B-tým porazil doma Orlovou a připisuje si cenné body do tabulky!
V neděli 31. 10. 2021 přivítal B-tým na domácím ledě tým HC Orlová. O vítězství “béčka” rozhodla prakticky již první třetina, ve které domácí nepustili Orlovou do žádné větší akce a sami vstřelili tři góly. B-tým se tak dostal s patnácti body na třetí místo tabulky krajské ligy mužů. Patnáct bodů má také HC Orlová, ta však má o zápas více než HC Frýdek-Místek “B”.

Desáté kolo krajské ligy mužů nabídlo střelecky zajímavé utkání, ve kterém HC Frýdek-Místek "B" přivítal v hale Polárka tým HC Orlová. B-tým šel do utkání s jediným cílem- porazit soupeře a zajistit si tak cenné body. To se taky domácím povedlo!

První třetina byla jasně pod nadvládou "béčka". Již v sedmé minutě skóroval Filip Indrst, po skvělé nahrávce Vojtěcha Pindela, stav utkání 1:0. V patnácté minutě přidal Adam Urban druhý gól utkání a domácí tak vedli 2:0. Asistence Vojtěch Pindel. Na konci první třetiny hrál B-tým oslabení, to však nezabránilo Petru Slovákovi ve fantastickém úniku a zvýšení vedení na 3:0. Do šaten šel B-tým spokojený se třígólovým náskokem.

Druhá třetina byla v pomalejším tempu, než třetina první. Ze začátku se hrálo zejména v domácím obranném pásmu. HC Orlová se dostávala do šancí, ale brankář Karel Němec svými výbornými zákroky zabránil, aby se hosté domácímu celku dorovnali. Bohužel, jeden gól v šesté minutě přeci jen za záda Němce padl a HC Orlová snížila na 3:1. Domácí však o dvě minuty později na gól hostů odpověděli. Vojtěch Pindel svým třetím bodem v utkání zvýšil vedení domácího celku, 4:1. Asistence Adam Valíček Filip Indrst. Do konce druhé třetiny již gól nepadl a B-tým opět odcházel do šatny s náskokem tří gólů.

Třetí třetina byla střelecky velmi pestrá, dohromady v ní padlo 5 gólů. Hned ve druhé minutě snížil tým Orlové na 4:2. Mužský tým B své vedení znovu zvýšil na tři góly, když taktéž ve druhé minutě skóroval Vojtěch Pindel, kterému asistoval Adam Urban. Stav utkání 5:2. Na vedení 6:2 zvýšil o minutu později Tomáš Mičulka. Hosté se v šesté minutě zmohli ještě na jeden gól a snížili tak na 6:3. O konečný stav utkání 7:3 a výhru domácího celku rozhodl Adam Urban, za asistence Lukáše Bulavy. B-tým je nyní na třetím místě tabulky krajské ligy mužů.

Další utkání čeká HC Frýdek-Místek "B" v neděli 7. 11. 2021 od 17:00 v Uničově.