Byli důraznější v osobních soubojích, říká Zberovský po šestém nevydařeném utkání
Muži B
Ve středečních podvečerních hodinách do haly Polárka zavítal Český Těšín. I přes veškeré úsilí domácí nakonec podlehli. V druhé třetině se dvěma góly se blýskl Lukáš Zberovský, který tak navrátil mužstvo do zápasu. „Přemýšlel jsem nad tím, že dotáhneme zápas do vítězného konce,“ uvažoval Zberovský.

I když měl Těšín v druhé třetině více početních výhod, ty sám jsi dvěma brankami vrátil svůj tým zpět do hry, když jsi srovnával na 3:3. Můžeš nám říct, co vedlo k takovému vzestupu?

Využili jsme přesilovku pět na tři, a to nás trochu zvedlo.

Třetí třetina byla pro hosty vydařenější, kde jste jim ke dvěma posledním gólům dali příležitost?

„Udělali jsme pár individuálních chyb, které hosté dokázali potrestat.

Vstřelil jsi dvě branky, mířil jsi na hattrick?

„Ani ne, spíše jsem přemýšlel nad tím, že dotáhneme zápas do vítězného konce a prolomíme naši špatnou sérii několika proher.

V posledním vzájemném utkání s Českým Těšínem jste prohráli 7:2. V tomto zápase jste prohráli 5:3, jen o dvě branky. Kde jste si Těšín pohlídali?

„Nevím, jestli jsme si Těšín pohlídali, myslím si, že v domácím bouřlivém prostředí je daleko nebezpečnější.