Přijďte na ukončení sezony rysů!
Novinky
Symbolickou tečkou za letošním ročníkem 2022/23 v Chance lize bude setkání v OC Frýda, které proběhne v pátek 10. března od 17:00 hodin. Jste srdečně zváni!

"Chceme pozvat všechny fanoušky na páteční setkání do Frýdy, které bude zároveň poděkováním za jejich podporu v uplynulé sezoně," vysvětluje výkonný manažer klubu, Jakub Mikulík.

Můžete se těšit na setkání s hráči a trenéry. Ti vám rádi podepíší plakát, který od nás získáte zcela zdarma. Se členy týmu se budete moci také vyfotit v našem foto koutku a odnést si fotografii s hokejisty na památku. Máme pro vás připraveny i další upomínkové předměty jako dárek.

Připraveno bude také pódium s moderátorem, který vyzpovídá několik členů našeho týmu. Bude se jednat zcela zajisté o zajímavé povídaní čímž nahlédneme za oponu frýdecko-místeckého A-týmu.

Během páteční akce můžete získat také novou edici hokejových kartiček, která právě dorazila.

PERMANENTKY (POSLEDNÍ DEN PRODEJE ZA AKČÍ CENU)

V pátek navíc budete mít poslední možnost k zakoupení permanentky na novou sezonu 2023/24 za akční cenu! Následně bude prodej permanentek pozastaven a bude pokračovat začátkem června již v jiných cenových relacích, které budou reflektovat zvýšení nákladů na provoz.

Více informací k permenantkám najdete ZDE

BONUS

Během akce můžete navštívit také papírnictví Pastelka, kde najdete naše fanouškovské předměty. Každý, kdo si zakoupí klubový předmět, bude zařazen do slosování o tři hrané domácí dresy ze sezóny 22/23. Výherci si navíc budou moci dres vybrat sami.