdinka (O – Mladá Boleslav/HC Zubr Přerov), Jakub Matyáš (O - ?), Vlastimil Hefka (O - ?), Adam Wolf (B - HC Sparta Praha/Dukla Jihlava), Tomáš Jandus (O – Sparta Praha), Jakub Wojnar (O – HC Letňany), Dominik Rudl (O - Brest, Francie)
Prodloužili: Petr Krejčí (O), Petr Mrázek (Ú), Ondřej Bláha (B), Marek Micka (B), Robin Staněk (O), Lukáš Motloch (Ú), Michal Janeček (Ú), Josef Podlaha (Ú)

HC BANÍK SOKOLOV
Příchody:
Vojtěch Kropáček (Ú – HC Sparta Praha), Adam Křemen (Ú – HC Karlovy Vary), Josef Slavíček (Ú – HC Sparta Praha), Ondřej Jurčík (Ú – Vlci Žilina, Slovensko), Filip Kuťák (Ú – Slavia Praha), Jan Strejček (O – Dukla Jihlava), Vojtěch Tomi (HC Frýdek-Místek), Karel Klikorka (O – Mladá Boleslav/Ústí nad Labem), Adam Beran (B – Stadion Litoměřice), Radek Prosek (Ú – HC Stadion Cheb)
Odchody: Petr Přindiš (Ú – Ústí nad Labem), Marek Švec (Ú – Jestřábi Prostějov), David Tůma (Ú – Ústí nad Labem), Michal Gut (Ú – Piráti Chomutov/Verva Litvínov), Denis Zeman (O – Verva Litvínov), Michal Houdek (O – HC Plzeň/HC Poruba)
Prodloužili: Adam Rulík (O), Tomáš Vracovský (Ú), Jaromír Kverka (Ú), Tomáš Rohan (Ú), František Klejna (O), Jan Pohl (O), Patrik Kadeřávek (O)

AZ HEIMSTADEN HAVÍŘOV
Příchody:
Antonín Pechanec (Ú – VHK Vsetín), Marek Sikora (Ú – HC Poruba), Daniel Kabelka (O – Draci Šumperk), Radek Veselý (Ú – HC Frýdek-Místek), Tomáš Fučík (B – Dukla Jihlava), Jakub Veselý (Ú – SK Kadaň), Lukáš Bednář (Ú – VHK Vsetín), Jan Hudeček (Ú – HC Poruba), Richard Záruba (O – Karlovy Vary/Draci Šumperk), Vlastimil Dostálek (Ú – Zubr Přerov), Ondřej Damašek (Ú - Stadion Litoměřice), Matúš Hlaváč (O - HC Olomouc/HK Nitra, Slovensko), Michal Kořének (B - Berani Zlín), Tomáš Guman (Ú - Rytíři Kladno)
Odchody: Aleš Stezka (B - HC Vítkovice), Martin Adamský (Ú – ukončil činnost), Dominik Groh (B – Orli Znojmo), Roman Szturc (Ú – HC Vítkovice ?), Radek Prokeš (Ú – České Budějovice/Orli Znojmo), Alex Rašner (O – HC Olomouc), Jan Kloz (Ú – Jestřábi Prostějov), Jan Rudovský (Ú – Orli Znojmo/Jestřábi Prostějov), Ondřej Kachyňa (O – České Budějovice/SC Kolín), Filip Seman (Ú – Dukla Jihlava), Ondřej Procházka (Ú – Stadion Litoměřice), Antonín Bořuta (O – HC Innsbruck, Rakousko), Tomáš Dajčar (O – HC Olomouc/Draci Šumperk), Ludvík Rutar (O – HC Olomouc/Draci Šumperk), Ivan Lytvynov (O – České Budějovice), Radek Havel (O - ?), Matěj Kořenek (Ú – HC Olomouc), Vojtěch Lednický (Ú – HC Vítkovice)
Prodloužili: Marek Štipčák (B), Jakub Mrva (Ú), Jaroslav Mrowiec (O), Jan Maruna (Ú), David Chroboček (O)

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ
Příchody:
Lukáš Forman (O – Zubr Přerov), Jan Mlčák (O – Kometa Brno/Přerov/Litoměřice), Adam Gajarský (Ú – VHK Vsetín), Vojtěch Střondala (Ú - Kometa Brno)
Odchody: Karel Nedbal (O – Dynamo Pardubice/Vrchlabí), Jakub Stehlík (O – Orli Znojmo/HC Vítkovice), Dominik Tejnor (O – Orli Znojmo), Petr Vodička (O - ?), Daniel Kowalczyk (O – Kometa Brno/Dukla Jihlava), Petr Beránek (Ú - Orli Znojmo/Jestřábi Prostějov)
Prodloužili: Pavel Jekel (B), Jan Mičán (B), Václav Krliš (Ú), Michal Vodný (Ú), Lukáš Nedvídek (Ú), Martin Šťovíček (Ú), Ladislav Bittner (Ú), Matěj Psota (Ú), David Michálek (Ú), Radim Ferda (Ú), Michal Furch (O), Lukáš Zukal (O), Lukáš Chalupa (O), Tomáš Křehlík (Ú), Matouš Hrubec (Ú)

VHK VSETÍN
Příchody:
Filip Přikryl (Ú – HC Plzeň), Martin Lang (Ú – HC Plzeň), Luboš Rob (Ú – HC Plzeň), Vít Jonák (Ú – České Budějovice), Lukáš Buchta (O – Slavia Praha), Jiří Říha (O - HC Litvínov/Slavia Praha), Miroslav Indrák (Ú - HC Plzeň)
Odchody: Antonín Pechanec (Ú – AZ Havířov), Radim Kucharczyk (Ú – konec kariéry), Jan Bartko (O – Orli Znojmo), Sebastian Gorčík (Ú – Orli Znojmo), Adam Gajarský (Ú – HS Třebíč), Vojtěch Šilhavý (Ú - ?), Jakub Babka (Ú - Jestřábi Prostějov), Tomáš Kudělka (O – Chamonix, Francie), Roman Vlach (Ú - ?), Lukáš Bednář (Ú – AZ Havířov)
Prodloužili: Ondřej Smetana (O), Tom Ondračka (O), Šimon Jenáček (O), Jakub Jenáček (O), David Březina (Ú), Jan Berger (Ú), Adam Zeman (Ú), David Gába (B), David Sachr (B), Lubomír Štach (O), Michal Hryciow (O), David Vítek (Ú), Adam Hořanský (Ú), Roman Půček (Ú), Daniel Klímek (Ú), Jakub Málek (B), Radim Kucharczyk (Ú), Roman Vlach (Ú)

HC BENÁTKY NAD JIZEROU
Příchody:
Jakub Žůrek (O – IK Oskarshamn/Kumla HC, Švédsko), Daniel Bukač (O - Bílí Tygři Liberec/Dukla Jihlava), Adam Klapka (Ú - Bílí Tygři Liberec/Tri City Storm, USHL, USA), Jan Cikhart (Ú - Bílí Tygři Olomouc/Baník Sokolov), Matěj Hájek (Ú - Bílí Tygři Liberec/Pueblo Bulls, WSHL, USA), Erik Čermák (Ú - Sparta Praha/Stadion Litoměřice), Luboš Dospěl (Ú - Piráti Chomutov), Adam Kalaj (Ú - TUTO Hockey, Finsko)
Odchody: Jakub Hrstka (B – konec kariéry), Vratislav Kunst (O - ?), Petr Šafařovský (Ú – konec kariéry), Petr Had (O - ?)
Prodloužili:

HC DUKLA JIHLAVA
Příchody:
Jan Nevšímal (Ú – Dukla Jihlava jun.), Filip Seman (Ú – AZ Havířov), Ján Niko (O – Stadion Vrchlabí), Filip Helt (Ú - HC Litvínov), Daniel Kowalczyk (O – Kometa Brno/SK HS Třebíč), Adam Wolf (B – HC Sparta Praha/Jestřábi Prostějov), Tomáš Janoušek (O – Hradec Králové), Vladislav Houska (Ú – Mladá Boleslav/SK Kadaň), Petr Kuboš (O - AZ Havířov/Draci Šumperk)
Odchody: Daniel Krenželok (O – HC Vítkovice Ridera/HC Frýdek-Místek), Tomáš Fučík (B – AZ Havířov), Jan Strejček (O – Baník Sokolov), Daniel Kolář (O - HC Litvínov), Tomáš Černý (O – HC Olomouc), Daniel Bukač (O - Bílí Tygři Liberec/Benátky n. Jiz.), Tomáš Chlubna (Ú – České Budějovice), Matěj Pekr (Ú – ECDC Memmingen, Německo), Tomáš Jiránek (Ú - ?), Jan Brož (B - Briançon, Francie)
Prodloužili: Josef Skořepa (Ú), Tomáš Havránek (Ú), Vlastimil Bilčík (O), Filip Eliáš (O), Jakub Illéš (Ú), Jiří Fronk (Ú), Peter Lichanec (Ú)

HC STADION LITOMĚŘICE
Příchody:
Jaroslav Kracík (Ú – HC Plzeň), Roman Přikryl (Ú – České Budějovice), Ondřej Procházka (Ú – AZ Havířov), Josef Jícha (Ú – HC Litvínov), Lukáš Válek (Ú – HC Litvínov)
Odchody: Patrik Miškář (Ú – HC Karlovy Vary), Tomáš Svoboda (Ú – Orli Znojmo), Matěj Beran (Ú – Rytíři Kladno), Adam Beran (B – Baník Sokolov), Jan Mlčák (O – Kometa Brno/HS Třebíč), Ondřej Damašek (Ú - AZ Havířov), Erik Čermák (Ú – Sparta Praha/Benátky n. Jiz.), Peter Jánský (Ú - ukončil kariéru)
Prodloužili: Jan Výtisk (O), Martin Procházka (Ú), Jiří Jebavý (O), Jan Holý (O), Patrik Marcel (O)

SK KADAŇ
Příchody:

Odchody: Jakub Veselý (Ú – AZ Havířov), Filip Helt (Ú – HC Litvínov/Dukla Jihlava), Miroslav Hanuljak (B – Piráti Chomutov), Cedric Delmarche (O – Slavia Praha), Roman Chlouba (Ú – Piráti Chomutov), Jakub Trefný (O – HC Ústí nad Labem), Vladislav Houška (Ú - Mladá Boleslav/Dukla Jihlava), Vít Seeman (O - Piráti Chomutov/HC Zubr Přerov), Jan Svoboda (Ú – HC Zubr Přerov), Marcel Kottek (O - Brest, Francie)
Prodloužili:

HC RT TORAX PORUBA
Příchody:
Michal Vachovec (Ú - Podhale Nowy Targ), Dominik Hrníčko (Ú – Jestřábi Prostějov), Jakub Husa (O – SK Kolín), Tomáš Gřeš (Ú – HC Olomouc), Michal Houdek (O – HC Plzeň/Baník Sokolov), Adam Brízgala (B – Rytíři Kladno), Tomáš Guman (Ú - Rytíři Kladno), Vojtěch Polák (Ú - AIK, Švédsko), Sam Bitten (Ú - Södertälje SK, Švédsko)
Odchody: Frederik Foltán (B – HC Frýdek-Místek), Jakub Teper (O – HC Frýdek-Místek), Jakub Kašpar (B - ?), Tomáš Pastor (O - ?), Dominik Rudl (O – Jestřábi Prostějov/Brest, Francie), Marek Sikora (Ú – AZ Havířov), Jan Hudeček (Ú – AZ Havířov), Adam Raška (Ú – České Budějovice), Lukáš Klíma (Ú - ?), Lukáš Endál (Ú – HC Tábor), Jan Káňa (Ú – EHF Passau Black Hawks, Německo), Michal Hlinka (Ú - ?), Tomáš Jáchym (Ú – Jestřábi Prostějov ?)
Prodloužili: Marek Slavík (O), Šimon Szathmáry (O), Tomáš Voráček (O), Patrik Urbanec (O), Dušan Žovinec (O), Ervins Muštukovs (B), Markus Korkiakoski (Ú), Petr Stloukal (Ú), Marek Špaček (Ú), Radim Toman (Ú), Petr Kanko (Ú), Jiří Brodek (Ú), Michal Hotěk (Ú), Daniel Häring (Ú), Marek Slíž (B), Lukáš Kozák (O)

HC ZUBR PŘEROV
Příchody:
Jakub Herman (Ú – Berani Zlín), Matouš Kratochvíl (Ú – Dynamo Pardubice/Stadion Vrchlabí), Robert Černý (O – HC Vítkovice), Tadeáš Král (Ú – Kometa Brno/Draci Šumperk), Jan Süss (Ú – Kometa Brno), Ondřej Ševčík (O - Draci Šumperk), František Hrdinka (O – Mladá Boleslav/Jestřábi Prostějov), Matěj Novák (Ú - Kometa Brno/Jestřábi Prostějov), Vít Seeman (O - Piráti Chomutov/SK Kadaň), Jan Svoboda (Ú - SK Kadaň), Jakub Kubeš (O - HC Vítkovice), Matěj Svoboda (Ú – Kometa Brno), Filip Dvořák (Ú – Kometa Brno)
Odchody: Mikuláš Zbořil (O – HC Frýdek-Místek), Radek Číp (Ú – Odense Bulldogs, Dánsko), Martin Holík (B – Draci Pars Šumperk), Rok Macuch (Ú – HC Nový Jičín/Draci Šumperk), Vlastimil Dostálek (Ú – AZ Havířov), Darek Hejcman (Ú – HC Zlín), Jan Štefka (Ú - Jestřábi Prostějov), Jiří Goiš (Ú - ?), Lukáš Forman (O – HS Třebíč), Tomáš Dřímal (O - Jestřábi Prostějov)
Prodloužili: Michal Postava (B), Michael Petrásek (B), Jiří Krisl (O), Roman Pšurný (Ú), Tomáš Doležal (Ú), Jakub Svoboda (Ú), Daniel Indrák (Ú), David Dobša (Ú)

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM
Příchody:
Petr Přindiš (Ú – Baník Sokolov), Kryštof Ouřada (Ú – Jestřábi Prostějov), Jan Milfait (Ú – Draci Šumperk), David Tůma (Ú – Baník Sokolov), Martin Kehar (O – Rytíři Kladno ?), Vítězslav Bílek (Ú – Rytíři Kladno ?), Jakub Trefný (O – SK Kadaň), Štěpán Bláha (Ú – Rytíři Kladno), Lukáš Cikánek (B - HC Mělník)
Odchody: Anatolij Protasenja (O - HK Martin, Slovensko), Dominik Sklenář (Ú – Hradec Králové/SC Kolín), Štěpán Matějček (Ú – SC Kolín), Karel Klikorka (O – Mladá Boleslav/Baník Sokolov), Petr Hamalčík (B – Karlovy Vary, za Ústí má SS), Radek Haas (B - Mladá Boleslav/Dvůr Králové n. L.), David Vala (O - Jestřábi Prostějov)
Prodloužili: Jiří Severa (Ú), Vladimír Brož (O), Ondřej Bláha (Ú), Štěpán Havránek (O), Martin Tůma (Ú), Michal Trávníček (Ú), Jiří Drtina (O), Daniel Vrdlovec (Ú), Erik Mareš (O)

DRACI PARS ŠUMPERK
Příchody:
Tomáš Drtil (O – Jestřábi Prostějov), Daniel Vachutka (Ú – Jestřábi Prostějov), Tomáš Vildumetz (Ú – HC Karlovy Vary), Denis Kindl (Ú – HC Frýdek-Místek), Vojtěch Mokry (B – HC Olomouc), Martin Pěnčík (O – Jestřábi Prostějov), Martin Holík (B – HC Zubr Přerov), Lukáš Žálčik (Ú – Jestřábi Prostějov), Ludvík Rutar (O – HC Olomouc/AZ Havířov), Dávid Kohút (Ú – HK Gladiators Trnava, Slovensko), Rok Macuch (Ú – HC Nový Jičín) , Ondřej Hrachovský (O – HC Oceláři Třinec/HC Frýdek-Místek), Tomáš Dajčar (O – AZ Havířov/HC Olomouc), Štěpán Dudycha (O – BK Havlíčkův Brod ?)
Odchody: Jan Milfait (Ú – Ústí nad Labem), Daniel Kabelka (O – AZ Havířov), Ján Blaško (Ú – ?), Marek Peksa (B - ?), Richard Záruba (O – Karlovy Vary/AZ Havířov), Tadeáš Král (Ú – Kometa Brno/HC Zubr Přerov), Tadeáš Jaroš (Ú – Anglet, Francie), Ondřej Ševčík (O - HC Zubr Přerov), Petr Kuboš (O - Dukla Jihlava ?), Jozef Baláž (Ú - HC Vítkovice/HK Nitra), Stanislav Došek (O - IHC Králové Písek)
Prodloužili: Daniel Spratek (Ú), Jakub Horký (Ú), Jakub Řezáč (O), Lukáš Kučera (Ú)

HC STADION VRCHLABÍ
Příchody:
Karel Nedbal (O – Dynamo Pardubice/HS Třebíč), Tomáš Kaut (Ú – Dynamo Pardubice/Jestřábi Prostějov)
Odchody: Tomáš Nouza (Ú – IHC Králové Písek), Ján Niko (O – Dukla Jihlava), Daniel Blažej (O - ?), Matouš Kratochvíl (Ú – Dynamo Pardubice/HC Zubr Přerov), Tomáš Jirků (O – konec kariéry), Jiří Hozák (Ú - ?), Martin Dubský (Ú - Jestřábi Prostějov)
Prodloužili: Jakub Soukup (B), Tomáš Kynčl (O), Jakub Kynčl (O), Patrik Urban (Ú), Pavel Mrňa (Ú), Ondřej Chrtek (Ú), Filip Moník (Ú), Tomáš Linhart (O), David Kajínek (O), Martin Heřman (Ú), David Chalupa (Ú)

SC KOLÍN
Příchody:
Dominik Sklenář (Ú – Ústí nad Labem/Hradec Králové), Daniel Dvořák (B – Zubr Přerov/Hradec Králové), Štěpán Matějček (Ú – Ústí nad Labem), Filip Jirásek (Ú – HC Trutnov/Hradec Králové), Jaroslav Dvořák (Ú – BK Nová Paka/Hradec Králové), Jakub Váchal (O – Hradec Králové), Miroslav Kukla (O – Hradec Králové), Matěj Morong (Ú – Hradec Králové), Petr Poppel (Ú – Hradec Králové), Vojtěch Síla (Ú – Hradec Králové), Martin Štohanzl (Ú – Hradec Králové), Ondřej Kachyňa (O - České Budějovice/AZ Havířov)
Odchody: Jakub Husa (O – HC RT Torax Poruba), Lukáš Blaha (O - Brest, Francie)
Prodloužili: David Šafránek (Ú), Zdeněk Král (Ú), Václav Jankovský (Ú)