23.10.2018 | Mario Schüler

Dorostenci Frýdku-Místku již znají soupeře a los nadstavbové skupiny O postup

Regionální liga dorostu v neděli 21. 10. 2018 ukrojila poslední díl ze své základní části.

Pro hráče Frýdku-Místku to bylo utkání, ve kterém se hrálo o účast ve skupině hrající o postup. Svěřenci trenérů Miroslava Kameníka a Libora Langera domácí utkání zvládli a po vítězství 5:2 již netrpělivě vyhlíželi los nadstavbové skupiny.

Do nadstavbové skupiny „S“ postoupili společně s Frýdkem-Místkem týmy EHC Lions, Brumov-Bylnice, Znojmo – mládež, Kroměříž, Uherské Hradiště (nejlepší tým postupující ze 3. místa všech tří skupin), Poruba a Vítkovice.

Hrací systém nadstavbové skupiny Y:

Družstva umístěná po 1. části ve skupinách „L“ - „N“ na 1. a 2. místě a dvě družstva, která z družstev umístěných ve skupinách „L“ - „N“ na 3. místě dosáhla dle čl. 418 SDŘ nejvyššího pořadí, se utkají čtyřkolově každý skaždým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „S“ na 1. místě, postupuje do 3.části - „O postup do ELD“.

Rozlosování nádstavbové části:

Regionální liga dorostu_nadstavba

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno